G-19 המלך ערום- תיק בנימין נתניהו. עדכון- הַשְּׁמִינִי בַּחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

בית המשפט

אפס עריץ.

פרשת הגז- סוף דבר.

"נתניהו חתם על המתווה: "הגז ניתן לנו על ידי הקב"ה. אני לא מושפע מפופוליזם"" דה מרקר 17.12.2015 (לפי הספורות הנוצריות).

ה"לנו" של העם היהודי הוא לא ה"לנו" של בנימין נתניהו.

עכשיו נחכה ונראה אם יהוה עם העם היהודי והגר התושב עימנו, או עם שרון יצחק תשובה\nobel energy, ניר גלבוע ובנימין נתניהו.

 . . . . . . . . . כֹּה-אָמַר יְהוָה קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל, וְיֹצְרוֹ:  הָאֹתִיּוֹת שְׁאָלוּנִי, עַל-בָּנַי וְעַל-פֹּעַל יָדַי תְּצַוֻּנִי.  אָנֹכִי עָשִׂיתִי אֶרֶץ, וְאָדָם עָלֶיהָ בָרָאתִי; אֲנִי, יָדַי נָטוּ שָׁמַיִם, וְכָל-צְבָאָם, צִוֵּיתִי. אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת . . . . . . . . . . . .

מתווה

שלא כמו מעשה הבריאה, טבע לא משלמת מס ביחס ישר למה שהיא מפיקה מהבריאה. היא לא משלמת שכר ביחס ישר לרווחים שהיא מרוויחה. הבריאה מעלה את האדים השמיימה שיוצרים עבים שמורידים את המטר בחזרה לבריאה לבני האדם. טבע לא מעלה את האדים-את המס לבית האוצר, ולא מעלה את השכר לעובדי הקבלן שהיא מעבידה. יותר מידי כסף בידי מעט מאוד אנשים שעושקים את הטל והמטר מהעמים. זאת המשמעות של דת הקפיטל שאוגרת את ההון בידיים שלה ומחלחלת אותו שלא כדרך הבריאה אלא כדרך שסותרת את בורא עולם, דרך שמייצרת כח גדול מידי בידי מעט אנשים שנוהגים כאלוהים אחרים. בשורה התחתונה, בנימין נתניהו לא יהודי לכן הוא לא בוגד בנו, הוא סוס טרויאני. משמע בוגד אוון- בוגד ביהוה. לכן הוא מייחס את הגז למעשה טבע ולא למעשה הבורא. אין את המילה טבע בתורה.  אני בטוחה שבנימין נתניהו וזרעו  כסוסים טרויאנים, ערלים בני ערלים, לומדים את התורה כדי להשכיל להרע ולא להטיב כפי שנטען בתורתנו הקדושה שאמרה עליהם שהם בנים סכלים.

ספות

זה חתיכת קטע לראות על האסדה של nobel energy עב"ל שרון יצחק תשובה את דגל\נס ישראל. אתה מ'בין. נוגש פרעה

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות". העדות שראיתם חיל של נובל אנרג'י מכה ביחד עם המשטרה, התרחשה בעת שלטונו\משטרו של דנינו על משטרת המדינה. דנינו היום הוא יושב ראש במגדל של בעל ההון שלמה אליהו. ואתם יודעים יש פועלי אוון במוסדות ארץ שפועלים למען בעל הון שלישי ומתוגמלים בחסות בעל הון שני ולהפך. להסתיר עקבות אתם יודעים..  כל מה שקורה עכשיו עם הר הבית ודעש אלו תופי מלחמה שמנסים להשכיח מתודעתנו את גילוי הגז במצרים והעובדה שמצרים שילמה לבריטים יותר זול מ-5 דולאר וזאת לפני גילוי הגז במצרים..  וכפי שראיתם בעדות, לנובל אנרג'י יש צירים שביחד עם הפקודים לשעבר של דנינו וכראדי (המפכ"ל לשעבר ושכיר של שרון יצחק תשובה לאחר פרישתו)מכים יהודי שמלין ביקר..  ואתם יודעים.. עייני  ופואד שחברו לשמולי ועייני שעובד היום כפולה.. יועץ אצל המבורגר\בכר בדיסקונט ומשווק ביחד עם ברוש את הגז שבשליטת שרון יצחק תשובה  . . . . . . . . . . . .
דפני ליף

