בשאונס אליזה עם הקפה והקוראסון..

נקודה למחשבה, ברור לכל שההשפעה של כ- 200,000 עובדים זרים על שוק שכירות הדירה בישראל, היא השפעה משמעותית לנוכח גודלה של ישראל הם מערערים את האיזון של ההיצע והביקוש של דירות לשכירות בישראל, הם לא הפלסטינאים או הירדנים שחוזרים אחרי יום עבודה הביתה.

הירדני שעובד במלון באילת אמר לי שתוך כמה דקות הוא מגיע הביתה אחרי העבודה..

לעובדים הזרים יש השפעה גדולה מאוד על עליית מחירי השכירות בישראל, בדיוק כמו המשקיעים הזרים מצרפת ומאמריקה שרוכשים דירות בדרך שמגדילה את הביקוש והיא זאת שמקשה על חיילים משוחררים לבנות בית בישראל כי הביקוש שעולה על ההיצע יצר דרישה של בעלי דירות וקבלנים למחיר יקר שמקשה על המחיה לתושבי ישראל. והדירות שהם קונים הם דירות שלא מושכרות ומשכך מקטינים את ההיצע בתחום שכירות הדירה. והצרפתים בתחפושת ישראלים, יושבים בשאונס אליזה עם הקורוסון ורוצים שנרחם עליהם ששונאים אותם בצרפת.

אני טוענת שיש לשלול אזרחות ישראלית מאדם שיש לו אזרחות צרפתית, אמריקאית וכו’, ולא לאפשר לאדם שאינו אזרח ישראלי לקנות דירה בישראל.

וּמִקְנֶ֣ה | רַ֗ב הָיָ֞ה לִבְנֵ֧י רְאוּבֵ֛ן וְלִבְנֵי-גָ֖ד עָצ֣וּם מְאֹ֑ד וַיִּרְא֞וּ אֶת-אֶ֤רֶץ יַעְזֵר֙ וְאֶת-אֶ֣רֶץ גִּלְעָ֔ד וְהִנֵּ֥ה הַמָּק֖וֹם מְק֥וֹם מִקְנֶֽה: וַיָּבֹ֥אוּ בְנֵֽי-גָ֖ד וּבְנֵ֣י רְאוּבֵ֑ן וַיֹּֽאמְר֤וּ אֶל-מֹשֶׁה֙ וְאֶל-אֶלְעָזָ֣ר הַכֹּהֵ֔ן וְאֶל-נְשִׂיאֵ֥י הָֽעֵדָ֖ה לֵאמֹֽר: עֲטָר֤וֹת וְדִיבֹן֙ וְיַעְזֵ֣ר וְנִמְרָ֔ה וְחֶשְׁבּ֖וֹן וְאֶלְעָלֵ֑ה וּשְׂבָ֥ם וּנְב֖וֹ וּבְעֹֽן: הָאָ֗רֶץ אֲשֶׁ֨ר הִכָּ֤ה יְהֹוָה֙ לִפְנֵי֙ עֲדַ֣ת יִשְׂרָאֵ֔ל אֶ֥רֶץ מִקְנֶ֖ה הִ֑וא וְלַֽעֲבָדֶ֖יךָ מִקְנֶֽה: וַיֹּֽאמְר֗וּ אִם-מָצָ֤אנוּ חֵן֙ בְּעֵינֶ֔יךָ יֻתַּ֞ן אֶת-הָאָ֧רֶץ הַזֹּ֛את לַֽעֲבָדֶ֖יךָ לַֽאֲחֻזָּ֑ה אַל-תַּֽעֲבִרֵ֖נוּ אֶת-הַיַּרְדֵּֽן: וַיֹּ֣אמֶר מֹשֶׁ֔ה לִבְנֵי-גָ֖ד וְלִבְנֵ֣י רְאוּבֵ֑ן הַאַֽחֵיכֶ֗ם יָבֹ֨אוּ֙ לַמִּלְחָמָ֔ה וְאַתֶּ֖ם תֵּ֥שְׁבוּ פֹֽה: וְלָ֣מָּה תְנִיא֔וּן אֶת-לֵ֖ב בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֑ל מֵֽעֲבֹר֙ אֶל-הָאָ֔רֶץ אֲשֶׁר-נָתַ֥ן לָהֶ֖ם יְהֹוָֽה: כֹּ֥ה עָשׂ֖וּ אֲבֹֽתֵיכֶ֑ם בְּשָׁלְחִ֥י אֹתָ֛ם מִקָּדֵ֥שׁ בַּרְנֵ֖עַ לִרְא֥וֹת אֶת-הָאָֽרֶץ: וַֽיַּעֲל֞וּ עַד-נַ֣חַל אֶשְׁכּ֗וֹל וַיִּרְאוּ֙ אֶת-הָאָ֔רֶץ וַיָּנִ֕יאוּ אֶת-לֵ֖ב בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֑ל לְבִלְתִּי-בֹא֙ אֶל-הָאָ֔רֶץ אֲשֶׁר-נָתַ֥ן לָהֶ֖ם יְהֹוָֽה: וַיִּֽחַר-אַ֥ף יְהֹוָ֖ה בַּיּ֣וֹם הַה֑וּא וַיִּשָּׁבַ֖ע לֵאמֹֽר: אִם-יִרְאוּ֙ הָֽאֲנָשִׁ֜ים הָֽעֹלִ֣ים מִמִּצְרַ֗יִם מִבֶּ֨ן עֶשְׂרִ֤ים שָׁנָה֙ וָמַ֔עְלָה אֵ֚ת הָֽאֲדָמָ֔ה אֲשֶׁ֥ר נִשְׁבַּ֛עְתִּי לְאַבְרָהָ֥ם לְיִצְחָ֖ק וּֽלְיַעֲקֹ֑ב כִּ֥י לֹֽא-מִלְא֖וּ אַֽחֲרָֽי:

