ביכורים שבע- 5.9.2015.

כתובות ראשיות:

השפעהשנות השבעים העליזות

כתובות משנה:

שבעים ישראלנפשי

כתוביות תוכן:

גבירrollנסrollאונסבריאהגז חיש

מר אדלסון,

השאלה הנשאלת היא מה יעזור לי לדעת שמריל סטריפ נערת רוק. לא חבל על המקום שאתה תופס לקוראיך בזכרון עם המידע הזה שאתה מספק להם. זה משהו כמו 10 קילו בית מיותרים במח. 

5.9.2015 102

מאוד חשוב לבחון אם המורים יודעים מי היה נורדאו ומי היה קלמן כצנלסון. (ברור לכולנו שהציון יהיה נכשל, ברור לכולנו שלא שואלים שאלות על חומר שאינו נלמד ומשכך זה אינו הגון לשאול מורים אם הם יודעים מה הם חמישה חומשי תורה וכמובן להתנחם בעובדה ששבעים אחוז ידעו מה הם חמישה חומשי תורה, וזה מוכיח שיופי של שנים היו ה- seventies).

5.9.2015 099

אם בחוק נגד גזענות עסקיינן, החוק אומר שאסור שיהיה רחוב ע”ש נורדאו ואגב, גם ע”ש בן גוריון. כל עוד יש רחוב ע”ש נורדאו אני יכולה לומר לך- לבן בהמה ושאתה גזע נחות שסופו הכחדה ואני יכולה לעשות זאת קבל עם ועדה ואתה לא יכול להעמיד אותי לדין על כך. אני חושבת שזה מפהום לכולנו.

 וכמו שאמרתי, אסור להוריד את שם הרחוב נורדאו, כמו שאמר דוד המלך:

אַל-תַּהַרְגֵם, פֶּן יִשְׁכְּחוּ עַמִּי–הֲנִיעֵמוֹ בְחֵילְךָ, וְהוֹרִידֵמוֹ: מָגִנֵּנוּ אֲדֹנָי.


.רדיו זמן השלום:

טורקית שנות השבעים טורקית- טורקיא פרומו שלישי

.

רדיו זמן השלום טורקיא seventiesפרומו רביעי.

Zafer Dilek – arambay sel ald – 1976 – intro

יש קטע בפוזיציא של לשבת בבית הקפה בדיזינגוף עם עראק ולהסתכל על האנשים הולכים. יש קטע טוב בבחירה לשבת כשכולם רצים, כשכולם ממהרים.

Kourosh Yaghmaei – Khaar

ככתוב בתורתנו הקדושה:

כִּי-עַמְּךָ וְנַחֲלָתְךָ, הֵם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתָ מִמִּצְרַיִם, מִתּוֹךְ כּוּר הַבַּרְזֶל. לִהְיוֹת עֵינֶיךָ פְתֻחֹת אֶל-תְּחִנַּת עַבְדְּךָ, וְאֶל-תְּחִנַּת עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל, לִשְׁמֹעַ אֲלֵיהֶם, בְּכֹל קָרְאָם אֵלֶיךָ.  כִּי-אַתָּה הִבְדַּלְתָּם לְךָ, לְנַחֲלָה, מִכֹּל, עַמֵּי הָאָרֶץ:  כַּאֲשֶׁר דִּבַּרְתָּ בְּיַד מֹשֶׁה עַבְדֶּךָ, בְּהוֹצִיאֲךָ אֶת-אֲבֹתֵינוּ מִמִּצְרַיִם–אֲדֹנָי יְהוִה. – מלכים.

Arif Sa – Osman Pehlivan 1973

בָּרוּךְ יְהוָה, אֲשֶׁר נָתַן מְנוּחָה לְעַמּוֹ יִשְׂרָאֵל, כְּכֹל, אֲשֶׁר דִּבֵּר:  לֹא-נָפַל דָּבָר אֶחָד, מִכֹּל דְּבָרוֹ הַטּוֹב, אֲשֶׁר דִּבֶּר, בְּיַד מֹשֶׁה עַבְדּוֹ. – מלכים.

Yabanclar – At – 1967

בשורה התחתונה, יש הסכמה ביני לביין יושבי בית הקפה שדוד המלך המלך צדק כשאמר:

בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת–    מְחֻטָּבוֹת, תַּבְנִית הֵיכָל.

במילים של ימנו אנו: בנות ישראל כוסיות הכו שילינג..

Zafer Dilek – arambay sel ald – 1976 

Nekropsi – Yok Var

שיהיה המשך שבוע טוב,

מרדיו זמן השלום.

.

חמישי

ביכורים שבע- 29.8.2015.
נקודה