מהגות ליבי.

מי שגר בסמיכות לכביש חמש נתקל כמעט בכל יום בבית הקברות ירקון כשהוא חולף עם רכבו ליד מחלף תקווה..וככה כל בוקר כשהוא בדרך לעבודה וכשהוא חוזר הביתה מהעבודה הוא רואה את בית הקברות ירקון ליד מחלף תקווה. וככה כל בוקר וכל ערב מישהו אומר לו, לא משנה לאיפה אתה נוסע ולאיפה אתה חוזר, זה הסוף שלך. לכאן תגיע בסוף. אך אני אומרת שהכל לטובה, כי כל סוף הוא התחלה חדשה.
10

תראה,
אתה יכול להתווכח עימי כמה שאתה רוצה,
אתה לא תתווכח עימי לעיני כל בענין גיל שוויד.
יען כי אתה תראה טיפש כסיל ובור שתנסה לטעון שגיל שוויד שאיים לעזוב את ישראל בגלל המיסים, ראוי לקבל את פרס ישראל.
לנוכח ידיעתינו על פועל המדינה למען טייקונים ברור לכל שהמדינה השלטת בציון ומוסדות המדינה השלטת בציון זאת מדינת כוזר שהתחפשה למדינת ישראל.

"פוליש". מי הוא יהודי. מי היא יהודיה.
מכה וחובש.  הפקעת אדמות.
אין חנינה. אין חנינה.

PATRICK DERHI- IDAN OFER- SHERI ARISON– – BENNY STEINMETZ- AKIROV-MIMAN. 

פיענוח צופן דה ווינצ'י- החרב המתהפכת. 

YOU CAN CHECK OUT ANY TIME BUT YOU CAN NEVER LEAVE- EAGLES.

ממזרח מבואו שמש.
זנות.
תראו,
העם היהודי במשך כ- אלפיים שנים התפללו-
אֵיךְ–נָשִׁיר אֶת-שִׁיר-יְהוָה:    עַל, אַדְמַת נֵכָר.
אִם-אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם–    תִּשְׁכַּח יְמִינִי.
תִּדְבַּק-לְשׁוֹנִי, לְחִכִּי–    אִם-לֹא אֶזְכְּרֵכִי:
אִם-לֹא אַעֲלֶה, אֶת-יְרוּשָׁלִַם–    עַל, רֹאשׁ שִׂמְחָתִי.
תהלים.

אני טוענת שבעת הזו לא יתכן לשיר את שיר יהוה באדמת נכר כפי שמציעים ראשי חסידות ברסלב וזאת כשהם הולכים להשתטח על קבר של אדם מת וזאת שהרבה מהנסיעות מתקיימות כשדה תרומות. יש מצב שלנדיבים שתורמים אין תשועה אתם יודעים.. ויש הטוענים שיש תשוקה של חסידים להגיע לקבר באומן, מחכים כל השנה לנסיעה, גם אם הם לא צורכים זנות, מתקיים חכיון לנסיעה.
אני טוענת שיש ציר שמכשיל יהודים לעשות זאת ואותו ציר רועה אותם כצאן למוות ככתוב:
כַּצֹּאן, לִשְׁאוֹל שַׁתּוּ–   מָוֶת יִרְעֵם:
וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים, לַבֹּקֶר–וצירם (וְצוּרָם), לְבַלּוֹת שְׁאוֹל;  מִזְּבֻל לוֹ.
תהלים.
הצעתי,
גם את עצמות יוסף העלו לארץ. אם ברסלב היה רב מקובל, ידוע כצדיק בגלות ( וגם אני מסכימה עם כמה דברים שהוא אמר, במיוחד בעניין ה- FREEMASON שהוא קרא להם ה-פם והוא ידע מה הוא אומר, והוא מאוד לא אהב אותם בלשון המעטה וזאת עדות טובה לכך שהוא היה יהודי טוב, כי חשוב מאוד לשנוא את בני האחווה הזו) אז אפשר להעלות את עצמותיו לארץ ולחסוך הרבה כסף שיכול להועיל למצוות ומעשים טובים..
ונכון, יש דברים שאני לא מסכימה עם ברסלב, וזה בסדר, הוא לא אלהים. אסור להסכים הסכמה מלאה ועיוורת עם אדם.
אינטלמה שאני אומרת למעשה זה שצריך לתעל את התשוקה של יהודים לעשיית דבר תורה לכיוון INTEL, הקיבוצים שמעסיקים עובדים כקבלני כח אדם וכעובדים בשכר נמוך מעיירות הפיתוח שהוקמו בסמוך לקיבוצים, שילכו לשם החסידים עם הצמיגים ויעמדו בכניסה לבית החרושת ובכניסה לקיבוצים, ויאמרו שהם לא מסכימים שיעסיקו עובדים דרך קבלן כח אדם כי זאת העסקה ששמה חסם על הטל והמטר ודוד המלך לימד אותנו שזה מסוכן לרוח העם ויבואו גם הרקדנים של ברסלב וישירו הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך.. ואז אני לא אשיר יותר את השיר- לחסידים מאעכן אין די הינד..
כמובן, שאיש הישר בעיניו- יעשה.
שמע..הרב משה בן מיימון.