עושה רושם שנובל "מ'שחקת אותה גבר" על העם היהודי והגר התושב עימנו באמצעות הצירים שהיא חרשה במשטרה

אפרודיטה

אין הגיון במחיר שהעם היהודי והגר התושב עימנו- שילמנו משלמים ומה שבנימין נתניהו תווה שנשלם בעבור הגז. ודוד המלך אמר –

טוֹב, לְהֹדוֹת לַיהוָה;    וּלְזַמֵּר לְשִׁמְךָ עֶלְיוֹן.
לְהַגִּיד בַּבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וֶאֱמוּנָתְךָ, בַּלֵּילוֹת.
עֲלֵי-עָשׂוֹר, וַעֲלֵי-נָבֶל;    עֲלֵי הִגָּיוֹן בְּכִנּוֹר.

מחיר גז

גז- מצרים.

שימו לב לעדות בה "לבן העורף" של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען העם היהודי. האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים.. או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודיםמה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

המרה

אדלסון
הזמנה לחתונה..
אילומינתי.

. . . .לנוכח פועלם של בנימין נתניהו ונפתלי בנט כמנהיגים שעושקים את עם ישראל ולא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה- כארץ יסדה לעולם. בנימין נתניהו לא יכול לדרוש את גאולת אחרית הימים ולכן הוא מציע מלחמת עד. המלחמה מקיימת את מנהיגותו של בנימין נתניהו שבשורה התחתונה מטיבה עם אלוהים אחרים- שרון יצחק תשובה. אין לו ענין במדינה יהודיה. ומשכך בנימין נתניהו- לא מציע ימים נכונים תחת הנהגתו כי מתווה הגז שהוא חש לאשר אותו, מקבע עושק שמנסה לקבע את מלכותו של שרון יצחק תשובה ונובל אנרג'י על אוצרות העם היהודי כארץ יסדה לעולם ושרון יצחק תשובה (שי"ת) הוא לא השם יתברך, ובנו אלעד הוא לא אלהי הנצח של העם היהודי והעמים כולם. . . . . . . . . . .

הר הבית

וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם לַמִּשְׁפָּט וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר וְלֹא יְרֵאוּנִי אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה לֹא שָׁנִיתִי וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי וְלֹא שְׁמַרְתֶּם שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה נָשׁוּב.  הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ  הַמַּעֲשֵׂר וְהַתְּרוּמָה. בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים הַגּוֹי כֻּלּוֹ.  הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל-הַגּוֹיִם  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

הלם

דברי קרי- בעל מניות בנובל אנרג'י:

קרי

point of vewe
פירוק הפרלמנט ה-19 והבחירות שבאו לאחר מכן הם כמו מעשה הבלימה שפותח מעגל חדש שמתחיל תהליך מנקודה שמנסה לא לקחת בחשבון את נקודת התודעה בסופו של הפרלמנט הקודם.

המלך ערום-1
אני חושבת שזאת מהות פרוק הפרלמנט ה-19 שהסתיים בתודעת קהל העם נגד תשובה יצחק.
צמיחת תודעה שמנסים לגדוע אותה ע"י משבר מהונדס שהוביל לשיהוי באמצעות פירוק הפרלמנט שהובילה להתחלה חדשה שמנסה להעביר מהלכים ישנים שהייתה להם התנגדות.
שזה סוג של נסיון להחזיר את תודעת קהל העם לתודעה של ציבור.
.
[wpvideo c9hXWcqx]
.

חוק העצמות היבשות.

