מחברת כתיבה – חודש שישי בשנת שבעים ואחת לקוממיות העם היהודי בארצו.

.

בשורה התחתונה האשכנזים שהבדילו עצמם מעימנו וכינו אותנו בשמות גנאי, כמו מרוקאי סכין, ונחותים בגלל מוצא הגלות בלבנון, סוריא, מצרים , עיראק, אלג’יר טוניס, לוב מרוקו, למעשה מעידים שהם חושבים שהעמים המזרח תיכונים נחותים ובהתאמה, הם חושבים שהנאצים עליונים ומאצילים על עצמם את העליונות שהם מחשיבים לפולנים גרמנים ואוסטרים בגלל שהם היו בגלות בארצם.

אם הגרמנים ידעו שהאשכנזים חושבים שהם עליונים על יוצאי גלות מזרח התיכון בגלל שהם היו תושבים בגרמניא, זאת תהיה בדיחה גדולה מאוד בגרמניא.

ברור לכולנו שלעדה  שחושבת שהעם השכן לארץ בה הם גרים הוא נחות, אין יכולת לעשות שלום עמו. אפשר לראות שעם הגרמנים, הפולנים והאוסטרים שהאשכנזים מחשיבים כעליונים הם הגיעו מהר מאוד לשלום לאחר המלחמה.

ושוב האשכנזים שדורשים את זכות השיבה לארופה, צריכים לאשר את זכות השיבה לפלסטינאים.

האשכנזים ששורפים בתי תפילה של מוסלמים ונוצרים לא יכולים להתלונן ששורפים לתורמים להם בתי תפילה באמריקה. האשכנזים שדורשים זכויות של תושבים באמריקה לא יכולים לדרוש את גירוש גרי הצדק מישראל.

אתה הבנת את זה מר אדלסון…

עובדים זרים הם לא גרים. הם באים לעבוד ולחזור לארצם כמוסכם עימם. להם ולילדיהם אין זכויות תושב בישראל. הם באים לעשות כסף וללכת. אקירוב רוצה שישארו בישראל שיהיו לו עובדים זולים שהוא מתעל אותם להיות אבן נגף ליהודים וגרים בבואם לדרוש שכר הגון כי אם הגר והיהודי לא יסכימו לשכר העוני, לאקירוב יש את העובד הזר כחרב מעל ראש היהודי והגר.

מצויין שאקירוב ועידן עופר עזבו את ישראל ושלא יחזרו לפה לעולם. אסור לקבל מהם מיסים מרווחים מעושק העמים , אל תשלמו מיסים של כסף מלוכלך בישראל. ואל תתרום כסף מעושק עמים בישראל.

אני טוענת שהמלחמות המהונדסות הם למעשה החלת דין מוות על ישראל כקורבנות לחוטאים ולעושקים את עמי העולם שהמדינה נותנת להם שדי תרומות בצבא. שיש זמן של הקרבת קורבנות לחטאים הם מהנדסים מלחמה בישראל. זאת הסיבה שיש מלחמות מתמשכות בכל מקום שהאשכנזים משפיעים בו.

מר כוכבי,

תודיע שאתה לא מאשר קבלת  תרומות לצבא מנדיבים שאין להם תשועה.

ותחזיר לאדלסון ולסמסון מדרום אפריקה וחבריהם את הכסף שהם תרמו לצבא- גם את הכסף בעבור הנשק שהגיע על האלטלנה מהתורמים באמריקה.

בפקודה.

.

וְנוֹדַע יְהוָה לְמִצְרַיִם וְיָדְעוּ מִצְרַיִם אֶת יְהוָה בַּיּוֹם הַהוּא וְעָבְדוּ זֶבַח וּמִנְחָה וְנָדְרוּ נֵדֶר לַיהוָה וְשִׁלֵּמוּ: וְנָגַף יְהוָה אֶת מִצְרַיִם נָגֹף וְרָפוֹא וְשָׁבוּ עַד יְהוָה וְנֶעְתַּר לָהֶם וּרְפָאָם: ישעיהו.