אצל כל אדם שאני פוגשת מתחלקים זמני חייו לשניים: הזמנים של לפני שהוא פגש את מיכל, והזמנים של אחרי שהוא פגש את מיכל. משהו במפגש איתי גרם לו לחשוב על משהוא שהוא לא היה חושב עליו אם לא היה פוגש אותי. משהו במפגש איתי גרם לו לומר משהו שהוא לא היה אומר אותו אם לא היה פוגש אותי. משהו במפגש איתי הוביל אותו לעשות פעולה שלא היה עושה אותה אם לא היה פוגש אותי. ואתם יודעים, מחשבה מובילה למחשבה שסביר להניח לא הייתה נחשבת אילוליי המחשבה הקודמת. ואמירה הובילה לאמירה שלא הייתה נאמרת לפני האמירה הקודמת. ופעולה שנעשתה לא הייתה נעשית ללא הפעולה הקודמת. ומחשבה שמובילה למחשבה שמובילה למחשבה נוספת לאמירה נוספת לפעולה שלא הייתה נעשיית אילוליי המפגש איתי.
מהגות ליבי .המחקרים מוכיחים שזונה לא נהיית סתם זונה. יש לכך רקע מקדים. נשים שמגיעות לזנות הן נשים שעברו התעללות מינית בילדותן, הן נשים שבאו ממשפחות הרוסות, אלו נשים שנאנסו, אלו נשים מכורות לסמים שזאת הדרך היחידה שהחברה הותירה להן להתפרנס. נתקלתי רבות באמירה שזהו המקצוע העתיק ביותר בעולם ואין מצב שנצליח למגר את התופעה ואם כך אז הפתרון היחיד הוא למסד את הזנות. כמו עובדי קבלן, אם כבר עבדים אז בואו נמסד את התופעה.. נקבע בחוק תנאי מנימום לעובדי קבלן. החוק שהתיר העסקת עובדים ע"י קבלן הוא אותו חוק כמו חוק מיסוד הזנות. יש מנצל ויש מנוצל.
מהגות ליבי .את החפירה זהו כלי מאוד מעניין..את החפירה היה בשימוש עוד בימי מצריים העתיקה, הוא אמנם פרימיטיבי לעומת את החפירה של ימינו אנו, אבל את חפירה. ואתה יודע עם השנים פתחו כל מיני סוגים של את חפירה, בהתאם לשימושים.. למשל יש סוג של את חפירה שנועד לקטיף תפוחי אדמה שעשו אותו בעל יכולת לחפירה קלה אך הוא מעיין רשת כזאת שמפרידה את החול מתפחי האדמה.. עד שהגענו לימינו אנו ובתוכנית הראו גם את הטרקטורים האלה והשופלים הענקיים עם הכף שחופרת עמוק יותר, עם ווחד עוצמה וככה תארו אייך העולם נבנה באמצעות את החפירה , וככה העולם חופר וחופר.. מוציא זהב, מוציא יהלומים, מוציא גז, מוציא נפט..ובונה שבילים ובונה דרכים סלולות.. וחופר וחופר ומה אני אגיד לך ישמעאל, זה קטע שהעולם ככה חופר וחופר ולא שאלתי בדבר עד כה….כי עכשיו הגיעו לירח, ומה הדבר הראשון שעשו? חפרו..
מהגות ליבי 42.מרבה הרגליים הוא חרק שנע די מהר יחסית לגודל גופו, המחשבה המידית שזה בגלל שיש לו הרבה רגליים, אבל פה צריך לקחת בחשבון את הכח בתוך הגוף של המרבה רגליים שמניע כל כך הרבה רגליים, אבל כמובן שחשוב לזכור שעם כל הכוח של הגוף, הוא לא היה מצליח לזוז מילמטר בלי הרגליים, או שהיה הופך לנחש וזוחל על גחונו.טייקון ממוצע בהתבוננו במרבה הרגליים ישאל עצמו, מה יקרה אם אסיר רגל אחת? האם ינוע מרבה הרגליים באותה מהירות? סביר להניח שאם יסיר רגל אחת ינוע מרבה הרגליים באותה מהירות ואולי גם אם יסיר רגל שניה ושלישית. ברגל הרביעית הוא כנראה יגלה שהמהירות יורדת, כדי לשמור על המהירות הוא יוסיף רגל תותבת.
יונתן.

כך שברור לכולם שאני לא מקבלת את מחשבתו שלל שוקן ש- BOB DYLAN הוא TLV גפן וTLV גפן הוא BOB DYLAN. (הפורצים לאתר הוציאו המילה-לא).

בשורה התחתונה מעשה ההרכבה של TLV GEFEN הוא הכלאה בין DAVID BOWIE ו MICK JAGER.  אני תמיד אומרת ש- DAVID BOWIE ו MICK JAGER התגנבו לשכונה המוסיקלית שאני אוהבת, הם מהשכנים שלא אלך לשתות איתם כוס קפה..

