הלבנת חטאי דת אשכנז.

כִּי לִפְנֵי הַיָּמִים הָהֵם שְׂכַר הָאָדָם לֹא נִהְיָה וּשְׂכַר הַבְּהֵמָה אֵינֶנָּה וְלַיּוֹצֵא וְלַבָּא אֵין שָׁלוֹם מִן הַצָּר וַאֲשַׁלַּח אֶת כָּל הָאָדָם אִישׁ בְּרֵעֵהוּ: וְעַתָּה לֹא כַיָּמִים הָרִאשֹׁנִים אֲנִי לִשְׁאֵרִית הָעָם הַזֶּה נְאֻם יְהוָה צְבָאוֹת: אֲנִי לִשְׁאֵרִית הָעָם הַזֶּה נְאֻם יְהוָה צְבָאוֹת: כִּי זֶרַע הַשָּׁלוֹם הַגֶּפֶן תִּתֵּן פִּרְיָהּ וְהָאָרֶץ תִּתֵּן אֶת יְבוּלָהּ וְהַשָּׁמַיִם יִתְּנוּ טַלָּם וְהִנְחַלְתִּי אֶת שְׁאֵרִית הָעָם הַזֶּה אֶת כָּל אֵלֶּה: זכריה.

תראה,

יש ניסיון למחוק את הימים הראשונים כדי להלבין את חטאי דת אשכנז.

אני טוענת שבגלל קשות הלב של דת אשכנז בימים הראשונים הרבה יהודים מגלויות המזרח התיכון נהיו פושעים כי הלכו ללשכת עבודה ואמרו להם – לא.

ולילדים של המזרחים  לא נתנו ללמוד את מה שהם נועדו לו לכן הם ברחו מבית הספר.

אני טוענת שגם במקרה הזה- שפטו דל ויתום עני ורש הצדיקו.

ההצדקה הזאת למעשה לא נותנת לאשכנזים להצדיק את העוולות שהם עשו למזרחים בימים הראשונים והיא גם לא מלבינה את ההון שהם יצרו מהעוולות האלה.

תראה,

בבתי הכלא יש יותר מיוצאי גלויות המזרח בבתי הכלא. להרבה מאוד אשכנזים ש”החליקו” כמו שאומרים.. העובדה שיש יותר מזרחים שיושבים בכלא לא מעידה שאשכנזים פחות פושעים.. אני טוענת שיש חותר פשיעה מקרב האשכנזים.

“בשנת 2009 הורשע אבוטבול בבית המשפט המחוזי בעבירות של ניהול ארגון פשיעהסחיטההצתה, כליאת שווא ועבירות הון, ונגזרו עליו 13 שנות מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי וקנס של חצי מיליון ש”ח.[1] הוא זוכה מעשרה אישומים נוספים. ב-2 בפברואר 2011 קיבל בית המשפט העליון את ערעור המדינה על העונש, וקבע את העונש ל-18 שנות מאסר.[2] יחד עם אבוטבול הורשעו גם שבעה עשר מחברי ארגונו, ושניים מהמזמינים את שירותי הארגון.[3] עונשם של מזמיני שירותי הגבייה נקבע על שלוש שנות מאסר לכל אחד. הארגון עסק גם בהלבנת הון.[4] בעניין זה נחקרו גם חמישה עורכי דין שעבדו עבור אבוטבול,[5] וחלקם הואשמו והורשעו.” WIKIPEDIA.

“הארגון עסק גם בהלבנת הון.”  WIKIPEDIA.

נחשוב ביחד מדוע גליא מאור כראש ארגון פשע שעסק בהלבנת הון – לא יושבת בכלא.

ואת הקנס לאמריקאים שילמו החוסכים והמפקידים בבנק לאומי.

