עדכון- בַּיוֹם הָעַשְׁתֵּי-עָשָׂר לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשְּׁלִישִׁי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

.

בצל שדי יתלונן.

אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים: לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים, עַל-פָּנָי.

09032009

.


שתיקת הפרים.

נשים טובות.

75

החרב המתהפכת.

106

כִּי-תוֹלִיד בָּנִים וּבְנֵי בָנִים, וְנוֹשַׁנְתֶּם בָּאָרֶץ; וְהִשְׁחַתֶּם, וַעֲשִׂיתֶם פֶּסֶל תְּמוּנַת כֹּל, וַעֲשִׂיתֶם הָרַע בְּעֵינֵי יְהוָה-אֱלֹהֶיךָ, לְהַכְעִיסוֹ. הַעִידֹתִי בָכֶם הַיּוֹם אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ, כִּי-אָבֹד תֹּאבֵדוּן מַהֵר, מֵעַל הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַתֶּם עֹבְרִים אֶת-הַיַּרְדֵּן שָׁמָּה לְרִשְׁתָּהּ:  לֹא-תַאֲרִיכֻן יָמִים עָלֶיהָ, כִּי הִשָּׁמֵד תִּשָּׁמֵדוּן. וְהֵפִיץ יְהוָה אֶתְכֶם, בָּעַמִּים; וְנִשְׁאַרְתֶּם, מְתֵי מִסְפָּר, בַּגּוֹיִם, אֲשֶׁר יְנַהֵג יְהוָה אֶתְכֶם שָׁמָּה.  דברים.

המילה תאריך לציון זמן היא לא מילה מהתורה, המילה הנכונה היא- מועד. עת. המילה זמן מוזכרת מעט מאוד פעמים.

ב"כללי" כמו שאומרים, בחירת המילה תאריך לציון זמן היא כנראה מרצון טוב:

וְשָׁמַרְתָּ אֶת-חֻקָּיו וְאֶת-מִצְו‍ֹתָיו, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם, אֲשֶׁר יִיטַב לְךָ, וּלְבָנֶיךָ אַחֲרֶיךָ–וּלְמַעַן תַּאֲרִיךְ יָמִים עַל-הָאֲדָמָה, אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ כָּל-הַיָּמִים. דברים.

2
23

" דה מרקר.

126

11
171819
20
2122
27
34
אהובה.
37
3
תיק מוסרות.
1
אולמרט/מרידור
13
2332
33
36
פרדו
38
חוב אשראי הלוואה.
31
ילדים עובדים.

64

שואה.

72

78
קובי פרץ.
80
נו...
81
אילת עב"ל נפתלי בנט. אקפלה.
82
מעשי שרי אריסון.
83
73
עופר...

 england ששמה לשמה גם את השם great bretain שהחלה לכבוש עמים וארצות, היא אחת המדינות שאפשר להבחין בעבודה הזרה כדת הנהוגה שם.

למשל,

המילה lord  באנגלית היא בעלת שתי משמעויות. אלוהים ותואר אצולה של אדם. שהמלכה נותנת את התואר lord לבן אדם היא נותנת לו את קלף הג'וקר, לא משנה מה הוא יעשה, הוא תמיד ינצח והעושר תמיד מובטח לו, ללא קשר לכשרונו. ולא יבוא בדין כמו אדם שאינו בעל התואר lord.

ההבדל בין האלוהים של האנגלים לבין אלהי היהודים הוא מקרה שלמה המלך שהיה נבחר של יהוה למלוך ולהקים את בית המקדש, ולמרות שבורא עולם בחר בו, הוא קרע את ממלכתו כשהתנהג לא יפה ולא רק שקרע את ממלכתו, בורא עולם נתן את ממלכתו של שלמה לעבדו של שלמה. אני חושבת (אני תמיד מסייגת, כי את הסיבה לדברים, רק בורא עולם יודע) שזאת יען כי שלמה לא נהג יפה בעבדו ושם היה צריך "לפצות" כמו שאומרים.