רדיו זמן השלום- x files פרומו. גפן סדום, כישוף- שקר.

גפן סדום- אמת.

TLV GEFEN.

אני טוענת שגם העסקת עובדים דרך  סוחר ראשים (שכופים עליהם לשלם מס לניר גלבוע הבן של יורם גלבוע מעוצבת הפלדה), זאת זילות שואה לנוכח ידיעתנו שיהודים הועסקו כעובדי כפיא במפעלים גרמנים.

אני טוענת שהיחס והטיפול המשפיל לניצולי שואה נכי נפש שהושמו במוסד שער מנשה- זאת זילות שואה.

אני טוענת שהתשוקה של אולמרט ובנט למכונית מתוצרת AUDI ולנוכח ידיעתנו שהועסקו במפעל זה עשרים אלף יהודים כעובדי כפיא- זאת זילות שואה .

אני טוענת שקצין בצבא שמתהדר שבזכות השואה הם השיגו הנחה במחיר של הספינות שהוא רכש להגנת אסדות הגז של שרון יצחק תשובה – זאת זילות שואה.

אני טוענת שנכדים של ניצולי שואה שמתחננים לאזרחות בפולין וגרמניא- זאת זילות שואה.

אני טוענת שעורך דין כהנא שכותב שירים על הדרך שהוא השיג אזרחות פולנית "עוד בהיותו צעיר פוחז כמים"- זאת זילות שואה.

אני טוענת שרחובות ומוסדות בארץ ישראל בשם נורדאו שהעיד על עצמו שהוא "גרמני תמיד גרמני" והציע להכחיד זנים נחותים שחורים ואדומים שבאים כפליטים לארופה- זאת זילות שואה.

גם לקרוא לבן אדם – שווערצע חייעז, זאת זילות שואה.

גם להגדיר, אפילו ללא מילים את האשכנזים כגזע עליון מתוך מקום שהם באו מגרמניא לכן הם עליונים על יהודים שבאו ממרוקו- זאת זילות שואה. וזה גם בוז ולעג לאשכנזים ושלמעשה אשכנזים לועגים לעצמם שהם חושבים כך, כי הגרמנים אמרו להם RAUS.

זילות שואה.

בני אדם שקוראים תורה יכולים ללמוד שגם מוסדות מדינה אלה, הם מוסדות מובנים ללא מעקה, כדי להפיל את הנופלים.

כִּי תִבְנֶה בַּיִת חָדָשׁ, וְעָשִׂיתָ מַעֲקֶה לְגַגֶּךָ; וְלֹא-תָשִׂים דָּמִים בְּבֵיתֶךָ, כִּי-יִפֹּל הַנֹּפֵל מִמֶּנּוּ. דברים.

ליצמן שר הבריאות הממונה על בתי הנפש, שמתהדר בתחפושת יהודי שלמד תורה, יודע שלשים ביחד גברים ונשים במחלקה פסיכיאטרית זה בינוי ללא מעקה. לנוכח ידיעתנו שליצמן קרא בספר דברים ברור לכולנו שליצמן לא שם מעקה- ביודעין.

בדיוק כמו דרוקמן שאישר את מוטי אלון, שגם הוא קרא בתורה ויודע מה דעת התורה בעניין מעשיו של מוטי אלון.

בדיוק כמו בנט שגם הוא קרא תורה ויודע אלו פעולות אפשר לעשות בגת על עובדים שהושם להם חסם על הטל והמטר שמשולים לברכה, לפרנסה, ומקיימים שדי תרומות שיוצר את הגעילה.

בנט יודע שאסור להציע לילדים להיות להם לאב תוך שהוא אומר להם ממקום מושבו שאין להם מזל שהם נולדו לעובדי קבלן שהוא בעצמו לא הסכים לחוק העסקה ישירה. זאת דרך לגעילת אבות. וקבלה של סמכות האב.

כשקוראים בתורה באיזשהו שלב מבינים שבעת שקרו הדברים כפי שכתוב בתורה, הייתה להם בינה וקידמה (כפי שאתם מייחסים למילה את משמעותה) שלא נופלת מהבינה של היום. ההוכחה הנכונה ביותר הן הפירמידות. כל "קונסטרוקטור" או "אדריכל" יאמר לך שצריך כלים "טכנולוגיים" מאוד מתקדמים כדי לבנות את הפירמידות. כמובן שלא ניתן להתעלם מהבינה המתמטית הנדרשת כדי לתכנן את בנייתן. ושלא לדבר על חרטומים שעושים "ALCHIMIA".., עושים יש מאין.. זאת אומרת שקלוד ללוש יכול לעשות סרט על עבדות ויציאת מצרים כששרון יצחק תשובה הוא פרעה שיש לו את כחלון, מושל שהוא פיתח אותו, אך שרון יצחק תשובה הוא פרעה שלא ידע את יוסף. והמרכבות יהיו AUDI 6 ו 8, ו- BMW אתם יודעים.. והסרט יהי אמין. תהיה בעיה עם סוף הסרט, כי במציאות שלנו בורא עולם עדיין בהסתר, כך שקלוד ללוש יצטרך לסיים את הסרט עם- TO BE CONTINUE…

נעשה סדר,

בחורף אני לובשת בגדים חמים כי קר לי .