עושה רושם שהפרלמנט החדש של נתניהו לא מצליח להניע את המרכבה. שלא לדבר על לנהוג אותה. במצב כזה הרוחות מתחילות לנשוב אתם יודעים.. לכיוונים שהמפעילים לא רוצים שהן תנשובנה..
לפי נסיון העבר במקרים כאלה שהרכבת לא יוצאת מהתחנה, והמטוס לא ממריא כמו שאומרים, בנימין נתניהו יזדקק ל"ארוע" שבו הוא וחברי הפרלמנט יוכלו לדגמן את "ברבי מנהיג" ו"ברבית מנהיגה" את דמות המנהיגים שאוחזים בביטחה במושכות כשלמעשה הם "מווסתים" את כיוון הרוח ..הם יצתרכו ארוע בו עולה נתניהו לבמה כשהבמאי מכוון במהלך העליא את המצלמה לכמה שניות לכיוון יעלון עם הבטלדרס. אחרי כמה שניות המצלמה שוב תכוון לבנימין שיגיע לדוכן הנואמים שיאמר-
ISRAEL STATE , לא תנוח עד שתשלם לאויביא.
. . . . . . . . . . . . . . מה שאתם רואים בטבלה, הוא איסוף מידע מכמה עיתונים בזמנים שונים ביחידה אחת שיכולה ללמד אותנו לראות נכון יותר  את "מציאות" חיינו ..ולהבין את מעשיהם של השולטים על העם בישראל וגם על העמים כולם… יש מצב שכמו שהימנים משתמשים בשלי יחימוביץ'  כדי להרתיע את בוחריהם מדבריה בעניין מתווה הגז, כך גם ערוץ 7 משתמש בערבים שמתנגדים למתווה הגז כדי לייצר תמיכה של הציבור הדתי במתווה הגז..(לנוכח ידיעתנו על תמיכת שלי בקיום מונופול נשר כמונופול, יש מצב שהיא מביעה התנגדות למונופול הגז כשהיא לא ממש מתנגדת, אלא רק בובה\גולם שנועד לייצר תמיכה במתווה הגז בהפוך על הפוך- טכניקת הטעייה). . . . . . . . . .

נקודת ראות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . צריך לחשוב על הענין שגם צוק איתן נפתחה עם הספרה 3, 3 ילדים שנרצחו, גם מלחמת לבנון נפתחה עם 3 חטופים וגם אתמול הפיגוע היה קשור למסעדת השלושה, מסעדה בוכרית טובה ברחוב בן צבי.. הצבי ישראל על במותייך חלל.. (יש מצב שמדובר במשבר מהונדס).

שָׁמוֹר, אֶת-חֹדֶשׁ הָאָבִיב, וְעָשִׂיתָ פֶּסַח, לַיהוָה אֱלֹהֶיךָ:  כִּי בְּחֹדֶשׁ הָאָבִיב, הוֹצִיאֲךָ יְהוָה אֱלֹהֶיךָ מִמִּצְרַיִם–לָיְלָה.

טרור

.

נתניהו נגד גילה: "כשהגז יוריד את מחירי החשמל וייצר מקומות עבודה – יהיה ברור מי צדק ומי צעק בלי כל בסיס"" דה מרקר 11.6.2015.

עלוב נפש.
אני מבינה ששלחו אותך לומר את מה שכחלון לא יכול לומר. כחלון נשרף מהר מאוד.
.
תשובה יצחק בנימין נתניהו

זיין גי זונט המלך ערום

תיק בני שטיינמץ   40גיזונט האסכולה השלישית.

עונג בעמ

צרכני זנות
הקרבה.

שוד הגז הגדול.

הרצוג פוקס נאמן.

 
תשובה
אני מניחה שתשובה יהנה מעובדים מסוג זה שפירגנת לו בפרלמנט הקודם כתוספת לחילים משוחררים ובשרות סדיר מכספי עם ישראל השבויים בידי המדינה השולטת בציון.
בנט.
מה שבנימין עושה עם תשובה, זה אותו דבר כמו שעשו עם אינטל. נתנו לה כ- 6 מליארד שקל מענקים. ועוד הקלות כאלו ואחרות. אמרו יעסיקו עובדים, ישלמו מס. בפועל משלמים מס שהוא הלצה, מעסיקים עובדים באמצעות קבלן כח אדם בשכר עלוב ומעליב. ואת העובדים הבכירים כמו שאומרים, הם שבו, כדי שלא תהיה תחרות לאינטל בארץ ובעולם.
8200
אל תירא כי יעשיר איש, ירבה כבוד ביתו. כי לא במותו יקח הכל- לא ירד כבודו אחריו.
הקולות של פיראוס

..הרצוג  לא נירא

מאסה ראש הפינה בבונים.

זיין קטן
שרה ובנימין
43 2  1

תשובה ובנימין

דקולון דה פסוליא.


….קצא

כי אתה מבין, לעם ישראל אין בית משפט של מטה לתבוע את שלמה נחמה כמו שיש לעם האיראני.