וַיֹּ֣אמֶר מֹשֶׁ֔ה לִבְנֵי-גָ֖ד וְלִבְנֵ֣י רְאוּבֵ֑ן הַאַֽחֵיכֶ֗ם יָבֹ֨אוּ֙ לַמִּלְחָמָ֔ה וְאַתֶּ֖ם תֵּ֥שְׁבוּ פֹֽה:

.

תראה נשמעו קולות במבטא צרפתי שדורשים לגרש ולהרוג ערבים. וגם נראתה התיישבות נתמכת במבטא צרפתי בהר חומה. הקהילה היהודית בצרפת לא תוכל להתלונן שהצרפתים במשילות מארין לה פן ידרשו לגרש אותם מארצם. ואם יתלוננו אז מארין לה פן יכולה לאמר שגם הם דורשים את גרוש הערבים מישראל וכשהיא תגיד להם -יללה RAUS מהסיבה הזאת הפעם, לא תהיה להם ברירה והם יאלצו לצאת בשקט מצרפת. כל מדינה בעולם שמזהה ניתוב תרומות מיהודים להתנחליות או למפלגות בישראל שדורשות גרוש לערבים יכולה לדרוש גרוש ליהודים הגרים בארצם. כל מדינה בעולם יכולה לעשות חוק כמו שעשו אילת שקד ובנט ולדרוש איסור תרומות לישראל מכסף שיהודים הרוויחו בארצם. עניי עירם קודמים.

*שנת 2017- לפי הספורות הנוצריות.

גל בק. תזכרו את השם… גל בק.

בפעם קודמת שבדקתי, בשבדיא נדרש כ- 30 משכורות ממוצעות לקנות דירה ממוצעת ובגרמניא 50.

.

שכר.

ברור לכל שחלק מכם אמר בינו לבין עצמו “חחחחחח.. מליון שקל דירה…. איפה… בדיר אל בלח…” ..

נכון. אתם צודקים.

.

מנהיגי ישראל האנטישמים (ישמעאל הוא מזרע שם) לא יכולים להתלוננן על גזענות כלפיהם.

כשאתה אומר- RAUS ARABEN תסתום את הפה שלך שיאמרו לך- RAUS JUDEN.

אני אומרת למתנחלים ההומואים של דרוקמן ומוטי אלון – RAUS EDOMEN:

כִּי מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה עֲנָבֵמוֹ עִנְּבֵי רוֹשׁ אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת לָמוֹ: חֲמַת תַּנִּינִם יֵינָם וְרֹאשׁ פְּתָנִים אַכְזָר: הֲלֹא הוּא כָּמֻס עִמָּדִי חָתוּם בְּאוֹצְרֹתָי: לִי נָקָם וְשִׁלֵּם לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ: דברים.

.