מחברת כתיבה- שמירה- התשעה עשר לחודש, בחודש השביעי, בשנת שבעים ואחת.

תראה,

ישעיהו ליבוביץ כינה את האנשים האלה- יודונאצים.

בשם אשכנאזי יש את המילה נאצי.

אני שמעתי פה ושם כמה דברים.

יכול להיות שהגיעו בין הפליטים מהשואה גם נאצים שנמלטו ממשפט בארופה ובהמשך לפעול להכחדת העם היהודי מקרבו כמבקשים את הפתרון וכשהם התחזקו בארץ הביאו גם את חבריהם שברחו לדרום אמריקה ומכל מיני מקומות בעולם.

להזכירך הנאצים שונאים כל מה ששחור, כך שאין להתפלא שהם גם שונאים ערבים. ושהם יודעים ליצור את ההומוסקסואליות ויודעים להניע אותה ככלי להשחתת ישראל.כפועלים להכחדת ישראל בדרך רוחנית הפעם, שהפתרון הסופי מאשר מלחמה אזורית כמלחמת גוג ומגוג, להרבה מאוד אשכנאזים יש מילוט למקרה ו…

כי הם נוהגים ביהודים מנהגי גזענות שמזכירים את מנהגי הנאצים.

יכול להיות שהתרקם פה סרט מאוד מתוחכם.

והאפשרות השנית שגם היא סרט מתוחכם:

וַנֵּפֶן וַנִּסַּע הַמִּדְבָּרָה דֶּרֶךְ יַם סוּף כַּאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהֹוָה אֵלָי וַנָּסָב אֶת הַר שֵׂעִיר יָמִים רַבִּים: וַיֹּאמֶר יְהֹוָה אֵלַי לֵאמֹר: רַב לָכֶם סֹב אֶת הָהָר הַזֶּה פְּנוּ לָכֶם צָפֹנָה: וְאֶת הָעָם צַו לֵאמֹר אַתֶּם עֹבְרִים בִּגְבוּל אֲחֵיכֶם בְּנֵי עֵשָׂו הַיֹּשְׁבִים בְּשֵׂעִיר וְיִירְאוּ מִכֶּם וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד: אַל תִּתְגָּרוּ בָם כִּי לֹא אֶתֵּן לָכֶם מֵאַרְצָם עַד מִדְרַךְ כַּף רָגֶל כִּי יְרֻשָּׁה לְעֵשָׂו נָתַתִּי אֶת הַר שֵׂעִיר: אֹכֶל תִּשְׁבְּרוּ מֵאִתָּם בַּכֶּסֶף וַאֲכַלְתֶּם וְגַם מַיִם תִּכְרוּ מֵאִתָּם בַּכֶּסֶף וּשְׁתִיתֶם: כִּי יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ בֵּרַכְךָ בְּכֹל מַעֲשֵׂה יָדֶךָ יָדַע לֶכְתְּךָ אֶת הַמִּדְבָּר הַגָּדֹל הַזֶּה זֶה אַרְבָּעִים שָׁנָה יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ עִמָּךְ לֹא חָסַרְתָּ דָּבָר: וַנַּעֲבֹר מֵאֵת אַחֵינוּ בְנֵי עֵשָׂו הַיּשְׁבִים בְּשֵׂעִיר מִדֶּרֶךְ הָעֲרָבָה מֵאֵילַת וּמֵעֶצְיֹן גָּבֶר וַנֵּפֶן וַנַּעֲבֹר דֶּרֶךְ מִדְבַּר מוֹאָב: וַיֹּאמֶר יְהֹוָה אֵלַי אַל תָּצַר אֶת מוֹאָב וְאַל תִּתְגָּר בָּם מִלְחָמָה כִּי לֹא אֶתֵּן לְךָ מֵאַרְצוֹ יְרֻשָּׁה כִּי לִבְנֵי לוֹט נָתַתִּי אֶת עָר יְרֻשָּׁה: דברים.

וַנַּעֲבֹר מֵאֵת אַחֵינוּ בְנֵי עֵשָׂו הַיּשְׁבִים בְּשֵׂעִיר מִדֶּרֶךְ הָעֲרָבָה מֵאֵילַת וּמֵעֶצְיֹן גָּבֶר וַנֵּפֶן וַנַּעֲבֹר דֶּרֶךְ מִדְבַּר מוֹאָב:

וְאