אבותנו.

הידעתם שאברהם אבינו לא אבינו והוא לא היה ישראלי.. הוא גם אבא של ישמעאל, וגם סבא של עשיו.. מאברהם יצאו גויים רבים שאינם ישראלים. אברהם הוא לא אבינו, גם יצחק שהיה אבא של עשיו הוא לא אבינו וגם הוא, לא היה ישראלי. אבינו הוא יעקב שנהיה ישראל. אנחנו הנינים של אברהם והנכדים של יצחק. ומשכך שרה היא לא אימנו,  גם רבקה לא אמנו, רחל ולאה הן אמהותנו. וזה פותח עוד מחשבה. כי אם כך אין לנו את הזכות הבלעדית על מערת המכפלה. יעקב, רחל ולאה היו ישראלים- לא יהודים. 

שָׁמַע אֱלֹהִים, וַיִּתְעַבָּר;    וַיִּמְאַס מְאֹד, בְּיִשְׂרָאֵל.
וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;    אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.
וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;    וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;   אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;   כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;   וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ: לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.
אני אוהבת היחס להנהגתו של דוד כרועה ולא במילה המקבילה למילה גברת- אדון.

הזויהשם יעקב נהיה שם העם והיחוס לשם ישראל הפך מעם לנחלתו של בורא עולם והיורש הוא שבט יהודה. כי בורא עולם מאס בישראל כעם. כשיהודה הוא היורש של יעקב. נושא משך הזרע..כך שאבינו לפי ההגיון הוא יהודה ויעקב הוא סבנו. כשארצנו היא הארץ בה מתקימת הישראליות של העם היהודי. ומשכך אין דבר כזה עם ישראל. אנחנו יהודים. ארצנו היא ישראל. נחלתו של יהוה. וכפי שאנחנו יודעים, יהודה מת, לכן :

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ: אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. וזאת כי:

שִׁירוּ, לֵאלֹהִים–    זַמְּרוּ שְׁמוֹ:
סֹלּוּ, לָרֹכֵב בָּעֲרָבוֹת–בְּיָהּ שְׁמוֹ;    וְעִלְזוּ לְפָנָיו.
אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת–    אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ.

ואתם יודעים שהחבר'ה של חב"ד מברוקלין בחרו לקרוא למלובביץ' אבא. זכותם לבחור מה שהם רוצים. ואם לדעתם מלובביץ' לא מת והוא יחזור שיחשבו מה שהם רוצים. רק שלא יעשו זאת בארץ ישראל כשהם תולים את דמותו של מלובביץ' ברחובות ערי ישראל נחלתו של יהוה-אבינו.
תמונה

לכן אני חושבת שאסור לקבל את דבריו של בנט, אסור שילדי ארץ ישראל יהיו הילדים של בנט. מישהו מכין את בנט כיורש של  bb שהמישהו מקווה שבנט כמו bb שלמרות העוני ולמרות העושק הגדול- הוא יבחר שוב ושוב.

הרצחת וגם ירשת.

.
 

Write a Comment