בקיץ, אני לובשת בגדים קצרים, גופיות וכו' כי חם לי.

אני לא נוהגת ללכת יחפה בחורף כי קר לי ברגלים, בקייץ אני הולכת יחפה למרחקים קצרים בדרך כלל ואם למרחקים ארוכים, לא בחודש הרביעי והחמישי לפי הספורות היהודיות כי חם מידי ברגליים.

עראק זה בסדר לשתות, בתנאי שאתה לא משתכר. בדיוק כמו שוקולד, שאם תאכל במידה המתיקות תגרום לך להנאה ואם תאכל יותר מידי, תשמין וזה לא בריא.

בדיוק כמו שהסכמנו אני והבחורה הנחמדה שדיברתי בחנות התבלנים, סך הכל אפשר לאכול הכל, רק חשוב שיהיה במידה הנכונה…

כך שברור לכולנו שצריך לאשפז בכפיא את העשירים ששמנו יותר מידי ולקחת מהם את משמניהם כדי שיהיו במשקל הנכון, בדיוק כמו שחלה עלינו החובה לעזור לאנשים שנהיו יותר מידי רזים. משמע, את המשמנים שניקח מהעשירים השמנים ניתן לעניים הרזים וכך תהיה לנו ארץ בריאה:

תומא.
המצב.
שכר.

כדי להבין את עומק ולקבל סוג של INDICATOR שכר לפי עשירונים בשנת 2014 לפי הספורות הנוצריות:

שכר עשירונים.

2

תומאס פיקטי ווארופאקיס נבחרו בשנת שבעים ואחת לגברים הסקסים של השנה של רדיו זמן השלום ועדיין מחזיקים בתואר.

תמונה
"דרכו הפילנתרופית של אלשטיין הושפעה לדבריו מפגישתו עם הרבי מלובביץ' אשר העניק לו שני דולרים, במקום אחד: 'דולר אחד בשביל ההצלחה שלך, ודולר אחד שתיתן למישהו שצריך יותר ממך'. כדברי הרב" וויקיפדיא.

"יָם הַדְּמָמָה פּוֹלֵט סוֹדוֹת, וְכָל-הָעוֹלָם כֻּלּוֹ שׁוֹתֵק; וּמֵאַחֲרֵי הָרֵחַיִם שְׁאוֹן הַנַּחַל אֵינוֹ פוֹסֵק.שְׁחוֹר הַלַּיְלָה הוֹלֵךְ כּוֹבֵשׁ, מַרְכִּיב צֵל עַל-צֵל וְכוֹפֵל;

דּוּמָם אֶל-יָם הַמַּחֲשַׁכִּים כּוֹכָב אַחַר כּוֹכָב נוֹפֵל." ביאליק.

הפרסים אמרו זאת כך-  YAKIMAN YAKITU GUZ EMAN TUDANETU.. סימטרי בין אחד לאחד, השניים עולים על אותה נדנדה-  ALTALENA אחד למעלה, אחד למטה..  יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

למה יהיה לאשמה

בערוץ 2 החליטו לספר במהדורה "המרכזית" מה קורה עם מערכת היחסים של בני העדה האתיופית תושבי קריית מלאכי עם תושבי קריית מלאכי שאינם אתיופים. וזאת בעת ששוטרים הכו את בני העדה האתיופית כשהתלוננו על איפה ואיפה.. האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בשכר הנמוך של בני העדה האתיופית? האם אשמים תושבי קריית מלאכי באלימות של השוטרים כלפי בני העדה האתיופית? האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בעובדה שבמשרדי מוסדות המדינה לא מעסיקים את בני העדה האתיופית האקדמאים ואם מעסיקים אז רק דרך קבלן.

חילים עניים.%d7%a2%d7%a0%d7%99-%d7%95%d7%a8%d7%a9-%d7%94%d7%a6%d7%93%d7%99%d7%a7%d7%95

יְמֵי-שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה, וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה– וְרָהְבָּם, עָמָל וָאָוֶן: כִּי-גָז חִישׁ, וַנָּעֻפָה. תהלים. הקרבת קורבנות. ידוע הדבר שיש זרמים דתיים הנוהגים להקריב בני ובנות אדם לחטאיהם. הם קוראים לכך "תיקונים מיוחדים". בני ובנות אדם מעל גיל שבעים שנה כבר הגיעו לימי שנותם, כך שהם לא יכולים לשמש כקורבנות בני ובנות אדם. ברור לי ולך שהקרבת איש או אישה מגיל שבעים שנים ומעלה, היא הקרבת שווא. רק בני אדם עד גיל שישים ותשע שנים הם האנשים שתוכל להקריב.

 

אחריות פיקודיתאחריות מנהיג.

ברור לי ולך שדוד המלך לא חיפש "שווערצע חייעז" שישמש קורבן לחטאיו. דויד המלך עמד למשפט ונשא בדין, ונשא בעונש.

