זרע שווא.

זרע שווא.כשהייתי ילדה צעירה בשנים, יום אחד לא הרגשתי טוב ונשארתי בבית. ואבי נשאר בבית לשמור עלי. וככה ישבנו הוא ואני והוא סיפר לי על ימיו בפלמ"ח. היו לו חברים שבאו מרוסיא ונלחמו ביחד איתו לקוממיות ישראל בארץ ישראל והם היו להם שירי מלחמה מהצבא הרוסי שהם לימדו אותו והוא לימד אותי את השיר, אני לא מוצאת את השיר ביו טיוב, כל יוצא רוסיא מכיר אותו, אתם יודעים פטמוי פטמויצ'קה מיפילוטי עם הסמלוטי.. בסוף השיר הלוחמים אומרים עכשיו מלחמה- אדייבוצ'קה אדייבוצ'קה פטום, יענו, בנות בנות אחר כך. ומה אני אומרת, אני אומרת- מלצ'יקי מלצ'יקי פטום.

פסחבראשית. גן עדן.


נעם

ואני עדיין בטוחה במחשבתי שאין לך את היכולת לדעת אם מחר היום השביעי לפי ספירת הבריאה. יש מצב שאתה שומר שבת ביום חמישי. אני מזהה את הרצון שלך לנכס את מעשה הבריאה, את האלהות לעצמך.

סמי עופר.שלמה המלך אמר-

גַּם בְּמַדָּעֲךָ, מֶלֶךְ אַל-תְּקַלֵּל, וּבְחַדְרֵי מִשְׁכָּבְךָ, אַל-תְּקַלֵּל עָשִׁיר:  כִּי עוֹף הַשָּׁמַיִם יוֹלִיךְ אֶת-הַקּוֹל, וּבַעַל כְּנָפַיִם יַגֵּיד דָּבָר.

דבריו אלו של שלמה הם דברי הנחש שמידע את האיש והאשה כי ערומים הם. דבריו של שלמה המלך הם מעשה נחש ועבודה זרה, כי הוא מזהיר אותנו מהעשיר, שנפחד ממנו. זאת הדחה לעבודת העגל, כי אנחנו היהודים מאמינים ביהוה ולא מפחדים מאפס עריץ. אני רואה את הידיעה שבעל הכנף (הציפור המשונה מהעם המשונה של מאקי מסר) אומר שאני מקללת עשיר כהזדמנות להשמיע לעשיר את דעתי עליו ולומר לו שהוא- אפס עריץ. בדיוק כמו דוד המלך שזיהה את ההזדמנות להרוג את גוליאת שהתעווז על עם ישראל. אני עושה זאת בדיבור כפי שנצטווה משה רבנו- לדבר אל הסלע. אני אשה אתה יודע, זאת הדרך היחידה שאני יכולה להרוג אותך ולערוף את ראשך,את המחשבה שאתה מציע בדיבור. זאת מהות היצירה שיצר בורא עולם את האשה אם במהות החים עסקיינן. כי אתה מבין, שרי אריסון- לא אשה, משמע- היא לא חיה חיי אשה לכן היא מתה. אין דבר כזה שרי אריסון.
רוצח- 1.
*88 זה הטלפון של מזרחי (יש גם מזרח ארופה אתם יודעים..)טפחות (מט"ל בראשי תיבות..כשם הרחוב שהם רצו שיתנו להם בלוד לפני מלחמת צוק איתן- matal לוד – דול הפוך (ליצירת נהפוך הוא לגורלך) בובה, אתה לא יכול לייצר שדה תרומות לצורך כפרה על חטאים אישיים מכספי עם שאתה שולט עליהם לצורך העניין גם התרומה של דנקנר לשמולי לפעילות פילנטרופית בלוד היא מכספי עם.) בשליטת משפחת עופר אותו מפרסם ארקדי… אתם יודעים.. אני מאוד מקווה שארקדי לא יתבע אותי על "תיעול" הצרחה שלו נגד עידן עופר. בשביל ארקדי דוכין אני מקווה.. אתם יודעים..

אפס.

הצעה לשימוש לתאור הספרה- 0: זירו. יש הרבה מילים באנגלית שנכנסו לשפה, במקרה של של הספרה 0, יותר נכון להשתמש במילה זירו. זירו זאת  מילה שאין לה משמעות בעברית ומשכך לא ניתן להרע או להטיב עימה, כיאה למשמעותה של הספרה- 0.

אני אתחיל לומר זירו מעתה והלאה. ואם תראו את הספרה-0 באתר, תדעו שזה זירו.

.
יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.
מובי דיק

.

אהדוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדחוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

עייני, שמולי.סתיו שפיר סתיו אפס סתיו שפיר
ספות

בסופו של יום, אתם בוחרים מחפיסת הקלפים שמגיש לכם עידן עופר בערוץ 2, ומגיש תוכנית הספורט בערוץ הציבורי.
.

Write a Comment