זאת אומרת,

שאסור שהמדינה השלטת בישראל- תייצר אצולה מסוג האצולה של בריטניא הגדולה בישראל. לאנגלים מותר כנראה לייצר אצולה מסוג זה. האנגלים הם לא כמו היהודים שאומרים שמע ישראל יהוה אלהינו יהוה אחד . האנגלים הם גם לא כמו המוסלמים שאומרים שאין אלהים מלבד האלהים. אני חושבת שג'ון לנון אמר god is a consept בגלל מה שלימדו אותו לחשוב שהוא האלוהים וכפי שאני למדה על דרכי ארצו, הוא צדק, מתוך המקום שהייתה לו השגה לא נכונה על מהות האל כפי שלימדו אותו בארצו.

לג'ון לנון לא ניתנה היכולת להגיע לאמונה הנכונה באלהים כמו אברהם שיום אחד הבין שאלוהים כמו שלימדו בארצו הוא לא אלהים. ג'ון לנון נרצח.

לנוכח דבריו של ג'ון לנון אני בטוחה שגם הוא, כמו רבין, נרצח על ידי "היד הנעלמה", אני יכולה להסכים עם הטענה שרבין לא נרצח על ידי הגולם ואת יריית המוות- לא ירה הגולם.

בשורה התחתונה, הרצח של רבין, ג'ון לנון ומרתין לות'ר קינג וסאדאת, הוליד זכרון לדבריהם. 

המוסיקאים שבכם וודאי יסכימו עימי שהדרך בה דיברו, מרתין לות'ר קינג, סאדאת, רבין, בגין ושמיר זאת מוסיקה , זה ניגון, הם שרו כשהם דיברו.. זה מוסיקה של שנות השבעים שעשו מנהיגים, מאוד מתאים למה שעשו פינק פלויד ולמה שעשו הפנתרים השחורים – לשבור את החומה שבנו לאה גולדברג והחברים שלה עם השטיינים (אבנים) שהם הביאו מליטא.

מגדל בבל/הסללה.

האוזן המערבית, לא תוכל להכיל את terez silman ו- ghalia benali בעת הזו, בדיוק כמו שקרה לאוזן המערבית בשנות השבעים עם um kalthum.  זה קורה הרבה ל"מעצבי דיעה", לאנשים שתפקידם הוא "עיצוב דעת קהל" כדי להופכו לבור. הם, "מעצבי דעת הקהל", מובכים מהאמת שמציעה המוסיקה המזרחית בעת הווה.

דוד המלך הגה בעניין ובסופו של יום ביקש מבורא עולם:

חָקְרֵנִי אֵל, וְדַע לְבָבִי; בְּחָנֵנִי, וְדַע שַׂרְעַפָּי.
וּרְאֵה, אִם-דֶּרֶךְ-עֹצֶב בִּי; וּנְחֵנִי, בְּדֶרֶךְ עוֹלָם.

תהלים.

יותר הגיוני שאסור לאכול ביצה עם עוף. אין הגיון בחוק שאומר שאסור לבשל חלב של האם של הגדי עם עוף. נראה לי שאפשר לאכול חלב של אם הגדי עם הבשר של האב של הגדי. ובטוח שאפשר לאכול את הבשר של הגדי עם הבשר של האב של הגדי.

וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת-חַיַּת הָאָרֶץ לְמִינָהּ, וְאֶת-הַבְּהֵמָה לְמִינָהּ, וְאֵת כָּל-רֶמֶשׂ הָאֲדָמָה, לְמִינֵהוּ; וַיַּרְא אֱלֹהִים, כִּי-טוֹב. בראשית.

בְּעֶצֶם הַיּוֹם הַזֶּה בָּא נֹחַ, וְשֵׁם-וְחָם וָיֶפֶת בְּנֵי-נֹחַ; וְאֵשֶׁת נֹחַ, וּשְׁלֹשֶׁת נְשֵׁי-בָנָיו אִתָּם–אֶל-הַתֵּבָה. הֵמָּה וְכָל-הַחַיָּה לְמִינָהּ, וְכָל-הַבְּהֵמָה לְמִינָהּ, וְכָל-הָרֶמֶשׂ הָרֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ, לְמִינֵהוּ; וְכָל-הָעוֹף לְמִינֵהוּ, כֹּל צִפּוֹר כָּל-כָּנָף. בראשית.

פרשת נח משולה לפרשת בראשית, שהיה תוהו ובוהו והיה צריך לעשות סדר.

בסופו של יום בורא עולם אמר:

וְזָכַרְתִּי אֶת-בְּרִיתִי, אֲשֶׁר בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם, וּבֵין כָּל-נֶפֶשׁ חַיָּה, בְּכָל-בָּשָׂר; וְלֹא-יִהְיֶה עוֹד הַמַּיִם לְמַבּוּל, לְשַׁחֵת כָּל-בָּשָׂר.