….
תשובה אפס
קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן
קירש

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה
שימו לב שגם לבית המשפט של תחתיות ארץ יש את הסמל של הבונים החופשיים ועל גג בית המשפט יש פסל של רימון, גם לקבוצת עזריאלי יש את הסמל של הבונים החופשיים גם הכיתוב – bbq מופיע בסמל האילומינתי שהיא שלוחה שלהם. לנוכח ידיעתנו שתשובה הוא אדם חופשי לחטוא ולא לשלם את המחיר, ברור לכולנו מה מהות המילה חופשי בדת' הבניא- הבבונים של העיר שעולים מהים של עציון גבר.. של שלמה המלך שבורא עולם קרע את ממלכתו:

ENCYCLOPEDIA OF FREEMASONRY"

".AND ITS KINDRED SCIENCES- by ALBERT C. MACKEY M. D . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

המכנה המשותף בערש התרבות והאמונה של המוסלמים והיהודים הוא כל כך גדול, הרבה יותר מערש התרבות שהביאו איתם מה שקוראים לו ה"מערבים" שזאת גם הגדרה לא נכונה כי אתם יודעים אני מוצאת מכנה משותף גם עם ג'ון לנון, רבין יצחק ומרטין לות'ר קינג ובגין מנחם אתם יודעים… כנראה זאת הסיבה שהאנשים האלה נרצחו. כנראה זאת הסיבה שבגין אמר- סובבוני בכחש. לבגין לא היו כלים להסביר למה הוא מתכוון, לכן הוא העדיף לשתוק כששאלו אותו למה הוא פרש. כנראה שזה בגלל אותה טעות של ז'בוטינסקי שחשב שאלטלנה זה מנוף ואחר כך אמרו לו שזה נדנדה, כי אתם מבינים אני די מסכימה עם הדרך שז'בוטנסקי הציע.. דרך הממים, כמו מנוף- כולם עולים ולא מי למעלה מי למטה.
ברבות הימים פרס אמר לבגין שבן גוריון טעה בענין אלטלנה, בגין שאל אותו מדוע, פרס לא הסביר.בנט- העסקת עובדי קבלן.

NETANYAHU- BENET
רֶשֶׁת, הֵכִינוּ לִפְעָמַי– כָּפַף נַפְשִׁי: כָּרוּ לְפָנַי שִׁיחָה; תהלים.
אני אגיד לך את זה בדרך הזאת בנימין.
אתה נראה כמו דנקנר בסוף ימיו . רואים את השקר. אתה לא יכול לשמש כבובה שמעוורת את העם לטובת תשובת יצחק. עושה רושם שאין תחליף ׁשימלא את תפקידך כבובה מעוררת אמון שתפעל בסופו של יום לטובת העצמת ה- G- 19 בארץ ישראל כשבמקביל הקפדה על קיום ושימור של עוני רוחני (בורות)  ועוני חומרי של קבוצה גדולה של אנשים שבסופו של יום פועלת להעשרת ה- G-19.
אלעד תשובה
מסכת
בנימין נתניהו,
אתה פועל מכיסאך בדרך כזאת שאונסת את עם ישראל לעבוד אלוהים אחרים.

הַהֵימִיר גּוֹי אֱלֹהִים, וְהֵמָּה לֹא אֱלֹהִים; וְעַמִּי הֵמִיר כְּבוֹדוֹ, בְּלוֹא יוֹעִיל. שֹׁמּוּ שָׁמַיִם, עַל-זֹאת; וְשַׂעֲרוּ חָרְבוּ מְאֹד, נְאֻם-יְהוָה.

קורסיקה פרומו שני

. . . . . . . . . . . 

תשובה אפס אפס

.לא ייתכן שלא יהיה חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים ש- יהוה הוא אלהיו. לכן גם ציפורה ליבני שמתנגדת לחוק, אינה יכולה לשבת בכיסא שהיא יושבת וזאת לנוכח העובדה שציפי למעשה מתנגדת להיות הר ציון כארץ שבורא עולם יסדה לעולם לעם היהודי.

