הכלבים השחורים- גייס חמישי.

.

תראה,

הכנסת אנשי עסקים הסוחרים בבני אדם שהם מספקים אותם למוסדות מדינה, בתי משפט, משרד ראש הפרלמנט, בתי חולים וכו'

זה סיכון גדול מאוד. ברור לך שלשומר בלילה, יש כניסה לסודות מדינה, יש כניסה לחדרי חולים.. יש נגישות למידע אודות האזרחים.

אין לדעת אם השומר הוא עובד קבלן תמים המקבל שכר עוני שניר גלבוע עורץ אותו או סוכן מטעם אנשי עסקים שמחוברים לקבלן כח האדם שמבקשים להרוג בני אדם, שמבקשים להרע לבני אדם ולהשיג מידע.

הכנסת אנשים מסוגו של ניר גלבוע למוסדות מדינה היא עצימת עיניים למה שעושה הסוכן הסמוי בשרות אנשי עסקים כשיש לו כניסה חופשית למוסדות מדינה, בלילה…

ברור לכול שסוכן או סוכנת מסוג זה, מאוד אוהבים לעבוד אצל קבלן כח האדם ואוהבים את השכר שנותן להם הקבלן שלא דרך "תלוש המשכורת".

.

דין וחשבון משפחת גלבוע.

.

אני טוענת שזאת דרך מתוחכמת ששרים אישרו את מעשה הבגידה על ידי קבלן כח אדם ולא על ידי מנהיג נבחר  כשהוא מאפשר כניסה כזאת למוסדות מדינה וזאת כדי לנקות  את עצמו מראש מאשמת  מעשה הבגידה.

בשורה התחתונה -אין ערך ל- TELEGRAM כשהטייקון ספק החיבור לאינטרנט, כשיש לו כניסה חופשית למחשב שלך.. צוקרברג הראה את נכונותו לספק מידע מהמגרש שהוא שולט בו.. חשוב שתסבירו זאת לחבר'ה של SILVER.

צריך לחשוב על כך שאת מוסדות המדינה מאבטח איש עסקים ואת מוסדותיו של שרון יצחק תשובה מאבטח הצבא.

צריך להיות הפוך.. שאת עסקיו של שרון יצחק יאבטח ניר גלבוע ואת מוסדות המדינה יאבטחו הצבא והמשטרה.

אני טוענת שקבלני כח האדם שלעובדיהם יש כניסה חופשית למוסדות שקבלן כח האדם מספק עובדים הם גייס חמישי שפועל בשטח כ- מעמד POLICE להגנת דת אשכנז בנוסח קלמן כצנלסון.

ג'ים מוריסון קרא להם המשרתים, כלבי האדם ונשותיהם הרשעות שמוצבים בשטח ככלבי הרועים של דת אשכנז שמבקשים להוליך את העמים כרצון דת אשכנז. קוראים להם גם הכלבים השחורים.

גם באנגליא רואים אותם..

ברגע שנחשף כלב שחור נחשף קבלן כח אדם שמציב את הכלבים האלה בכל מקום בו הוא מספק סוכנים בהסוואה של עובדים עשוקים שלעם יש BASIC INSTINCT להגן עליהם, לדון אותם לכף זכות בעת שהם פועלים בשטח למען הטייקון שמבקש לערוץ את העם שלא בחר בו כרועה. 

חשוב שתבין מר עידן עופר בן סמי עופר-

אתה לא מרועי ישראל.

עשית לעג מעצמך שבקשת לנהל שיחות שלום עם אבו מאזן.. שהזמנת את כתבי ערוץ 2 להראותך יושב במסיבת עתונאים עם אבו מאזן.

ואם חשבת שאתה עושה כבוד לאבא שלך שבנית מוזאון על שמו באיצטדיון כדור רגל- טעית.

ברור לכל שניסית להשיב את כבודו האבוד של אבא שלך לאחר שהעם לא הסכים שאבא של ישים את שמו ושם אשתו על מוזאון TLV.

.