בסופו של יום החייל היורה הוא כמו הנאנסת ששמו לה סם אונס במועדון שמאשימים אותה כי היא הלכה לרקוד במועדון בלילה ולכן היא נאנסה. גם הנאנסת וגם החייל נכנסו לרשת. ההבדל בין החייל היורה לנאנסת הוא, שאת החייל לא יאשימו שהוא הלך לצבא לשרת את עמו. ברור לכולנו שכמו הנאנסת שאם לא הייתה הולכת למועדון היא לא הייתה נאנסת, כך גם החייל היורה, אם לא היה הולך לצבא- הוא לא היה יורה. הוא לא היה מואשם שירה.
בסופו של יום אנסים, או קבוצה של אנשים שמקבלת אונס כמו קיבוץ שומרת וכברי וגם האנס המתוחכם שיש לו דרכים מתוחכמות לאנוס, הם כמו הפר באחו.. שככה חרמן והוא עולה על הפרה ומזיין..
ורמוס- כופר.
ורמוס. שהוא למעשה משל לשוא חומה שיצר לך- אלתרמן.

וַיְדַבֵּר יְהוָה, אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר.  דַּבֵּר אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, לֵאמֹר:  בַּחֹדֶשׁ הַשְּׁבִיעִי בְּאֶחָד לַחֹדֶשׁ, יִהְיֶה לָכֶם שַׁבָּתוֹן–זִכְרוֹן תְּרוּעָה, מִקְרָא-קֹדֶשׁ. כָּל-מְלֶאכֶת עֲבֹדָה, לֹא תַעֲשׂוּ; וְהִקְרַבְתֶּם אִשֶּׁה, לַיהוָה. ויקרא.

שֶּׁ.

אסתר.הצרה היא שהרבה מכם לא רואים את המשך הסרט עם אסתר "המלכה".. ברור שהיה המשך לסרט.. זה שאין המשך סרט בכתובים זה לא אומר שאין המשך לסרט..הרי סיפור מגילת אסתר היה בגלות ובגלות אמרו אבות אבותנו ואמהות אמהותינו- לשנה הבאה בירושלים הבנויה. מה היה קורה אם ארבע שנים אחר שאסתר התחתנה עם האחשוראש עם ישראל היה יוצא מפרס לירושלים.. בחזרה הביתה.. ברור לכולנו שאסתר היתה נשארת בפרס.. האחשוראש לא היה עושה עליה לירושלים… הוא המלך של פרס, אתם יודעים.. אני טוענת שאסתר הוכרתה מישראל, בת ישראל שהופקרה.. זכויות יוצרים.
נקודה למחשבה: אנחנו העם היהודי, היינו ארבע מאות שנים בעבדות קשה, הלכנו ארבעים שנה במדברר עד שקיבלנו את התורה. מה, לא מגיע לנו זכויות קניין על התורה, דוד המלך הוא מאבותנו, וישעיהו, וירמיהו ושמואל אלף ובית.. הכל שלנו.. מאבות אבותנו.. בדיוק כמו שסמי הוריש לעידן את "סמי קונדקטורס", לנו דוד הוריש את התהלים, ואתם יודעים כמה בוחטות דופקים מהתהלים. ברור לכולנו, שמגיע לעם היהודי תמלוגים בעבור אוצר התהלים.. שלא לדבר על יהודה הלוי… ואיבן גבירול.. אקו"ם.
נזירה א-דין palestine
%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%9e%d7%a8%d7%95%d7%a7%d7%95-2
ברור לכולנו שברגע שירדו "סלאח שבתי" האשה והילדים, הפקיד אמר להם ALLLLT! ובאו החיילים שלו וריססו את "סלאח והמשפחה".

 
צבא מעמדות.
ברור לכולנו שברק אהוד ואשכנזי גבי, ידעו שבסופו של יום הם יעבדו אצל החייל בן העשירים שיש לו כסף לשלם לעני שישמור במקומו כדי שהעשיר יצא לחופשה לאכול מאוכל של אמא שלו, של היידשע מאמע שלו.

 

בנט......

בשורה התחתונה, ל BENNET שמתהדר בשליחת חיילים לתקוף במנהרות, אין זכות לעשות זאת. אדם כמו BENNET שפועל למען סוחר בבני אדם, כמו NIR GILBOA – הוא אויב העם. לכן אין לו זכות לשלוח את הבן של עובדת הקבלן- למלחמה.

טירונותלא נשבעים אמונים למדינה שפועלת למען טייקונים שעושקים את העם היהודי והגר התושב עימנו. לא נשבעים לציית למפקדים שהופכים בסופו של לבעלי חברות הסוחרים בבני אדם ולפועלי אוון של טייקונים. מעמדותלגייס לקרבי בצה"ל רק ילדי משפחות בעלות הכנסה של 20,000 שקל ומעלה, ילדי משפחות המכניסות 10,000 שקל ומטה, יהיו זכאים לפטור משרות בצה"ל. לילדי המשפחות המכניסות בין 10,001 ל- 19,999 ש"ח לחודש יהיה פטור משרות בקרבי. יאיר לפיד אמר- מי שנותן יותר, יקבל יותר. אני אומרת, מי שמקבל יותר- ייתן יותר. גם אם מדובר בחיי ילדיו.
31
מלכות אֱדוֹם.
33לדעתי, יום העצמאות הוא אינו יום הקוממיות של העם היהודי בארצו. אני לא חוגגת את יום העצמאות של מדינת אשכנז,ערב רב וכוזרים. הארץ היא ארצי מתוקף הבטחת בורא עולם. המדינה אינה מדינתי.

