מאשריך מתעים.

עַמִּי נֹגְשָׂיו מְעוֹלֵל וְנָשִׁים מָשְׁלוּ בוֹ עַמִּי מְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים וְדֶרֶךְ אֹרְחֹתֶיךָ בִּלֵּעוּ:  נִצָּב לָרִיב יְהוָה וְעֹמֵד לָדִין עַמִּים: יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא עִם זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם: (מלכם) מַה לָּכֶם תְּדַכְּאוּ עַמִּי וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה צְבָאוֹת: ישעיהו.

תראה, הומואים מושלים בירושלים והמושלים בירושלים מאשרים את צעדת הגאווה של אישים השוכבים את זכר משכבי אשה ברחובותיה.

ברור לכל שאישור העמים את משילות האישים השוכבים את זכר משכבי אשה על ירושלים וזאת על ידי העברת השגרירויות לירושלים שמה את המאשרים כמתעים. אני לא חושבת שדונלד טראמפ ירצה להיות במקום זה.

מהבחינה הזאת אסור לעמים המאמינים בבורא עולם לאשר את כיבוש 67 לפי הספורות הנוצריות. אני מאוד אשמח אם האומות המאוחדות יאמרו לאנשים האלה לצאת מירושלים מהסיבה או מכל סיבה אחרת שלפיד וגנץ יבינו שלמעשה זאת הסיבה , גם לפיד אמר שהוא דורש ירושלים שלמה בהנהגתו אפילו אם הדבר יוביל למלחמה וללפיד וגנץ יש הומאים במפלגה. זאת אומרת שהצבא בניהול גנץ נלחם כדי שהאישים השוכבים את זכר משכבי אשה יהיו עם חופשי לצעוד בגאווה בירושלים. לפיד לא דורש את ירושלים כדי לעשות את דבר הבורא, לפיד דורש את ירושלים כדי לטמא את ירושלים.

המושלים הלא הומואים שמבינים עניין ונמצאים בעמדת השפעה  מהר מאוד להוציא אישים השוכבים את זכר משכבי אשה מכל משילות וניהול במוסדות מדינה.

חטא כזה זה לא דבר שאתה יכול להפיל אשמה על נושא חטאת, זה לא חטא שאתה יכול לעשות תיקון ללא הוצאת ההומואים מכל כיסא של משילות והנהלה ממוסדות מדינה. כי אם תקריב היום אדם לחטא זה, זה לא אומר שמחר בבוקר חטא זה יהיה מותר בישראל.

ותראה מה אומר ההומו מהמושלים היושבים בכנסת שקראו לה כנסת ישראל:

תראה, שגאן אמרה לי שהיא שוכבת עם הזכרים שלה עם דילדו, משמע הזכרים שלה יורדים על ארבע והיא נכנסת בהם מאחורה עם הדילדו שלה.

אני צריכה לבדוק אם חטא הדבר שאשה שוכבת את זכר משכבי אשה.

במקום שהוא יבוא עליה, היא באה עליו.

הבעלBUSטא….

עַמִּי נֹגְשָׂיו מְעוֹלֵל וְנָשִׁים מָשְׁלוּ בוֹ עַמִּי מְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים וְדֶרֶךְ אֹרְחֹתֶיךָ בִּלֵּעוּ:

וַיַּעֲבֵר הַקְּדֵשִׁים מִן הָאָרֶץ וַיָּסַר אֶת כָּל הַגִּלֻּלִים אֲשֶׁר עָשׂוּ אֲבֹתָיו: וְגַם אֶת מַעֲכָה אִמּוֹ וַיְסִרֶהָ מִגְּבִירָה אֲשֶׁר עָשְׂתָה מִפְלֶצֶת לָאֲשֵׁרָה וַיִּכְרֹת אָסָא אֶת מִפְלַצְתָּהּ וַיִּשְׂרֹף בְּנַחַל קִדְרוֹן: מלכים.

תראה יש בני אדם שנכנסו לבית של פרקנשטיין ומה שיצא זה לא מה שנכנס… ויש כאלה שיצאו ולא יכולים לחזור למקום שהם היו בו לפני:

ON-TOP.