וַיִּסֹּגוּ וַיִּבְגְּדוּ, כַּאֲבוֹתָם;    נֶהְפְּכוּ, כְּקֶשֶׁת רְמִיָּה.
וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.
שָׁמַע אֱלֹהִים, וַיִּתְעַבָּר;    וַיִּמְאַס מְאֹד, בְּיִשְׂרָאֵל.
וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;    אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;    וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;    אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;    כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;    וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ:    לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

.………..  זאת משמעותה של דת הציונות. עושה הכל אותו הדבר – למען אלוהים אחרים. אלוהים בשר ודם. עצבי כנען. ………..

...
.[wpvideo DoRbPHHg]

.

שפה
מה עשה הזד (בתורה סטנדפיסט מסוג מסוים נקרא זד כמאמר- זדים הליצוני..) עם דרך הדיבור, עם מוסיקת הדיבור.

ספות

הוא בנה, עיצב דמות, לא חכמה במיוחד בלשון המעטה.. עוסקת במקצוע נחות. ולדמות הזאת הוא שם את המבטא הגרוזיני. הוא עשה אותו דבר עם סלאח, וגם עם לובה.  אולי אתם אוהבים את ביז'ו. כמו שאהבנו את השוטר אזולאי.. את סלאח שבתי..ואת לובה. זאת לא אהבה, כי בתוך הלב פנימה אתם מסכימים עם הזד שביז'ו נחות.. אהבל חמוד. כמו פרץ. שלא כמו הדמות של ראש הממשלה, או הפקיד הבכיר שעיצב הזד שהושתלו להם המבטא היידישאי והפנים הלבנות. התחושות הללו שעצבו את "התת מודע" שלכם, את האינסטינקים שלכם, יובילו אתכם לבחור בסופו של יום בבנימין נתניהו..

הזמנה לחתונה..

אותו ראש ממשלה או פקיד בכיר שבסופו של יום עשקו את בית האוצר של עם ישראל.

השאלה הנשאלת היא האם יוסיף הזד המליץ לדמות של בנימין נתניהו את הדמות של אלימלך זורקין, את הסממנים של אלימלך זורקין. וזאת כשהוא מנשק את רגליו של שרון יצחק תשובה וזאת במקום הדמות של הגבר גבר מלא און שהזדים בנו על בנימין נתניהו. (בעצם אולי כדאי לשלב ביין דמויותיו של זאב רווח, אתם יודעים "תמהיל" בין הדמות של ספר נשים עם אלימלך זורקין.. תמהיל של: "טוטו קארה נורמאל… טוטו קארה ליברל…" ביחד עם-עוזי לנדאו

"אל האושר…").

 עד שאתה לא תחוקק חוק יסוד שהמדינה בישראל היא מדינת היהודים אתה בדין של עושק וגוזל את האנשים שהיו כאן לפנייך. דין רשעים.

המשל הטוב ביותר הוא משל אילן רמון שנשלח לשמים בחללית שנושאת את שם הבורא בכתיבה עברית. kolombia. אילן רמון הקריא מתורתו של בורא עולם מעבר לשמים וזה ניאוץ דבר תורה. כי במקום לתת את המליארדים לעניים העדפתם לשרוף את הכסף בחלל. לכן פיצוץ החללית הוא נס ליראיו של יהוה להתנוסס בו, כי זה מעשה של השכלה להרע ולא להטיב. ככתוב בתורה הקדושה:

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם–לֹא-נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ, וְלֹא רְחֹקָה הִוא. לֹא בַשָּׁמַיִם, הִוא: לֵאמֹר, מִי יַעֲלֶה-לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. וְלֹא-מֵעֵבֶר לַיָּם, הִוא:  לֵאמֹר, מִי יַעֲבָר-לָנוּ אֶל-עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ.

זאת משמעות לעבוד מהלב. קודם לעניי הארץ. ולא לאבנים הגדולות בירח.

אני בטוחה שתסכים עם בורא עולם שאתם בנים סכלים..ומשילות הזכר בעולם היא אכן, עונש…

ככתוב בתורתנו הקדושה:

אוֹתִי לֹא יָדָעוּ–בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה, וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה; חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע, וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ.

אתה וודאי תסכים איתי שזאת הייתה מחמאה כשאמרת לי שהם לעולם לא יקבלו אותי כי אני אִשָּׁה.

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ בִּן-נוּן-היחידה השלמה.

חושך ואור.

.