אני טוענת שהמושלים בישראל עושים על אותו רעיון בהפוך..

נגוף והחלה , נגוף והחלה, שהסוף הוא סוג של המרה שהמושלים מבקשים לקיים משילות של העבדת ישראל לעצבי כנען… לנתק את עם ישראל מבורא עולם.

גם בדרך ששמולי ההומו הובא לאישור בדרך של נגוף- עשיית אדם עני ורפוא במשמעות של תרומות מנדיבים דרך שמולי.

כך הבאת לאישור את צעדת ההומואים בירושלים.

משמע תרופה לתחלואי העוני שיוצרת מחלה קשה יותר.

גם במקרה הזה- שיפטו דל ויתום, עני ורש הצדיקו.

העניים שנסללו להיות מאשרים את ההומואים דרך תרומות משמולי לא אשמים.

.

I LOVE YOU.

I AM IN LOVE WITH YOU.

יש הבדל בין שתי ההצהרות…

אני טוענת שג’ון לנון היה – IN LOVE ביוקו אונו.

האהבה שלו אליה שמה אותו במצב אהבה. כשהוא איתה הוא נמצא במצב האהבה.

אותה אהבה שלימדה אותו את המשמעות של ההצלחה שהוא זכה לה ולכן:

POWER TO THE PEOPLE..

GIVE PEACE A CHANCE..

WORKING CLASS HERO גיבור של עניים במעמד פועלים המשתכרים שכר מינימום דרך סוחרי בני אדם כמו סיעודית אלפיים מקבוצת תאגיד קבוצי גרנות, זה משהו להיות.. (גם ישי דוידי עובד, ג’ון לנון לא רצה להיות גיבור של WORKING CLASS מה CLASS של ישי דוידי. ישי דוידי צריך לבקש להיות גיבור כמו שביקש ג’ון לנון שהגיע למעמד הכלכלי של ישי דוידי).

WOMEN IS THE NIGER OF THE WORLD.

מאוד שפל הדבר שאתה עוזר לילדיהם של האבות שאתה מעני.

כמה ימים או יום לפני מלחמת צוק איתן:

בעת מלחמת צוק איתן:

.

מבחינתי יעודו של ישי דוידי כמשבח חברות כושלות והוא מצויין במלאכתו זאת, היה להיות מנהיג ורועה בישראל למען ישראל והגר התושב עימנו.

מבחינתי ישי דוידי הוא אדם שלא נהיה ולהיות שהוא בחר אין ערך, אין משמעות בעולם הזה, ימיו בעולם הזה הם הבל הבלים.

אתה תצדיק את הדבר ששלמה המלך אמר שהכל הבל הבלים.

אך,

אתה לא תתוכח עימי אם אומר לך שימיו של דוד המלך לא היו הבל הבלים.

ימיו של דוד המלך כאדם שהוציא שטן ופגע רע מישראל ובכך הכין לבנו את הארץ לבניית בית מקדש, לא היו הבל הבלים.

אני טוענת שגם שלמה המלך לא היה מתווכח עימי בעניין.

ומשכך ברור לכל, שאישור צעדת האישים השוכבים את זכר משכבי אישה על ידי עדתו של מוטי אלון באה לטמא את ירושלים ומשכך הארץ לא מוכנה לבנות בית מקדש שלישי. קיבוע אנשי התועבה גם כרועים בישראל למעשה בא לקבע את חוסר המוכנות של ישראל לבנות בית מקדש לבורא עולם בירושלים.

לפני ה- SECONED MOOVMENT-

אתה יכול לבחור שה- FIRST MOOVMENT יהיה ה- FINAL.

בשורה התחתונה לנוכח ידיעתי שאתם כת שטן שמשחקים ב- 666, אני רואה כנס שהיטלר סיים את מלאכתו ב-6.

היטפקשש..

.

.