“בשנת 2014 חתם הבנק על הסכם עם משרד המשפטים האמריקאי והרשות לשירותים פיננסים של מדינת ניו יורק במסגרתו הודה שסייע ללקוחותיו האמריקאים להעלים מס מהרשויות בארצות הברית בין השנים 2002–2010, שנים בהן נוהל הבנק על ידי גליה מאור. הבנק הודה כי נקט משך יותר מעשור שורה ארוכה של פעולות שנועדו לסייע ללקוחות האמריקאים להשתמש בשירותיו לצורך העלמת מיסים בארצות הברית. בין השאר, הודה כי הטיס בנקאים אישיים מישראל לפגישות חשאיות עם לקוחות אמריקאים ברחבי העולם ובכלל זאת בארצות הברית כדי לדון עימם בחשאיות בחשבונות ה”אוף שור” (Offshore) שהם ניהלו. הבנקאים קיימו את הפגישות עם הלקוחות בבתי מלון, פארקים, ובתי קפה כדי לסייע ללקוחות הללו להסתתר מפני רשות המיסים האמריקאית. הבנק גם סיפק ללקוחות מספרי טלפון סלולרי אנונימיים.[37] במסגרת ההסכם חויב הבנק לשלם 270 מיליון דולר.[38]    ” WIKIPEDIA.

המזרחים לא היו פושעים בגלויות המזרח התיכון.

המזרחים לא נחשבו לנחותים בגלויות המזרח התיכון.

התדרדרות לפשע של המזרחים החלה בישראל. בגלל בעיות פרנסה.

אימי לא זוכרת פשע בקרב הגולים במצרים היא זוכרת שהיה מישהו מהעדה שהתדרדר לפשע בישראל, היא לא בטוחה אם קראו לו אנג’ל או אלפרון…

הפושעים הגדולים ביותר היו מארופה- SEGAL… מאיטליא, אתה יודע… ו- SEGAL הם אשכנזים.

אני טוענת שההשתלטות על הנדל”ן בישראל למעשה היא סוג של כיבוש של גורמים עויינים שבדרך זאת כובשים את אדמות ישראל. אני טוענת שיד השרים היתה במעל הזה בראשונה.

אני טוענת שהעם שאנוס להיות עבד למשכנתא או לשכירות, מייצר מצב שמגדיל את שליטת המעסיק על העובד, כי האדם בישראל הגיע למצב שאם הוא לא עובד חודש הוא לא יכול לשלם שכירות ומשכנתא, כשמעסיק יודע זאת הוא עורץ בעובדים. שוק העובדים הופך לשוק עבדים.

העם אנוס לשלם מחיר יקר, כי קבוצת פועלי אוון השתלטה על הנדל”ן בישראל.

המשקיעים שמרויחים ריווחי יתר על השכירות אונסים את העם לשלם מחיר יקר, כי אלה המחירים בשוק ואין ברירה, במצב כזה שהשכר בישראל נמוך ויוקר המחיה יקר מאוד, אני טוענת שצריך לתקוע את האנשים האלה ולא לשלם להם, אלה אויבי ישראל והעמים כולם.

דיור.

אחד הדברים הכי מעניינים ברשת הם המגיבים.
אני חושבת שראיית המציאות מתרחבת ע”י קריאת טוקבקים של אנשים לכתבה כזאת או אחרת.
קראתי כתבה שמספרת שרשות המיסים האמריקאית מהדקת את החבל סביב הבנקים הישראלים הפועלים באמריקה,
והיה כתוב ככה:
“איש עסקים ישראלי לשעבר, תושב קליפורניה, הודה כי הסתייע בשני בנקים ישראלים כדי להעלים מסים בארה”ב…”
וממשיך ומסביר:
“אחד הבנקים הישראלים בלוס אנג’לס שידל את הלקוח לנתב הפקדות מלקוחות אמריקאים לחשבונות בנק שונים בישראל, וכנגד הפקדות אלה לחשבונות בישראל העמיד הסניף בלוס אנג’לס הלוואות לטובת איש העסקים.” דה מרקר.
וקראתי את שאר הכתבה ואחר כך את הטוקבקיסטים.
ומישהו מהטוקבקיסטים כתב ככה:
“בנתניה בונים דירות יוקרה למלביני כספים מחו”ל..רוסים.צרפתים ועוד ועוד..ואת עמך הנתיינתי זרקו לפחים.. ”
ואז מישהו ענה לו:
“בעיקר בהרצליה, הכל שחור”
ונזכרתי שקראתי את זה:
”סטנלי פישר מדבר // מחקר חדש שלא פורסם: עליית מחירי הדיור – בגלל רוכשי הדירות להשקעה, וכדאי להם להיזהר” דה מרקר.

