בעת רחמים בין השמשות…

הוריו של משה רבנו לא שילחו אותו כי הם שנאו אותו. הם אהבו אותו. הם רצו להציל אותו. גם המזרחים שבאו לארץ והשתכרו שכר זעום שלחו את ילדיהם לפנימיות להציל אותם.

סלאח שבתי 1.

אני הגעתי לפנימיא מול בית הורי, כי לא רציתי ללמוד פקידות טכנית ולעשות חח רווח בשיטה עיוורת כל היום. היה לי גם חבר קיבוצניק, מזרחי. ממוצא מרוקאי.בן משק. הוריו חברי משק. והוא ואחיו, שלא כמו ילדי הקיבוץ- הלכו לפנימיא. זה כעס שהוא כעס על הקיבוץ הרבה שנים. בצדק. הוא ילד שחבריו לא היו בני משק כמוהו, חבריו היו ילדי החוץ בקיבוץ. הייתה לי חברה שבעלה נהיה פושע, היא אשכנזית מדרום אפריקה, ואז יום אחד אמרה לי שבעלה נהיה פושע רק בגלל שהוא גדל עם מזרחים, אמרתי לה אני מזרחית. שתקה. ואז הבינה שהיא ערומה הלכה לעבוד הון זרזין. התחילה לאהוב את איל גולן, אמרתי לה שאני לא מעריכה את איל גולן, והתווכחה איתי אמרה לי הוא מזרחי, חם.. אמרתי לה לא מזרחי. הוא לא עושה מוסיקה מזרחית. מוסיקה מזרחית לא מתמצת בח' וע' ודרבוקות. ואכן כמה חודשים לאחר מכן נתפס עם קטינות. זה דבר שלא ניתן לעכל מהר שנקבה שהייתי איתה בצבא, שאכלתי איתה מאותו מסטינג כמו שאומרים, חושבת עלי ככה בסתר סתרים. אולי בגלל ששם הכינוי שלי בחברה שהייתי איתה,היה זולו והיא גדלה כשעבדים משבט הזולו שרתו אותה ואת בני משפחתה.

שווערצע

אני זיהיתי את סוג ההרגשה שאשכנזים מרגישים נאורים שהם עוזרים לנו. את תחושת הפטרונות. גם אצל לסביות פמיניסטיות. כמו נפתלי בנט, הם יצרו את הצורך בעזרה כששילמו שכר זעום לעובדים מעיירות הפיתוח במילואות, בטבעול. סביר להניח שקיבוץ עין גדי קלט ילדים עניים, אך גוזל את כספי הארנונות של דימונה. גם קיבוץ עין גדי, ליטבינוף, מועצה אזורית תמר, כמו ראשי המועצות בשומרון, ניהלו מערכת יחסים עם קירשינבאום פאינה.
סמי עופר.
ואני מאוד לא אוהבת את הנסיון של הבן של סמואל עופר להפיל אשמתו ואשמת עדתו על תושבי קריית מלאכי. ביחסם לעולים מאתיופיא. תושבי קרית מלאכי לא קבעו את שכרם ואפליית השכר של הישראלים היהודים שעלו מאתיופיא ולהשיג לעצמו מחילה על רצח עם על ידי תרומות לתושבי הקריות וחיפה שהוא רוצח אותם כל יום..ולא רק מהרעלים שהוא מפריח לאוויר, גם ע"י העסקת עובדים בשכר נמוך ובאמצעות קבלן כח אדם. וגם ע"י שכירת חרב מהצבא שתאשים באשמתו את הורי ילדי ישראל שהם עושים מהם אימפוטנטים ולא ערוץ המוסרות שהוא מנהל והשכר הנמוך שהוא נותן לעם ישראל ומנסה ליצור הסכמה ע"י האשמה שהיא למעשה מייצרת תחושת מחמאה כשהיא אומרת שהסיבה לחוסר האונות של ילדי ישראל היא כי ההורים עושים למען ילדיהם הכל…ולכן חשוב שמוסדות המדינה יעשו גלמים מהילדים שלהם. שיהיו מכונות יצרניות בוחטות לעידן עופר.
רוצח- 1.
וכן, השנה לא עמדתי דום ביום האבל שלכם, ביום השואה שלכם. הייתי במוסד מדינה וכולם עמדו שם בזמן השריקה ואני ישבתי. הרגשתי טוב עם זה, שאני לא כמו בהמה שהולכת עם כל העדר כצאן לטבח. עשיתי מה שנקרא מרד גטו וורשה.. (הבהמתיות שהגדיר אותה קוטלר שונה מהגדרת הבהמה כפי שאני רואה בהמה, קוטלר וריבלין הם כנמשל לבהמות נדמו כמו שאמר דוד המלך, שכל מה שמעניין אותם זה עוד הצגה, עוד הופעה וסבבה על הבאר, זאת לא אומנות מה שהם עושים, מלאכתם היא אינה אומנותם.כי בסופו של יום הם לא מתווכחים עם מירי רגב את הויכוח הנכון והם יש להם הרגשה טובה שהם דורשים שלום צדק לפלסטינאים שגם אני דורשת אותו, אני לא יכולה לסבול שעידן עופר בו תומכת רגב דורש שלום עם הפלסטינאים שהוא מקיים מלחמת קיום יום יומית לעם ישראל, הם יותר מעוניינים בהרגשה הטובה מאשר בשלום, ויש מצב שלא תהיה להם סיבה טובה להרגשה טובה שיהיה שלום, אתם יודעים..כי אז הם יצטרכו להסתכל על עצמם. זאת הסיבה שלא עושים שלום, כי אז כולם יהיו ערומים..בדיוק כמו המתנחלים שמרגישים יהודים כשהם נאחזים באדמה ותומכים (בעזרת דמי שתיקה) בהעסקת עם ישראל דרך קבלן סוחר עבדים, סוג העסקה שממנה יהוה גאל את עם ישראל. בסופו של יום הויכוח של פועלי הבמה עם מירי רגב מעוור את עם ישראל לגבי פועלה של מירי רגב למען עידן עופר) יום האבל שלכם הוא לא האבל שלי. אם בשאבתם מים בששון ממעייני הישועה עסקיינן. אני לא אומר שיום אסונכם הוא יום ששוני, אני בטוחה שיום ששונכם הוא יום אסונכם.  אני חשה שיהוה נתן ליראיו נס להתנוסס בו. ככה אני מרגישה ביום האבל שלכם. ושלא כמו איציק שמולי,או רגב, או פואד, או עייני, אני לא מתכוננת להיות קאפו מתופעל בעת רחמים בין השמשות במחנה ריכוז דימונה וירוחם ושדרות ומצפה רמון אתם יודעים…
וזה במגרש הארצי.
שווערצע
במגרש תבל, אני לא מוכנה לשאת בגורל משותף עם שטיינמץ  ומימן ועם בנימין נתניהו, אם באפרט(נר)הייד עסקיינן..
שטיינץ
.
דמי שתיקה.
כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).
.חינוך ותרבות.

