חשיפת CODE ILUMINATI:666- שבירת קסם.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן עַל יִשְׂרָאֵל וַיָּסֶת אֶת דָּוִיד לִמְנוֹת אֶת יִשְׂרָאֵל: וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל יוֹאָב וְאֶל שָׂרֵי הָעָם לְכוּ סִפְרוּ אֶת יִשְׂרָאֵל מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד דָּן וְהָבִיאוּ אֵלַי וְאֵדְעָה אֶת מִסְפָּרָם: וַיֹּאמֶר יוֹאָב יוֹסֵף יְהוָה עַל עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל: דברי הימים.

  • 33- CODE MANO

י"ד- חותם- אשר.

ASHER LADY BOY.

יודעי דבר יודעים שעד שנת 2010 לפי הספורות הנוצריות החדר של רן מנו ב- 'UNIV היה אחרי חדר עשרים שמיספרו אותו שלא לפי הסדר במספר 33.

יש מצב שלאחר שחשפתי את דרגתו, שם מנו חגורה- הסתיר את התבוששותו ושינה את מספר החדר.

אם עשית זאת, גם על פי החוקים שאתה מקבל- אתה גמור.

אם לא- אתה שחקן חשוף בשטח- אתה גמור.

.

התאום הספור של רן מנו, הוא רן מנו מהגרעין של אבישי. גם לו הצמידו חבר בשם ISRAEL שביקש להריץ אותו לראשות בית אריה.

.

מראשית כת השטן האשכנזית בישראל סופרת את עצמה בסיפורי התורה תוך שאת הבעלים הם מדמים לבורא עולם ואת קוסמיהם הם סופרים בבגדי 6 כבגדי הכהן שהם מבקשים לתפוש את מקום הכהן לכן רואים הרבה ספורות 666 במקומותיהם. ההבדל בין כהן של בורא עולם לכהן פרעה  הוא שכוהני פרעה  נותנים שרותי כהונה כחרטומים, ככהני פרעה לבעלים שמדמים עצמם לבורא עולם והם מקריבים בני אדם שהם ממשילים אותם לבהמות, לשוורצע חייעז, שהם שופכים את דמם כקורבנות לחטאי הטייקונים/ הבעלים.

יום אחד מישהו מהמנהלים אמר לי מה הטלפון שנתנו לך והיה בו רק פעמיים 6.. אז הוא אמר לי- את רגילה.

יענו , לכל מי שנתנו לו טלפון מהעבודה עם 3 פעמים 6 הוא לא רגיל, במובן של כהנים שאין להם חלק בישראל, כי בורא עולם הבדיל את הכהנים מישראל.

משמע מנו סופר כהנים בספורות של "רגילים" שאינם נבדלים מישראל  ואת עצמו בספורות כהן, במקרה הזה לא היתה לו בעיה לספור עצמו בספורות בת כהן.

והמבין יבין.

שהוא מבקש לעשות החלפות בספורות הוא מבקש להפיל את אשמותיו על בני האדם שהוא נספר בספורותיהם כדי לקבל את צדקתם.

רן ביקש לשאול את נפשי, לשפוך דמי, נפש הבשר היא הדם.

לכך התכוונו הנאצים שהם תארו את זקני אשכנז כשופכי דם תינוקות.

ביומני זקני אשכנז יש את ספורות העמים, כולל ספורות ישראל.

לאדם בדרגתו של מנו יש צוות גדול מאוד כולל חרושים במוסדות מדינה, כולל בני אדם חרושים במאהל ארלוזורוב שפועלים לתפוש את האדם שאת נפשו עדתו של מנו דורשת.

פא- גנים.

לכן נראות פעולות בגן העצמאות וגן החשמל. משכב זכר הוא משכב שמרוקן, אלה אנשים שהקרביים שלהם כקבר פתוח שמבקשים לשאוב לקבר זה נפשות של בני אדם שהם הורגים בדרך זאת.

אני טוענת שהנאצים הצילו נפשות של מליארדים בני אדם כולל של יהודים מהמזרח התיכון שכבר התחילה להראות  תחילת פעילות של דת אשכנז בקרב יהודים במזרח התיכון להשטנת נפשותיהם.

אנשי השטן עושים עור בעד עור.

נורדאו כבר ספר עצמו בספורות גרמני.. תמיד גרמני.

על נורדאו אומרים ביידיש- MESHIGINE COP.

הקיעקוע של מספר על היד של עדתו של נורדאו, למעשה אמר לעדתו של נורדאו- זה המספר שלך , אל תתעסק אם ספורותנו. הקיעקוע על העור בא לקבע את ספורותיהם על עור הידים שלהם, כדי שלא יכולו לעשות החלפות.. עור בעד עור כפי שביקשו הבוגדים שהשטן בקרבם לעשות לאיוב.. ולהפיל את אשמותיהם העם שהם עושקים…

הכי עלוב היה ELBERG שאחרי שבכורו נשרף ׁ(לא היתה שם ברית אתה יודע..) הוא קרא לבן השני שלו על שם איתמר בן אהרון.. יענו ELBERG דימה עצמו לאהרון הכהן…

ביית שהאשה נואפת והבעל מקבל- לא יכול להיות בית יהודי. נשואי כלאיים האלה הם נשואים לא מאהבה מצד הבעל שאינו מישראל, אלה נשואים שהבעל חושב שיביאו לו כסף מהאישור לנחלה בישראל. לכן נצפו שם הרבה בגידות מצד הנשים. גם אמא של ELBERG בגדה בבעלה. גם אחות של ELBERG בגדה בבעלה. גם אשתו של ELBERG בגדה בבעלה.