זאת אומרת שאין מה לדאוג, בורא עולם הבטיח שלא יהיה עוד מבול לשחת כל בשר. כנראה, יש "עניינים נקודתיים", כמו שאומרים, "שצריך קצת ככה לסדר את העניינים", כמו שאומרים..

"אבל בכללי" כמו שאומרים, "אין מה לדאוג"…

.

פיליאס

כִּי-אָפֵס עָרִיץ, וְכָלָה לֵץ; ישעיהו.

אבן מתגלגלת- נשיאת משך זרע הקסם מהמקור לקופי ולקופי..
מנחם בגין. בנימין בגין. דילוג. דילוג. בנימין נתניהו. בנט.
הנקב בשפתיו של נתניהו בנימין הוא נקיבה כדי להמשילו לבגין מנחם שבנו הוא בנימין בגין, למשוך לבנימין נתניהו את הירושה הרוחנית של בגין מנחם שהיה ידוע ביכולת הדיבור שלו ואהבת העם אליו.

והשליח הבא, כך הם מעתדים את:

mr' ben(jamin) net(anyahu), naftali,

יודעי דבר מכצנלסון יכולים להבין מי הוודו צ'יילד של בנט.

ואתם יודעים ציפור מאגלן, ציפור שלדג..

זדים הליצוני..

חשוב שתדעו, החבר'ה של בנט ושרי אריסון יגידו שאשה כמוני המתנגדת למתווה הגז והעסקת עובדים כעבדים לעריצים היא "שמאלנית קיצונית" בדיוק כמו שאמרו באמריקה, המולדת של שרי ובנט על שחורים שהתנגדו שהם קומוניסטים קיצונים.

ומה אני אומרת,

בנט וצאן מרעיתו- ימינם, ימין שקר. כפי שאמר דוד המלך: אֲשֶׁר פִּיהֶם, דִּבֶּר-שָׁוְא; וִימִינָם, יְמִין שָׁקֶר.

חשוב שתדע, אני ימנית. לעיתים אני נאלצת להשתמש ביד שמאל כשאני מובלת לעשיית פעולות שאני לא רוצה שלפעולות אלו יהי ערך.

.

מרים הנביאה.

התמוטטות עצבים זה טוב ליהודים… ספילברג. אַתֶּם עֵדַי נְאֻם-יְהוָה, וְעַבְדִּי אֲשֶׁר בָּחָרְתִּי: לְמַעַן תֵּדְעוּ וְתַאֲמִינוּ לִי וְתָבִינוּ, כִּי-אֲנִי הוּא–לְפָנַי לֹא-נוֹצַר אֵל, וְאַחֲרַי לֹא יִהְיֶה. ישעיהו. מכחישי שואה. "פינצטה". מכתבים לעיתונות. אוסקר\מלובביץ'\נתניהו\דוד המלך. מוסדות ארץ. עזרא ונחמיה.  מגן דוד. "קיצוץ בתפוקות".  EVOLUTION. טוֹב אֶרֶךְ אַפַּיִם, מִגִּבּוֹר; וּמֹשֵׁל בְּרוּחוֹ, מִלֹּכֵד עִיר. משלי. עידן עופר\ניר גלעד\שרון יצחק תשובה\ כראדי\ מתווה הגז\בנימין נתניהו\מס.  valentine. שרה והגר.  רדיו זמן השלום- כֶּתֶר מַלְכוּת- פרק ראשון.  מלוב-ביץ'. תיק דוסים.  לובים\לודים\פלישתים\ערלים.  יורדי דומה. עם הלוי תהלתך.  כשכורכים את זה עם זה- זה לא זה.  433.. וחצב וחקק. mr' ben(jamin) net(anyahu), naftali, מזון. ma- zon. לֹא-יְבַקֵּר הַכֹּהֵן לַשֵּׂעָר הַצָּהֹב, טָמֵא הוּא. ins-tant kar-ma. וְאֶת-עֵשָׂו, שָׂנֵאתִי; וָאָשִׂים אֶת-הָרָיו שְׁמָמָה, וְאֶת-נַחֲלָתוֹ לְתַנּוֹת מִדְבָּר. zionist religin… ירושלים לא יכולה להיות אפס שתיים. קול אשה. ריו. משכב רוחני. דרגת הכלב. the joker. אבא הילל וגברת אור כשדים. שבויים.  הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. הכל לטובה. ארץ יסדה לעולם. יעקב ועשו.  גפן סדום. לוח מועדי השנה השבעים ושלוש. נחש צפע. בחמש קם צייד. הורדת מסכה. חשיפת מסכה. אונקלוס. און. קן לציפור, לוציפר. אמא'שך לא בגבס.. וְשָׁחַטְתָּ אֶת-הַפָּר, לִפְנֵי יְהוָה, פֶּתַח, אֹהֶל מוֹעֵד. שמות. ההבדל בין בגין מנחם, יצחק רבין ואנואר סאדאת לבין, בנימין נתניהו, שמעון פרסקי ומובראק. עשתי עשר. כלב של אדונים.  עבד אברהם. בסופו של יום. תאריך..

