תיק בנט. מעודכן- מעודכן בַּיוֹם הַשְּׁמִינִי לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָרְבִיעִי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

 .........

שבירת הקסם.

accapella

צ'ה.בנט

בנט............

ניר גלבוע 2

בנט..............


ענף ההומור פועל כמו כל ענף מסחרי, כלכלי. העולם צוחק אז מצחיקים. זאת אומרת שהצחוק הוא צורך שענף ההומור מספק לנוכח הביקוש. בדיוק כמו ששווארמה היא צורך..

העולם מצחיק אז צוחקים זאת כבר נקודת תצפית שרואה את המצחיק והצוחק על במה אחת. ומתוך המקום הזה אתה צוחק.

.
בנט

קרוזינג בחסות ערית TLV
קרוזינג.
מוטי אלון.
דודו.
פתרון.
"
13

" הארץ.

ברור לכולנו שאין איסור בתורה על משכב של אשה עם אשה, לא כתוב – ואשה אשר תשכב את אשה תועבה.

אתה לא יכול לכרוך אישים השוכבים את זכרים משכבי אשה עם נשים ששוכבות עם נשים, מבחינת התורה זאת לא אותה קהילה, אין איסור בתורה על משכב של אשה עם אשה לכן אתה לא יכול לאשר משכב זכר באמצעות נשות קהילת החד מיניים. אתה לא יכול לעשות מהן קדשות,  כדי לאשר את מוטי אלון.
moti-alon

יש מצב שהחבר'ה של דרוקמן ובנט רוצים קצת A BITE ZAYN GI ZUNT ל YESHIVE. והם מנסים להסתיר את מהות אהבתם להומואים כמוהם שהם מזמינים גם נשים וגם זכרים חד מיניים לישיבה.

"ב-7 באוגוסט 2013 הורשע אלון בבית המשפט השלום בירושלים בביצוע שתי עבירות של מעשה מגונה בכוח בבן 17 שפנה אליו להתייעצות בעניינים אישיים‏[10] וב-18 בדצמבר נגזרו עליו חצי שנה של עבודות שירות, 15 חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים ופיצוי בסך 10,000 ש"ח למתלונן‏[11]." וויקיפדיא.

על אותם מעשים שפטו את קצב לשבע שנים.

צריך לשאול את בנט מה הוא היה עושה אם רב בישיבה היה מכופף את הבן שלו על ארבע ומחדיר לפי הטבעת של הבן של בנט את אבר זכרותו ומזיין אותו ומחזיר אותו לאבא שלו, שמפי הטבעת של הבן בנט נוזל הזרע של הרב מהול עם הדם של הבן בנט. יש מצב שאם יגיעו לבית משפט והבת לינדנטשראוס תגלה שהבן של בנט לא בתול- היא תזכה הרב ותאשים את הבן בנט.

יש מצב שהחב'רה של בנט יעדיפו לשפוך זעמם על ערבי שיעבור בסביבה או לשרוף מסגד מאשר לשרוף את הישיבות של דרוקמן. ולנשים כמוני שרואות את דרוקמן כאויב וצורר העם היהודי- הם יקראו שמאלנית זונה ושקולי הוא קול ערווה.

"לצד הרב אלון עומדים רבנים אחרים ובהם הרב חיים דרוקמן, שאמר כי "שפכו את דמו של הרב אלון"‏[5], הרב שלמה אבינר[6] והרב יצחק דוד גרוסמן[7]. גם העיתונאי אבישי בן חיים יצא נגד התנהלות הפורום‏[8]. הרב יעקב אריאל, מבכירי פורום 'תקנה', אמר כי הרב אלון הודה בפני הפורום במקרים שאנשיו טיפלו בהם, וכי המקרים שהובאו במשפט הם "דגי רקק" לעומת ה"לוויתנים" שהובאו לפני הפורום‏[9]." וויקיפדיא.

אם אתה מאשר את דרוקמן, אתה מאשר את האונס של הבן שלך.

"כעבור שנה, בראשית קיץ 2006, הגיעה אל הפורום תלונה נוספת וחמורה יותר, שבה נטען כי הרב אלון היה מעורב בקשר בעל אופי מיני שנמשך מספר שנים והמשיך לאחר התחייבותו האמורה. לדברי הפורום, הרב אלון הודה גם כאן בעיקרי הדברים, אך טען כי יוזם המעשים היה המתלונן וכי אין מדובר בניצול יחסי מרות וסמכות." וויקיפדיא.

משמע דרוקמן מאשר את מוטי אלון ששוכב משכב זכר כי מוטי אלון הודה במעשיו.

רב יהודי לא יכול לאשר רב שוכב משכב זכר בישיבה שלו, הוא סותר דבר תורה.

משמע:

הציונות הדתית הם:

אֲשֶׁר פִּיהֶם, דִּבֶּר-שָׁוְא;  וִימִינָם, יְמִין שָׁקֶר. תהילים.

לראיה:

BENNET.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (חמישי) בביקור בבית העצמאות בתל אביב כי בכוונתו להוביל חקיקת חוק יסוד "שיבטיח עיגון חוקתי של מעמדה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי"". הארץ.