גם בנק פועלים מעורב בפרשה.

הבן של פרסקי נהנה מהמעל.

היינו יכולים לקחת את האדמות שהקיבוצים הרוויחו מהן בהרחבות ולעזור לעניים.

אם הקיבוצים ותשובה ומימן מרוויחים כל כך הרבה כסף ובעלי הון כל כך גדול מה הבעיה לעשות פריסת תשלומים, למה מחיקת חוב.

היינו יכולים לקחת את הכסף מתשובה ומימן והקיבוצים ולעזור לעניים.

אם המדינה ומערכת המשפט שלה משוחדת ומחקה לפועלי האוון האלה את הרישומים אודות חובותיהם, זה לא מנקה את האנשים האלה, הם עדיין חייבים.

אם כבר מוחקים חובות, מוחקים לעניים ולא לעשירים. אתם רודפים עניים, ומוחלים לעשירים. אתם הפוכים…

שִׁפְטוּ דַל וְיָתוֹם עָנִי וָרָשׁ הַצְדִּיקוּ:  פַּלְּטוּ דַל וְאֶבְיוֹן מִיַּד רְשָׁעִים הַצִּילוּ: לֹא יָדְעוּ וְלֹא יָבִינוּ בַּחֲשֵׁכָה יִתְהַלָּכוּ יִמּוֹטוּ כָּל מוֹסְדֵי אָרֶץ: תהלים.

כ- חודש לאחר שזיכה שר המשפטים את ורדה אלשיך, היא זיכתה את תשובה.

וזה קרה במלחמת צוק איתן, כשישנתם..

“תנועת אומ”ץ (אזרחים למען מינהל תקין וצדק חברתי ומשפטי) פנתה היום במכתב למפכ”ל המשטרה בבקשה לפתוח בחקירה בפרשת הציורים של עליזה אולמרט, אשתו של ראש הממשלה לשעבר, עליזה אולמרט… אקירוב אינו היחיד שרכש במשך השנים תמונות של האמנית אולמרט. גם במשרדו של עו”ד רם כספי – עורך הדין שאחראי למושג “שיטת השקשוקה” ומייצג בעלי הון רבים, בהם עידן עופר, יצחק תשובה, נוחי דנקנר ובני שטיינמץ – תלויה תמונה של עליזה אולמרט. כספי סיפר בעבר כי התמונה נרכשה על ידי אמו, שהיתה אספנית אמנות ידועה.
גם התעשיין דב לאוטמן מחזיק בציור של אולמרט, וכך גם במשרדי חברת הביטוח הראל, שבשליטת משפחת המבורגר, תלויה תמונה של אולמרט. אחד מבעלי השליטה בחברה, יאיר המבורגר, מקורב לאולמרט. ” דה מרקר-2010- לפי הספורות הנוצריות.

תראה,

שר שמקבל שוחד, עובד מדינה שמקבל שוחד, אדם עשיר שנותן שוחד לשר או עובד מדינה,  לא יכולים להחשב בני אדם עובדים, הם לא יכולים להחשב חרוצים גם שהם נמצאים במקום העבודה שתים עשרה שעות ביום..

וזאת שבירת קסם.

 

.