וְשָׁחַטְתָּ אֶת-הַפָּר, לִפְנֵי יְהוָה, פֶּתַח, אֹהֶל מוֹעֵד. שמות.

בסופו של יום, אחרי שעם ישראל עזבו ופרשיו של פרעה טובעו בקרבו של יַם-סוּף, ממלכתו של פרעה התייבשה כמו שאומרים- פרעה נאלץ למצוא וויסקי בר חדש.

פרעה עבר לארופה.

.

שבזי.

(אני אסביר לך, מה שעשיתי זה, לשדר לך בכמה צלילים שבסופו של יום הבנת שלמרות שנשמע לך שזה ארבעה צלילים, זה צליל אחד).

עין גדי\ ליטבינוף\מועצה אזורית תמר.  תיק קיבוצים  בעל הכנף. ורמוס.  (משל ורמוס)   סגרי הדלת… 

ועידת דאבוס הרצת מניות זה עם זה מי כאן המלך סולל לוביסטים צפון קלקלה יוליוס שארלי עתודים אולמרט פרס בוש גל בק מיימון קיבוצים.

al kapona. בורים. שיר השיטה. האשמה. עוצבת הפלדה. דנינו. אהיה. דיור-1. דיור-2. דיור-3. שכר.

.

במה רשע

אפס עריץ.
חורש צירים.

גלבוע

ספורות. מ- בצע. סדר פסח. צופן דה וינצ'י. יום שישי השלוש עשרה. בְּשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים יוֹם,לַחֹדֶשׁ–   שלוש. 33. אידוי. yam-a .yam-a.- hey. קוד מלוב-ביץ'.  קודיפיקיישן..

הילל
אגוראמ בצע
.
.
.
שבע שנים ויום
שלושים ושלוש

.

סדר פסח

סים

.

איוב. רגשת פועלי אוון.

אפס עריץ בד גופיא. וויסקי בר טחונים קידוד שומר נפש

דואר - פסק הלכה

שמעונה

                                                    מטבע לסוחר..

             סימטרי…

                                                   תיקונים ושיפוצים…

"מה זה הולך… רץ"  הגשש החיוור.

                                                                    בריתות ישנות.

.

       ארופה:                                       תיק כחלון\שמולי\גלנט:                 מצעד גאווה:

5.9.2015 102כחלוןהומוסקסואליות.

.נורדאו

נפשי

נורדאו. בורים.

.

צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אהדוטווהקאט

 .

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..

בשורה התחתונה…

.

מזל בית כיסא

משכב זכר...פישמןנתן ליראיו נס להתנוסס בו.יוניליוור.
תיק עידן עופר.
תיק שרי אריסון
.

מנטה ריי

אותנטי

משה ופרעה

בצל 13 בצל 14 בצל 15 בצל 12 בצל 8 בצל 7 בצל 5 בצל 9 בצל 11 בצל 10 בצל 6

בצל 1 בצל 4 בצל 2 בצל 3 בצל 18 בצל 16 בצל 17 בצל 19 בצל 20 בצל 21 בצל 22 בצל 23 בצל 28 בצל 27 בצל 26 בצל 25 בצל 24 בצל 33 בצל 32 בצל 31.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
בצל 29
בצל 38 בצל 37 בצל 35 בצל 34 בצל 43 בצל 42 בצל 41 בצל 40 בצל 39 בצל 45 בצל 44 בצל 47

בצל 46

בצל 30

.

.

.

Write a Comment