חילים עשירים.

33
לדעתי יום העצמאות הוא אינו יום הקוממיות של העם היהודי בארצו. אני לא חוגגת את יום העצמאות של מדינת אשכנז,ערב רב וכוזרים. הארץ היא ארצי מתוקף הבטחת בורא עולם. המדינה אינה מדינתי.
חילים עניים.
דוח העוני.
הצעת להצעת חוק-
להעניק כרטיס פטור ממע"מ לבני אדם שמשתכרים ששת אלפים שבע מאות שקל ומטה. וככה שהם יבואו לחנויות, בעל החנות ידע לא לחייב אותם במע"מ.
עד שיחוקק החוק ועד שהמדינה תחדל להיות אויבת של העם,
בעת הזו אני אומרת לבעלי עסקים קטנים להשתדל כמה שיותר לא להעביר מיסים למדינה, יען כי המדינה נותנת את הכסף כמענקים לטייקונים ולא לעניים, גם עוזי דיין לקח כסף ממפעל הפיס והשקיע בעסקיו של שרון יצחק תשובה במקום ברווחת העם כפי שיועד לכספי הפיס. אני אומרת לאנשים לתת כסף ישירות לעניים במקום לשלם מע"מ ומס הכנסה ובמקום למלא פיס. כמה שאפשר לשלם פחות למדינה, ויותר לתת לעניים ישירות. כמובן שלמשפחות עניות יעזור אם בעל חנות מזון ימכור להם ללא מע"מ זה יוזיל משמעותית את סל המזון של העניים והן יוכלו לקנות יותר מזון או לקנות דברים שלא יכלו לקנות. המדינה היום מקיימת מעמד של בני אדם שהוא מעמד כלכלי יותר נמוך משל כלבים, וזאת כדי לקיים מעמד הכי נחות של בני אדם כי מעמד כזה של בני אדם מקיים את הפער הגדול בין העשירים ביותר בישראל וכך הם קונים לעצמם פערים שמקיימים עליונות מהסוג של כח על בני אדם במשמעות של אלוהים אחרים על בני אדם. לכן חובה לתת כמה שפחות כסף למדינה וכמה שיותר כסף לבני אדם שהמדינה פועלת לקיים אותם במעמד נמוך משל כלבים. מביני עניין ידעו להבין שזאת צריכה להיות הוראת חירום במשמעות של פיקוח נפש.
זאת משבצת של בני אדם שאסור שתהיה בישראל, והיא מקויימת בדרך כזו שאין ערך אם אדם נחלץ ממשבצת זו כי יהיה מישהו אחריו שימלא את המשבצת. המשבצות של YELOW BREACK ROAD של ארץ עוץ הן משבצות מובנות, מישהו בנה אותן ומישהו משמר בינוי זה.
רמאים.

שתיקת הפרים.

אדם-כלב. חלק שני.

מפעל הפיס
82
העובדה שעידן עופר לא נכנס לכלא לא אומרת שהוא לא אשם. אתה יודע שיש בית משפט ויש בית משפט.. יש כלא ויש בית אסורים.. יש דין ויש דין.. יש דיין ויש דיין.. עוזי דיין שהשקיע במניות דלק מכספי מפעל הפיס הוא לא הדיין שאנחנו אוהבים.

אדלסון

אדלסון

שרי אריסון.