אחות של ELBERG ו- ELBERG לא יהודים, יען כי היהדות הישראליות היא משך זרע.. דרך הגברים ולא דרך הנשים.. ELBERG ואחותו ובעלה לשעבר הם מורכבים שביקשו להטיב בהשבחה של הרכבה לא נכונה ומשכך אין טעם לשבחה..

אשכנזי- שווערצע חייעז תקרא לבן שלך.

CODE המחלקה שמנהלת שרית-

  • סריקה- דימות (דימות זה מוות בארמית)- SCANIA.

ואני אומרת לעדתו של קלמן כצנלסון שחשב שהם הצליחו לעשות את מהפכת דת אשכנז ועוד חשבו שאחרי מהפכה זו הם יהודים  יותר מיהודים מקוריים- אתם לא יהודים. אתם לא מישראל.

זה לא משנה אם הוקעתם והבעתם בוז לדבריו של קלמן כצנלסון-  כי בשורה התחתונה התנהגתם ליהודים בדיוק כמו שדרש קלמן כצנלסון בספרו.

.

תראה,

לעניים אין כסף לקנות את המים ששואבים חברות כמו עין גדי ממעיינות ישראל.

האם תנסה לאנוס אותי לקנות מים מכם ומשכך לשלם לכם מס, בכך שתרעיל את המים המגיעים לבתים או לברז בים מצינורות המדינה.

האם תוציא את המדען שיגיד שהמים שהמדינה מספקת לא בריאים כדי שאקנה מהאנשים ששואבים מים ממעינות ישראל ולא משלמים תמלוגים כדי לשים את האשכנזים במעמד שאנחנו משלמים להם מס בעבור אוצרות ישראל שהם השתלטו עליהם.

ברור לי ולך שעובדי הקבלן משלמים מיסים לניר גלבוע ולא למדינה. עוד דרך מתוחכמת לשים את דת אשכנז כגזע עליון בישראל שהעם משלם להם מיסים.

אותו הדבר עם חברות הביטוח שגובות דמי ניהול שהם כ- שליש מהקרן.

אותו הדבר עם הגז שהמחיר שמשלמים ל- NOBEL ENERGY  הוא למעשה דרך מתוחכמת שהעם משלם מיסים ל- NOBEL ENERGY על סמך האשרות של שרון יצחק תשובה, שיעביר בסופו של יום את מלוא האחזקות לעשיו ולא ליעקב.

מהפכת אשכנז נועדה לקחת את הזכויות של היהודים ולהעביר אותם לבורים האשכנזים מהאפרטהייד.

ובדרך זאת מבקש עשיו להעביד את זרע יעקב. כדי לעשות החלפת גורלות.

וַיֹּאמֶר עֵשָׂו אֶל אָבִיו הַבֲרָכָה אַחַת הִוא לְךָ אָבִי בָּרֲכֵנִי גַם אָנִי אָבִי וַיִּשָּׂא עֵשָׂו קֹלוֹ וַיֵּבְךְּ: וַיַּעַן יִצְחָק אָבִיו וַיֹּאמֶר אֵלָיו הִנֵּה מִשְׁמַנֵּי הָאָרֶץ יִהְיֶה מוֹשָׁבֶךָ וּמִטַּל הַשָּׁמַיִם מֵעָל: וְעַל חַרְבְּךָ תִחְיֶה וְאֶת אָחִיךָ תַּעֲבֹד וְהָיָה כַּאֲשֶׁר תָּרִיד וּפָרַקְתָּ עֻלּוֹ מֵעַל צַוָּארֶךָ: בראשית.

לכן בכל מקום שעשיו עושה בו החלפת גורלות יש מלחמות והעבדת העמים להם.

.

מהפכת אשכנז נועדה לקחת את הזכויות של היהודים ולהעביר אותם לבורים האשכנזים מהאפרטהייד.

אתה לא יכול להחיל חוקי משך נוצרים על יהודים. הנצרות היא מהאשה כי על פי אמונתם לישו לא היה אב.

את זה אולי יכלת לעשות במדינות נוצריות בארופה, אך לא בישראל.

שבט ה- 13 חשב שהוא בונה עצמו כעוד שבט בישראל , ולא רק הם טענו שהם עליונים והם יותר יהודים מאיתנו ומשכך השתלטו על אוצרותינו.

וזאת בדיחה לנוכח הידיעה שהם חשבו שאשה יהודיה תוליד מזרע עשו יהודי. ועל כך בנו השבט השלוש עשרה את עליונתם עלינו ועל העמים שהם חשבו שהם הצליחו להפוך לעם הנבחר גם כעליונים על העמים והם גם עושקים אוצרות של העמים.. תוך שהם חושבים שהכל מגיע להם כי הם עליונים.

חוקי המשך שקבעו לעצמם העמים בארופה הם לא חוקי המשך של ישראל על פי דבר קדוש ישראל ויוצרו.

במקרה הזה ישראל וישמעאל (כל זרע אברהם) נבדלים מהעמים גם על פי חוקי המשך.

לכן יש אישורים שיכלתם להשיג בארופה ואתה לא יכול להשיג בישראל מישראל.

.

חשוב שידעו הפלסטינאים שמי שהורג את ילדיהם מהמטוס אלה עשיו ששתלו עצמם בצבא ישראל ובתחפושת של יהודים הם מפילים את אשמותיהם על יהודים.

שקדי מפקד חיל האויר רצח ילדי פלסטינאים, שקדי אכזר ליהודים כמו שהוא אכזר לפלסטינאים.

.