חובת השרות לצרכן ב"מגזר הפרטי".

תראה,

אני טוענת שהמדינה כעושת דבר טייקונים חוקקה מערכת חוקים שיש בה גם חוקים טובים וגם חוקים שהם חוקים שחוקקו אותם ומשמרים אותם חקקי אוון למשל מריחואנה, מריחואנה הוא לא מזיק, לא נכון הדבר להאשים משתמש או סוחר במריחואנה כשיש חוק שמתיר סחר וצריכה חופשית של ALCOHOL שברור לכולנו שהוא גורם למחלות ולאלימות ולהתמכרות ומשכך מאוד מזיק לצורכים אותו מתוך מקום שיש גם בטחון לצורך אותו כי המדינה אשרה את ה- ALCOHOL ולא אשרה את המריחואנה. כך שהמדינה מטעה את העם למרות שהיא אומרת ש- ALCOHOL מזיק.

יען כי, אי האישור של המריחואנה הוא המאשר את ה- ALCOHOL.

אני טוענת שחוק האוסר סחר ושימוש חופשי במריחואנה הוא חוק אוון כי הוא מפיל אשמה על נקיים ומכניס לכלא נקיים. אני טוענת שיש למדינה רצון לעשות בורות כאלה כדי להכניס לכלא נקיים שלא סרים למרותה.

ביום הזה אני מודיעה לך שיש לך פירצה בחוק שלמעשה מסרסת את הרצון והיכולת של האנשים שמבקשים לשלוט על העם בדרך שהם מקיימים גם בעזרת חוקים וגם בעזרת "הפרטה" שדרכם כל הטל והמטר יחלחל לעם. זאת גם שליטה כלכלית וגם שליטה רוחית שמבקשת לקיים את האל טל ואל מטר.

ומה שאני אומרת לך,

יש חוק של המדינה שאסור לבעל עסק שקיבל רשיון מהמדינה לסרב למכור לאדם. ומשכך גם אם תנסה להגביל את צעדי אתה לא יכול לעשות זאת, למשל אם אני עכשיו רוצה לנסוע לאילת עם "קואופרטיב אגד", חברת אגד חייבת לתת לי את השרות. חוסר היכולת של "קואופרטיב אגד" לסרב לתת לי שרות באם לא תרצה לתת לי שרות, שמה את אגד כעבד לי.

בדיוק כמו שכיר ושכירה שהם אינם עבד או שפחה, כי כששכיר ושכירה בישראל רוצים להפסיק לעבוד בבית החרושת שאתה שולט עליו, אתה לא יכול להכריח אותם להמשיך לעבוד בבית החרושת שאתה שולט עליו, כמו שעשו מעבידי העבדים באמריקה ובדרום אפריקה שהרשו לעצמם לרדוף ולשלח את הכלבים שלהם אחרי עבד או שפחה שברחו. כלבי האדם שלך בעת הזאת רק מצרים צעדי איש או אישה שלא סרים למרותך, אך לא יכולים להחזיר את העבד לעבוד אותך. לעתים הפעולות של הכלבים שלך וההצלחות שלהם להצר צעדים משמשים כאזהרה לבן אדם שלא רוצה לעבוד אותך, אך הוא רואה מה יקרה לו אם יעזוב. כמו עם מני נפתלי שלאחר שהתלונן על שרה, המדינה שללה לו את רשיון הנשק והוא לא יכל לעבוד, וזאת למרות שכולם לא מסכימים עם מה שהמדינה עשתה למני נפתלי, אך השומר עובד הקבלן יודע שאם הוא יתלונן, אז יש מצב שיקחו לו את רשיון הנשק וזה לא ישנה אם כולם יתמכו בו, הוא לא יוכל להביא אוכל לילדיו.

ואגד חייבת לתת לי שרות טוב, כי אם חבר אגד יסע שלא בזהירות אני אתלונן במשרד התחבורה ומשרד התחבורה יקח את רשיון הנהיגה של חבר אגד. ושמורה לי הזכות לבחור אם אני רוצה להתלונן, או לא רוצה להתלונן. ברור לך שאני לא אתלונן על עובד גר שמישהו ינצל את עוניו כדי שיעשה משהו שיטיב עם מצבו הכלכלי או מעמדו ה- "סוציואקונומי". ברור לכל שכל התנאים האלה חלים גם על "מוניות".

תזכור גם ש"קואופרטיב אגד" מחוייבת לעמוד בתקנים של משרד התקנים. כולל לספק לנוסעים כסא נח שיהיה לנוסעים  נח. כולל קיום את התנאים של תעודת יושר כתנאי להפעיל מרכבה עממית (מה שאתה קורא לו בשפתך "תחבורה ציבורית") המשרתת את העם ברשיון.

בחברה "קואופרטיבית", כל עובד שאינו חבר אגד הוא משול לגר גם אם הוא יהודי אזרח  ארץ ישראל. גם עובד הקבלן הוא עובד שמשול לגר.

לגבי עבודה בשבת, אני מרוצה שיש את חברת החשמל שמשמשת לי כגוי של שבת. לנוכח הידיעה שהם עובדים מועדפים שמשתמשים בכח כדי לעשוק את העם דרך חברת חשמל ושהם מתיחסים לחברת חשמל כחברה בבעלותם שהם מורישים לבני משפחתם את מקום העבודה בחברת חשמל, הם לא אנוסים. ומצויין שבשבת העם נופש והם משרתים את העם. לגבי העובדים במרכולים בתחנות הדלק, אני לא אצרוך מהם בשבת, כדי לעשות הכל שגם אם הם יבואו לתחנת הדלק של שרון יצחק תשובה הם לא יעבדו קשה, שיבואו  בכיף לתחנת הדלק וישבו בכיף וישמעו מוסיקה מהגויים של שבת מהמוסרות של המדינה שינעימו את זמנם. ויקבלו כסף מבלי לעבוד. ואם יהיה להם מעט עבודה שלא תהיה עבודה קשה. ותזכור שכבר עשיתי "מיפוי" של הצירים, גם אלה בדרגה שמוכרים כיסאות בים בתחפושת גר, וגם בדרגה של עובד קבלן שמתחפש לעובד עשוק. ברור לכל שציר שמתפקד כאשר להעסקת עובדים דרך קבלן כח אדם יהיה מאוד שמח כשהוא מקבל 10,000 בחודש ויאהב את מעבידו, אין לו צרה שהקבלן לוקח 2000 משכרו, אני מרוצה שהם מתפקדים כגויים של שבת לשרת את העם ושהעם ינפוש.

תזכרו,

עבודה היא מלאכה שמתפרנסים ממנה, שאתה מסדר את הבית בשבת או מפנה את הכלים החד פעמיים מהשולחן לפח האשפה בבית כמו שעושה הפיקולו במסעדה, זאת לא מלאכת עבודה אם אתה עושה אותה בבית.

תראה,

בעת הזאת שיושבים במשרד ממוזג לא מזיעים כדי לאכול לחם אך זאת מלאכת עבודה, גם עובדת הניקיון של המשרד הממוזג לא מזיעה.

אני טוענת שלמרות שאני מזיעה בעת שקיעה עם הלחם והיין וגם לעיתים בעת בוקר בים עם הקפה והלחם והניגונים כשאני מול הים, רואה את יופיה של הבריאה וככה לפעמים אני גם וחולמת וחושבת שאני שוכבת על המחצלת ומעט מזיעה ולאחר מכן אוכלת את הלחם בעודי מזיעה בגלל השמש, זאת לא עבודה.