הקמת בית אוצר- הפרדת העם מהמדינה. המדינה לא חוקקה חוק יסוד שהמדינה בארץ ישראל יהודיה. וזאת למרות אישור הגויים שבארץ ישראל תוקם מדינה יהודיה. אי קיום חוק כזה הוא ניאוץ דבר תורה כי בורא עולם כשבחר בשבט יהודה הוא הבטיח את ארץ ישראל ליהודים כארץ יסדה לעולם. לנוכח התהליכים בישראל ברור לכולנו שהמדינה פועלת באופן שיטתי להחיל כאן מדינה שבה יש עליונים ונחותים וזאת שלא כדרך תורת העם היהודי. המדינה לא רק שהיא אינה מדינה יהודיה- המדינה עוכרת וצוררת של העם היהודי וגם של הגר המוסלמי התושב עימנו. הטענה שלי היא שזאת בגלל שאנחנו והמוסלמים זרע אברהם. והאשכנזים שהם זרע יפת אינם זרע אברהם. זרע יפת לא בא בברית עם יהוה ולא רק, זרע יפת הוא זרע של בוני מגדל בבל ופרעונים ומשכך הם האוייבים שלנו. לכן עליונים ונחותים- תוך הנחתת הרוח שמציעים המזרחים, גם המוסלמים וגם היהודים. ברור לכולנו שהם יציבו אשכנזי או משתכנז באקדמי ללשון שלא יתנגד למילה ציבור.. זאת מהות הבניא של בבל שהעליונות מתקיימת באמצעות הנחיתות. הם חייבים לייצר ציבור-(צי- בור מילה שהחליפה את המילה- קהל עם) עם נחות לשלוט עליו כדי לקיים עליונות.
מהגות ליבי 12.
הבעיה היא לא משכורת המקסימום. הבעיה היא משכורת המינימום. הגבלת משכורת המקסימום לא תביא את תשובה יצחק לשלם יותר למתדלק בתחנת הדלק המשתכר שכר מינימום. אם תשובה יצחק ישלם פחות למנהליו, תשובה יצחק ירוויח יותר. כדי להקל על המתקשים להסכים אם טענתי זו, ניתן לחשוב על המנהלים הבכירים כבעלי המפעל. הרי בייננו, אם תשובה יצחק לא היה מאגד הרבה מפעלים תחת שליטתו, הם, המנהלים הבכירים היו הבעלים של המפעל ואם כך, ניתן להסתכל על כל מנהל חברה כבעלים של חברה בינונית מן המניין ואז וודאי היה נראה לנו הגיוני שבעלים של חברה מרוויח רווחים כאלה. וזאת הבעיה עם משכורת המינימום. משכורת המינימום היא זאת שיוצרת את חלוקת השכר הלא צודקת. משכורת המינימום היא זאת שיוצרת את הפערים, לא משכורת המקסימום.

צמיחה

הנתון המדאיג הוא שלמרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעליםעסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף).
אה דו טווה קאט

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה.. "נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה. כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה. בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ.. .ועידת דאבוס

ברור לכולם שאין מזל ואין גורל ב- YELOW BREAK ROAD בישראל. ALLEN GINSBERG -A BALLAD OF AMERICAN SKELETONS.

כשבבילון בונה היא חייבת את ה- US AND THEM, לא משנה איזה US AND THEM חשוב להם שיהי: .US AND THEM 

זה גם מצב שבמשק יש כ- שבע מאות אלף משרות שכר מינימום וכ- ארבע מאות אלף משרות עובדי קבלן. זה המגרש: כל אדם, איש, אשה, ערבי גר, זר גר, אשכנזי, מזרחי, ספרדי (קלמן כצנלסון עשה הפרדה בין מזרחים לספרדים), עובדי קבלן, עובדי שכר מינימום, "חציון עליון", "חציון תחתון" – תופס "משבצת". והמגרש מקיים מצב שמייצר מצב שזה לא משנה מי, יש אנשים שנמצאים "במשבצת" המשרות בשכר נמוך. כך שלהחלצותך מ"משבצת" זו אין ערך כי מישהו יתפוס את המקום שנחלצת ממנו. YELOW BREACK ROAD ה- BALATOT  של ה- wizard of oz… אתם יודעים בעת הזו, הכנסתי את המשבצות הללו למגרש:

al kapona.
13
"מפתחי אפליקציית ההיכרויות הפופולרית טינדר טוענים כי אנשים יודעים לזהות מאפייני אישיות רבים בהתבסס על תמונה ■ מה אפשר ללמוד מסגנון הלבוש וכיווץ השפתיים?" ניו יורק טיימס/דה מרקר. http://www.themarker.com/markerweek/1.2510275 כמו שאנשים למדו לזהות תכונות אופי על פי תמונה, כך אנשים למדו לדעת איזה תמונות של עצמם להעלות בפייסבוק בו האנשים הפכו את תמונתם לכלי בתוך מכלול הכלים שמציע להם פייסבוק ל"תידמות" עצמם שהם מנסים למכור. פעולת התידמות היא למעשה הרג של האדם את עצמו. סוג של התאבדות, האבדת מי שהוא לטובת מה שהוא לא באמת.

 

