הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל: אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:

.
אתה יודע ששו היה אל פרעוני.
אני מניחה שהוא היה החתן מהשיטה, שהביא לביאליק שילומים על קומבינה שהוא עשה בדרך כזאת או אחרת.. אתה יודע קימבן שיר שנראה שיר ובשורה התחתונה זה לא היה שיר, זה היה פרסומת לאחשוראש. שמאוד שמח שהוא הושיע את עם ישראל ולא יהוה…כי אתה יודע שנינט היא פרסומת מהלכת לצביקה הדר, לערוץ 2, לעידן עופר. כל פעולה שהיא תעשה, זאת פרסומת, לצביקה הדר, לערוץ 2, לעידן עופר לאחשוראש. בדיוק כמו איציק שמולי שתמיד יזכור מי הביא אותו למקום בו הוא נמצא ומי יוציא אותו מהמקום בו הוא נמצא אם לא יעשה כמצופה ממנו. ההבדל בין איציק שמולי לנינט, שנינט היתה ילדה כשהפכתם אותה לברבי. כמו אסתר המלכה שבמגילתה לא קראו בשם יהוה ועם ישראל לא נושע ע"י יהוה, כמו סינדרלה שהנסיך הושיע אותה והנעל אתה יודע, סמל מלכות מואב של בלק בן ציפור ולא של  רוּת הַמּוֹאֲבִיָּה שאמרה- אלהיך אלהי. ברור לכולנו שמגילת אסתר זאת טלנובלה, סואופ אופרה- לא באמת.
השיר של מיסיסיפי. הודיה.

יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:
ולא ע"י סמואל עופר.
סמי עופר.
.

אתם בניתם מגרש משחקים שמקיים שדה תרומות בו מגיש תוכנית הספורט מגיד ומבשר בדרך שמאוד משמחת בני ובנות ערלים ופלישתים. ודוד המלך לימד אותנו שזה לא טוב. כי אתה יודע, זה מה שגעל את שאול ויהונתן. לכן אקפיד בדבר ואומר, זה מהכסף של עם ישראל, מהתמלוגים שעידן עופר  לא שילם, מהמענקים שקיבל עידן עופר מכספי עם ישראל דרך המדען הראשי, התמ"ת אתה יודע. שלא יגעלו את עם ישראל (וגם את עמי תבל) בלי משיח בשמן. אמונתי היא זאת שמקיימת את הבינה שלי שלעולם לא תקבל את הסדר העולמי החדש שאתה מבקש.
.
אה
דוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

ספות

בסופו של יום, אתם בוחרים מחפיסת הקלפים שמגיש לכם עידן עופר בערוץ 2, ומגיש תוכנית הספורט בערוץ הציבורי.
בדיוק כמו שראית על במותיו של צביקה הדר בערוץ 2 את נינט טייב מגת .
כת הציונות.ערב רב.מלכות אדום
.
.

Write a Comment