ועונה לו לבני:

"לבני: "לא נאפשר זאת" "
הארץ.

בנימין ובנט עדיין לא חוקקו, מה זה אומר, זה אומר שהם לא רוצים מדינת שבט יהודה כארץ יסדה לעולם.

יעקב ועשיו.

טל-אל\דולב.

מעשה שהיה כך היה.

וַיִּסֹּגוּ וַיִּבְגְּדוּ, כַּאֲבוֹתָם; נֶהְפְּכוּ, כְּקֶשֶׁת רְמִיָּה.
וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם; וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.
שָׁמַע אֱלֹהִים, וַיִּתְעַבָּר; וַיִּמְאַס מְאֹד, בְּיִשְׂרָאֵל.
וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ; אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.
וַיִּתֵּן לַשְּׁבִי עֻזּוֹ; וְתִפְאַרְתּוֹ בְיַד-צָר.
וַיַּסְגֵּר לַחֶרֶב עַמּוֹ; וּבְנַחֲלָתוֹ, הִתְעַבָּר.
בַּחוּרָיו אָכְלָה-אֵשׁ; וּבְתוּלֹתָיו, לֹא הוּלָּלוּ.
כֹּהֲנָיו, בַּחֶרֶב נָפָלוּ; וְאַלְמְנֹתָיו, לֹא תִבְכֶּינָה.
וַיִּקַץ כְּיָשֵׁן אֲדֹנָי; כְּגִבּוֹר, מִתְרוֹנֵן מִיָּיִן.
וַיַּךְ-צָרָיו אָחוֹר; חֶרְפַּת עוֹלָם, נָתַן לָמוֹ.
וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף; וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה; אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ; כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ; וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ: לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ; וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

עושה רושם שזאת תפילת ה- יהי רצון של בנט:

בנט 2.נורדאו.
נורדאו-פרק שני.
"זילות שואה".

"באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW ‏(Damf-Kraft Wagen) קנה את רוב המניות של "אאודי אוטומוביל וורקה". בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר (Wanderer) לחברה אחת – אוטו אוניון AG ‏(Auto Union) סמל החברה – ארבע טבעות שלובות נועד לסמן את איחוד בין ארבע החברות. החברה התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלך מלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים." וויקיפדיא.

ברור לכולנו שבנט עושה את מעשה ידיו על AUDI. מאונן אתם יודעים, כמו החברים שלו מאור עציון:

תיק בנט.

תיק דוסים. תיק אולמרט ודוסים. 

אז אתה וודאי מבין שאני לא מתרשמת שכתבו עליך בעיתון שאתה המבוגר האחראי בפרלמנט השתים אפס.  אין אדם בשם נפתלי בנט. אתה מסכה, שחקן שהחליף תפקיד בהצגה, בטלנובלה, בסואופ-אופרה. בגדי המלך החדשים אתה יודע.. שמתנהג בהתאם לקלף החדש שהוא קיבל, לספירה החדשה. אתה עדיין בפרלמנט, ברור לכולם שגם בבגדך החדשים לא תבקש לעשות חוק העסקה ישירה ושלא לדבר על העלאת שכר המינימום.. אתה תעדיף לשמר את עונים כדי שתוכל לשלוט עליהם. שלהוריהם לא תהיה השפעה שבעתיד תתנגד לך, כי מישהו יחדיר להם בראש שאתה המושיע.. אני מניחה שהפ"מיליא מנסה לייצר ממך גולם ביבי חדש. בשפתך- גויילום.. כי אתה גוי, ערל בן ערלים, אתה לא יהודי. יהודי היה דורש העסקה ישירה, נלחם למען העלאת שכר.. תראה מה בורא עולם אמר בענין העוני. ההתגלות של בורא עולם היתה בגלל עוני, אותו עוני שאתה וחורשך יוצרים.

אינטל
.
8200

סמ גד

עופר...

בנט/עובדי קבלן

הו רב..

הרצחת

הידעתם שאברהם אבינו לא אבינו והוא לא היה ישראלי.. הוא גם אבא של ישמעאל, וגם סבא של עשיו.. מאברהם יצאו גויים רבים שאינם ישראלים. אברהם הוא לא אבינו, גם יצחק שהיה אבא של עשיו הוא לא אבינו וגם הוא, לא היה ישראלי. אבינו הוא יעקב שנהיה ישראל. אנחנו הנינים של אברהם והנכדים של יצחק. ומשכך שרה היא לא אימנו,  גם רבקה לא אמנו, רחל ולאה הן אמהותנו. וזה פותח עוד מחשבה. כי אם כך אין לנו את הזכות הבלעדית על מערת המכפלה. יעקב, רחל ולאה היו ישראלים- לא יהודים. 

שָׁמַע אֱלֹהִים, וַיִּתְעַבָּר;    וַיִּמְאַס מְאֹד, בְּיִשְׂרָאֵל.
וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;    אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.
וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;    וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;   אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;   כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;   וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ: לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.
אני אוהבת היחס להנהגתו של דוד כרועה ולא במילה המקבילה למילה גברת- אדון.

