המלחמה ככלי לדיכוי מרד העבד.

 מרד הגולם שלא מקבל את הסללתו. ככלי שליטה על המונים ששאלו את נפשם. וכל זאת אם ירצה הבורא.

אתה לא יכול להאשים את הגולם שקם על יוצרו. את האכזריות של הגולם אתה יצרת. אכזריות ששירתה אותך כששלטת בה.

הַרְעִיפוּ שָׁמַיִם מִמַּעַל וּשְׁחָקִים יִזְּלוּ צֶדֶק תִּפְתַּח אֶרֶץ וְיִפְרוּ יֶשַׁע וּצְדָקָה תַצְמִיחַ יַחַד אֲנִי יְהוָה בְּרָאתִיו:  הוֹי רָב אֶת יֹצְרוֹ חֶרֶשׂ אֶת חַרְשֵׂי אֲדָמָה הֲיֹאמַר חֹמֶר לְיֹצְרוֹ מַה תַּעֲשֶׂה וּפָעָלְךָ אֵין יָדַיִם לוֹ: הוֹי אֹמֵר לְאָב מַה תּוֹלִיד וּלְאִשָּׁה מַה תְּחִילִין: כֹּה אָמַר יְהוָה קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל וְיֹצְרוֹ הָאֹתִיּוֹת שְׁאָלוּנִי עַל בָּנַי וְעַל פֹּעַל יָדַי תְּצַוֻּנִי: אָנֹכִי עָשִׂיתִי אֶרֶץ וְאָדָם עָלֶיהָ בָרָאתִי אֲנִי יָדַי נָטוּ שָׁמַיִם וְכָל צְבָאָם צִוֵּיתִי: אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק וְכָל דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר הוּא יִבְנֶה עִירִי וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: ישעיהו.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן עַל יִשְׂרָאֵל וַיָּסֶת אֶת דָּוִיד לִמְנוֹת אֶת יִשְׂרָאֵל: וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל יוֹאָב וְאֶל שָׂרֵי הָעָם לְכוּ סִפְרוּ אֶת יִשְׂרָאֵל מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד דָּן וְהָבִיאוּ אֵלַי וְאֵדְעָה אֶת מִסְפָּרָם: וַיֹּאמֶר יוֹאָב יוֹסֵף יְהוָה עַל עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל: דברי הימים.

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם וְעַל לְבוּשִׁי יַפִּילוּ גוֹרָל:וְאַתָּה יְהוָה אַל תִּרְחָק אֱיָלוּתִי לְעֶזְרָתִי חוּשָׁה: תהלים.

כֹּה אָמַר יְהוָה עַל שְׁלֹשָׁה פִּשְׁעֵי יִשְׂרָאֵל וְעַל אַרְבָּעָה לֹא אֲשִׁיבֶנּוּ עַל מִכְרָם בַּכֶּסֶף צַדִּיק וְאֶבְיוֹן בַּעֲבוּר נַעֲלָיִם: עמוס.

לְךָ אֲדֹנָי הַצְּדָקָה וְלָנוּ בֹּשֶׁת הַפָּנִים כַּיּוֹם הַזֶּה לְאִישׁ יְהוּדָה וּלְיוֹשְׁבֵי יְרוּשָׁלִַם וּלְכָל יִשְׂרָאֵל הַקְּרֹבִים וְהָרְחֹקִים בְּכָל הָאֲרָצוֹת אֲשֶׁר הִדַּחְתָּם שָׁם בְּמַעֲלָם אֲשֶׁר מָעֲלוּ בָךְ: יְהוָה לָנוּ בֹּשֶׁת הַפָּנִים לִמְלָכֵינוּ לְשָׂרֵינוּ וְלַאֲבֹתֵינוּ אֲשֶׁר חָטָאנוּ לָךְ: לַאדֹנָי אֱלֹהֵינוּ הָרַחֲמִים וְהַסְּלִחוֹת כִּי מָרַדְנוּ בּוֹ: דניאל.

חשוב שנזכור שהנאצים לא הגיעו לאבותינו. ליהודים במזרח התיכון היה פסח. היטלר כנראה חשב שהיהודים במזרח התיכון הם כמו האשכנזים בארצו.

כשאתה שופך דם אדם במובן של שואל נפשות, הנפש היא בדם כשאתה לוקח את הבגדים של נקי הכפיים ומשליך עליו את מלבושך במובן של הפלת אשמתך עליו בשימתו כקורבן אדם לחטאיך או שאתה קונה צדקת אדם מקונו של אדם שמוכן למכור.. אתה שוטן נפשות.

יש מצב שיקום רועה חדש שיקח את ההנהגה על השטונים ויוביל אותם להשיב לעצמם את נפשם, להשיב להם את הבגדים , את הנעלים, ואת ספורות נקיי הכפיים להם. להשיב את גורל נקיי הכפיים לנקיי הכפיים.

והמבין יבין.

היחס שלכם לתושבי גבעת עמל וליפתא מצד אחד והויתור על חובות לקבוצים והשארת האדמות בידיהם וממשיכהם, מעיד על אנחנו והם. ברור לכל שאתם בצד של הבונים את המגדל ומבקשים לעצמם שם.

יש שתהו שהמדינה בחרה להתוודות דרך בנק ישראל.

ההתוודות באה לפני הקרבת שעיר לעזאזל. זה התנאי לפני ההקרבה. ההתוודות. ולמה דרך הבנק. שם יש חובות לעניים. (הלוואה או כל הסדר תשלומים נושא ריבית זה לא חוב).

יש דיכוי מובנה של הרועים האמיתיים של העם, תוך שימוש ביכולת של מוסדות החינוך של המדינה לזהות את המיועדים עוד שהם ילדים ולסלול אותם להשכלה שהם אינם מיועדים לה ומשכך כמעשה, כל הילוד היאורה נשליכוהו.

מערכת מוסרות מובנית הנשלטת על ידי קבוצת כח כזאת למעשה מקיימת את היכולת לבלום כל רועה שירצה להגיע לעמדת הנהגה משפיעה.

יונתן גפן.

מה הקשר בין השואה למחאת הקוטג'. יקר..

.

אתה יכול לבחור אם זה יהיה FIRST MOOVMENT או FINAL MOOVMENT.

.