stand up. האילומינתי קוד לשטן הוא משקפים עם סימן שאלה. glases באנגלית. זכוכית. כנראה שהמנהג לומר מזל טוב כשזכוכית נשברת נובע מסיבה זו.
בונים חופשיים 3אילומיניטי 6אילומיניטי 3אילומיניטי 2עזריאלי
"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה33"  קונספיל.
סימן השאלה בסמל השטן בסמלי האילומינתי הוא הפעולה:
לְבַלּוֹת שְׁאוֹל;   מִזְּבֻל לוֹ.
פיליאס פוג אתם יודעים..שחיפש כלה דם נקי אתם יודעים..ביקש מהדוד..
הרכבת הקלה.
וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם-הַשָּׂטָן בְּתֹכָם, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, אֵי מִזֶּה תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת-יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשֻּׁט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, הֲשַׂמְתָּ לִבְּךָ אֶל-עַבְדִּי אִיּוֹב–כִּי אֵין כָּמֹהוּ בָּאָרֶץ אִישׁ תָּם וְיָשָׁר יְרֵא אֱלֹהִים, וְסָר מֵרָע; וְעֹדֶנּוּ מַחֲזִיק בְּתֻמָּתוֹ, וַתְּסִיתֵנִי בוֹ לְבַלְּעוֹ חִנָּם. איוב.
pa shut פשוט אבא שבא משוט בארץ. לא אבא שלנו. כמו פיליאס פוג, עשו ככה שתחשבו שהוא טוב, ופיקס טריקס הוא הרע.

וַיִּזְבְּחוּ …– לַשֵּׁדִים.
וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, …..– אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;
אור כשדים
כשנערה נישאת, היא בתולה, דם בתוליה, הוא דם נקי. מאוד לא טוב שיום אחרי היא נושאת בתואר גברת.ולא בתואר- אשה. אני מניחה שזה בגלל שהנחש לא רוצה שהנערה, תהיה לאשה.

אשמה
סיפורו של איוב קרה בארץ עוץ. oz באנגלית. הוא לא קרה בארץ ישראל. אני מניחה שזאת הסיבה שבניתם ערים כמו גת ואשקלון שבהם שיכנתם יהודים ישראלים מזרחים תמימים, לאחר כ-אלפים שנות גלות כדי שיתקיים מגרש משחקים סטייל ארץ עוץ.  כדי להסית לבלעם חינם.
גן עדן..

וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם— אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;  תהלים.
ועבדו להון זרזין. אונקלוס.
זֶה דַרְכָּם, כֵּסֶל לָמוֹ; תהלים.
שבזי.
.

Write a Comment