אפרטהייד.

מהגות ליבי 58.

בושה. 
אפרטהייד
רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.
 
חינוך ותרבות.

stand up. האילומינתי קוד לשטן הוא משקפים עם סימן שאלה. glases באנגלית. זכוכית. כנראה שהמנהג לומר מזל טוב כשזכוכית נשברת נובע מסיבה זו.
בונים חופשיים 3אילומיניטי 6אילומיניטי 3אילומיניטי 2עזריאלי
"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה33"  קונספיל.
שטון
הון שלטון תקשורת
יש דבר שאני מסכימה עם הדוסים (אני לא קוראת לגורואים שלהם- רבנים), אני לא מבינה את הצורך של נשות הכותל לחבוש כיפה, גם אני מתנגדת לכך שאשה תחבוש כיפה. חבישת כיפה זאת לא מצווה מהתורה. וחבל לרצות להדמות לקבוצת אנשים טועה ומטעה. גם המילה כשר שהקימה בתי חרושת לדוסים זאת לא מילה מהתורה. אם הדוסים רוצים לחבוש כיפה, פאה, שטריימל.. שיחבשו.. זאת לא מצווה מהתורה. זאת מצוות שווא שהם החילו על עצמם. בדיוק כמו שלימודהם של בני הישיבות- היא שפיכת זרע לשווא וזאת מתוך המקום שהם לא מתנגדים לקיום ערים כגת ואשקלון בישראל.
טעותו של לייבוביץ'תמונה
.


פרטים ("מספר תעודת זהות" וכל הפרטים הידועים למוסדות המדינה אודות אדם)  אפרטהייד. פרטנר. הפרטה. פרוטוס (גז חיש ונעופה,שהפך ל-חש עתודות למו וכן, ראיתי שכבל מציע לשרון יצחק תשובה חידוש ברית עם עם ישראל- כמעשה- תשימון עליו ברית). חילקו בגדי(את הפרטים של עם ישראל) להם, ועל לבושי יפילו גורל.
רייזלה.
"קראתי בהקפדה כל מילה ומילה שאמרת. אני מבין שקיבלת הדרכה ממי שמומחה בהוצאת כספים מהממשלה. כל פריטים שציינת, אני  מכיר כבר בעל פה. כל הדורש ומקבל הדרכה מהאדון הזה מציין את אותם הפריטים: מגפיים שנרטבו או נעלמו והנה אתה ניצב לפני בזוג מגפיים נוצצים.."
"זה בגלל שמרחתי אותם בשומן חזירים", ניסיתי להסביר."
אריה חורשי בסיפרו אודות יצירת הגולם, בפולין (polish)  ציבור נושאי האסל של קבוצת בני האדם\הגלמים הוילדע חייעז\שווערצע חייעז. נושאי אסל הוא קורבן בן אדם לאנשים שחורשי הגדיר אותם בספרו- מכובדים האנשים של ה-pa shut שמחוץ לתחרות.
פשוט.
משהו כמו יעוץ למילוט  משרפת הנשמה ממגדלים כדי לשיר את – יא ממ"דיאלי…במבטא מרוקאי אך לא בסגנון מזרחי עם חטא ועיין במקום הח' והע' (יותר נכון לקרוא לסטייל- אנדלוסי) ולדפוק בוחטות על הדרך כמו שאומרים…(מכספי המיסים של עם ישראל (זה המלכוד שכל יעוץ שתקבל לא יכול למלט אותך ממנו)(אפ(רידר)ילו(האבנים הצהובות של ארץ עוץ) ששמת פירסומת בכתבים של חורשי באינטרנט)).
שבזי.
הצבי ישראל על במותיך חלל אל תגידו בגת ואל תבשרו בחוצות אשקלון, פן תעלוזנה בנות פלישתים ופן תשמחנה בנות הערלים….
גן עדן.

אלטלנה

שוטי ספינתי. אלטלנה. הנחש. x filesמרכז פרס ללעג. פרסיא. גן עדן.


 
בין השמשותוכן, השנה לא עמדתי דום ביום האבל שלכם, ביום השואה שלכם. הייתי במוסד מדינה וכולם עמדו שם בזמן השריקה ואני ישבתי. הרגשתי טוב עם זה, שאני לא כמו בהמה שהולכת עם כל העדר כצאן לטבח. עשיתי מה שנקרא מרד גטו וורשה..אני לא אעמוד דום למען אויב שקרא לנו שווערצע חייעז. (הבהמתיות שהגדיר אותה קוטלר שונה מהגדרת הבהמה כפי שאני רואה בהמה, קוטלר וריבלין הם כנמשל לבהמות נדמו כמו שאמר דוד המלך, שכל מה שמעניין אותם זה עוד הצגה, עוד הופעה וסבבה על הבאר, זאת לא אומנות מה שהם עושים, מלאכתם היא אינה אומנותם.כי בסופו של יום הם לא מתווכחים עם מירי רגב את הויכוח הנכון והם יש להם הרגשה טובה שהם דורשים שלום צדק לפלסטינאים שגם אני דורשת אותו, אני לא יכולה לסבול שעידן עופר בו תומכת רגב דורש שלום עם הפלסטינאים שהוא מקיים מלחמת קיום יום יומית לעם ישראל, הם יותר מעוניינים בהרגשה הטובה מאשר בשלום, ויש מצב שלא תהיה להם סיבה טובה להרגשה טובה שיהיה שלום, אתם יודעים..כי אז הם יצטרכו להסתכל על עצמם. זאת הסיבה שלא עושים שלום, כי אז כולם יהיו ערומים..בדיוק כמו המתנחלים שמרגישים יהודים כשהם נאחזים באדמה ותומכים (בעזרת דמי שתיקה) בהעסקת עם ישראל דרך קבלן סוחר עבדים, סוג העסקה שממנה יהוה גאל את עם ישראל. בסופו של יום הויכוח של פועלי הבמה עם מירי רגב מעוור את עם ישראל לגבי פועלה של מירי רגב למען עידן עופר)  יום האבל שלכם הוא לא האבל שלי. אם בשאבתם מים בששון ממעייני הישועה עסקיינן. אני לא אומר שיום אסונכם הוא יום ששוני, אני בטוחה שיום ששונכם הוא יום אסונכם.  אני חשה שיהוה נתן ליראיו נס להתנוסס בו. ככה אני מרגישה ביום האבל שלכם. ושלא כמו איציק שמולי,או רגב, או פואד, או עייני, אני לא מתכוננת להיות קאפו מתופעל בעת רחמים בין השמשות במחנה ריכוז דימונה וירוחם ושדרות ומצפה רמון אתם יודעים…
שווערצע
.
אה
דוטווהקאטכך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).
קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן
תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

.יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

.

Write a Comment