הזויהשם יעקב נהיה שם העם והיחוס לשם ישראל הפך מעם לנחלתו של בורא עולם והיורש הוא שבט יהודה. כי בורא עולם מאס בישראל כעם. כשיהודה הוא היורש של יעקב. נושא משך הזרע..כך שאבינו לפי ההגיון הוא יהודה ויעקב הוא סבנו. כשארצנו היא הארץ בה מתקימת הישראליות של העם היהודי. ומשכך אין דבר כזה עם ישראל. אנחנו יהודים. ארצנו היא ישראל. נחלתו של יהוה. וכפי שאנחנו יודעים, יהודה מת, לכן כתוב בספר ישעיהו:

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ: אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. וזאת כי:

שִׁירוּ, לֵאלֹהִים–    זַמְּרוּ שְׁמוֹ:
סֹלּוּ, לָרֹכֵב בָּעֲרָבוֹת–בְּיָהּ שְׁמוֹ;    וְעִלְזוּ לְפָנָיו.
אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת–    אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ.

אדם שקרא תורה יודע שאסור לו לבקש להיות האב של העם היהודי. זאת סוג של געילה. ניתוק הקשר בין העם היהודי ליהוה. לכן אני טוענת שבנט הוא חפש מחופש. אדם יהודי יודע שאסור להעסיק את העם היהודי באמצעות סוחר בני אדם, יען כי בורא אמר-
כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.
ואתם יודעים שהחבר'ה של חב"ד מברוקלין בחרו לקרוא למלובביץ' אבא. זכותם לבחור מה שהם רוצים. ואם לדעתם מלובביץ' לא מת והוא יחזור שיחשבו מה שהם רוצים. רק שלא יעשו זאת בארץ ישראל כשהם תולים את דמותו של מלובביץ' ברחובות ערי ישראל נחלתו של יהוה-אבינו.
תמונה

לכן אני חושבת שאסור לקבל את דבריו של בנט, אסור שילדי ארץ ישראל יהיו הילדים של בנט. מישהו מכין את בנט כיורש של  bb שהמישהו מקווה שבנט כמו bb שלמרות העוני ולמרות העושק הגדול- הוא יבחר שוב ושוב.
 

[wpvideo eWnvikOx]

[wpvideo 1FRCyRCF]

יום הזכרון שנת שבעים ושלוש.

מר בנט, אם אתה רוצה לתת אתנן לניר גלבוע בן קיבוץ יגור ולקיבוצים תן לו מהכסף שלך, תן לו מהאוכל של הבן שלך ולא מהאוכל של בני ובנות העם היהודי והגר התושב עימנו.

.

בנט......

תיק בנט.

mr' ben(jamin) net(anyahu), naftali,

חשוב שתדע שאני יודעת שלוודו צ'יילד שלך יש קשרים עם דרא"פ ועם ז"ל-קינד מאל- קוף- טרה מה- wizard of oz.

..............

אדלסון

"הקולות של פיראוס מזכירים את חיפה"חיים משה.

ברור לכם שאת בנט ואילת שקד מטריד מאוד שיש בני אדם שעובדים למען זכויות בני אדם ככתוב בתורתנו הקדושה. בנט לא רוצה מכשולים שימנעו את המשך העסקת עובדים דרך סוחר בני האדם – ניר גלבוע.

בנט.
את הבן של עובדת הקבלן שלח בנט לתקוף במנהרות.

בנט......

פיייייייי….. פיייייייי… פיייייי… פיייייי….

לנוכח האמור לעיל ברור לכולנו שגם עמותות שתורמות לאוניברסיטאות ולבנימין נתניהו שמקבל דרך האוניברסיטאות כסף להרצאות, הן עמותות שמאיימות על ההשכלה ומשכך על המושכלים בישראל שישכילו להרע ולא להטיב..

"המודלים קורסים // "איך כלכלנים מסיימים תואר בלי שנגעו באף דילמה חברתית?".קבוצת הצעירים הלומדים לתואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה, פרט ללניר הלומד לתואר שני, מודעת לכך שהיוזמה הבינלאומית הקוראת לשינוי בדרכי לימוד הכלכלה היא בעלת משמעות רבה מעבר לאקדמיה. כפי שאומר מגל, "אנחנו מוטרדים. לדרך שבה לומדים כלכלה יש השלכות גדולות על המציאות, ואי אפשר להשאיר את המצב כפי שהוא"." דה מרקר.

"רק לאחר 50 שנה, אחרי המשבר הפיננסי, הם קיבלו את הכינוי "ברונים שודדים". בחלק גדול מתקופת שלטונם הם זכו לכבוד וליוקרה. גם כיום, 100 שנה אחרי, הציבור מחבר את שמותיהם עם פילנתרופיה והון גדול בזכות מכבסת המלים: תרומותיהם האדירות ושמותיהם מתנוססים מעל רוב המוזיאונים, האוניברסיטאות ומוסדות התרבות בארה"ב – רוקפלר, ג׳יי.פי מורגן, קרנגי, אסטור, ונדרבילט." דה מרקר.

מכתב לסטודנט..

שלא לדבר על המוסיקאים בישראל..

רימון.

..............

. 
.

Write a Comment