מהגות ליבי .שיגרת חיינו הבנויה על שימוש בעזרים מודרניים כמו, תקשורת, חשמל, כבישים, וכו' דיי מחלישה אותנו בבואיינו להתמודד עם הטבע. לטבע יש היום יכולת לפגוע בשגרת חייו של האדם הרבה יותר מבשנים עברו. לדוגמא חימום. פעם היה נהוג לחמם את הביית באמצעות עזרים טבעיים, בבתים היה קמין, והיו מכינים עץ מבעוד מועד ואז כשבאה הסערה והקור איתה שמאלץ את האדם להישאר ספון בבייתו ,האדם היה מתחמם בעזרת גזרי העץ. הפסקת חשמל בעקבות עץ שנפל על עמוד חשמל לא הייתה משפיעה על האפשרות שלו להתחמם פועל יוצא מכך הוא לא היה קופא מקור. אני מוצאת שלהקים וועדת חקירה לבדיקת הכשלים של חברת חשמל או של המשטרה תהיה סוג של יוהרה. האדם לא באמת יכול להתמודד באופן מושלם מול פיגעי טבע. זה כמו לשפוט אדם שלא ניצח בקרב מול אלוהים.
 מהגות ליבי.עמלות בנקים גבוהות? עושק שכר שכיר. תספורת מהפנסיות? עושק שכר שכיר. אי מתן שכר לעובדים זרים/שכר נמוך משכר מינימום לעובדים זרים? מטי שכר גר. תמלוגים נמוכים מאוצרות הטבע של עם ישראל- עושק שכר שכיר. קביעת שכר מינימום נמוך שיוצר אי שוויון הזדמנויות ו שמשמעותו עוני – עושק שכר שכיר. מס הכנסה/מס חברות אינו נחשב למעשר ולתרומה לקופת האוצר, כי הוא נותן שירותים שווים לכל ושאינם יוצרים שיוויון הזדמנויות.
מהגות ליבי 14. זאת אומרת שעל ידי שכר מינימום של 4300 שקל , וגם שכר של מחצית מהאוכלוסיה שהוא 5800 שקל ומטה. מבלי להתאמץ הרבה המדינה היושבת בארץ ישראל מקבעת אדם במצב של הישרדות. ומה זה אומר על הדורות הבאים שהוא יעמיד לעומת הדורות הבאים של מרויח שכר של 20,000 שקל בחודש ומעלה?
מהגות ליבי 18.וכן, לפעמים יחכה לך אותו אדם מכובד.. איש עסקים ידוע.. אדם מכובד..מנהל קבוצת כדורגל…בכלל לא פושע..איש נשוי משפחה טובה..ילדים מחונכים..ממש באותם גילאים של הנער שאב המשפחה המכובדת צורך ממנו שרותי זנות בגן החשמל..בתחנה המרכזית הישנה איפה שהיה פעם גן העצמאות.. לאיפה תיפול אין משמעות לנוכח מה שמחכה לך אחרי שתיפול.
מהגות ליבי  יש כאלה שאומרים בימים אלו שבנימין צדק, שאי אפשר לעשות שלום איתם לנוכח הפיגועים.. אני אומרת שרצח רבין יצר מצב שמצדיק את דבריו של בנימין. אם רבין לא היה נרצח, בנימין לא היה צודק היום.. סביר להיח שהוא גם לא היה ראש ממשלה היום.. רצח רבין יצר את בנימין ראש הממשלה.
מהגות ליבי 15.איזה שלום מר פרס? שלום לעשירים בלבד? אותו שלום שיקבע את מלחמת הקיום של העמים משתכרי שכר המינימום במזרח התיכון? אותו שלום בתיווך שלך בין חוסיין סאלם ליוסי מימן להשתלטות על הגז המצרי עם קצת שוחד למובראק? אותו שלום בין עשירים ולא בין העמים? איזה שלום מר פרס?
מהגות ליבי .michal cohen 01.12.2006 07:24 לפי הספורות הנוצריות. השבוע הייתי בסרט במוזיאון תל אביב. "מיים". הסרט מתרחש בהודו של שנות השלושים. גנדי בכלא. הבריטים שולטים. בהודו קיים מנהג בו לאישה אשר בעלה מת יש שלוש אופציות: 1) לשרוף את עצמה. 2) לעבור לגור בבית עם אלמנות כמוה ולחיות חיי פרישות. 3) להתחתן עם אחיו הצעיר של בעלה. הסרט נפתח בתמונה בה רואים עגלה עם סוס בדרכה למקום מקודש. בעגלה, זוג הורים, ילדה בת שבע וגבר שעומד למות. לילה. בוקר. האב מעיר את בתו ואומר לה "צ'ויה ביתי, את זוכרת שהתחתנת?" הבת אומרת לו שהיא זוכרת במעומעם.. אז האב אומר לה "בעלך מת, את אלמנה" זוג ההורים לוקח את בתם לבית בו גרות אלמנות ונפרד מהבת. בני סלע בכותרות. הוא ברח ואנחנו מפחדות.. הגעתי לסרט לבד.. נפגשתי עם אחיי בקולנוע. אחרי שנגמר הסרט ביקשתי מהם שילוו אותי לאוטו כי אני מפחדת.. ועד שלא הנעתי את האוטו לא אישרתי להם לנסוע.
מהגות ליבי. — אני היום ישבתי בים, ואתה יודע ככה בסבבה וישבו שני בחורים לידי ודיברנו קצת..ואתה יודע שהנושא ששולט בכותרות זה הצדק החברתי ואמרתי לו תראה, גברים מרויחים יותר מנשים, אשכנזים מרויחים יותר ממזרחים, מזרחים מרויחים יותר מאתיופים, ואתיופים מרויחים יותר מערבים שבכל תת קבוצה גברים מרויחים יותר מנשים. אז הוא אמר לי שהארץ שלנו גזענית ואני חשבתי על מה שהוא אמר.. – מה חשבת? — צריך מאוד להיזהר לפני שאומרים שארץ ישראל גזענית. ארץ ישראל לא גזענית. מי שקובע את השכר הוא הגזען.

מהגות ליבי 56 .

 

........

Write a Comment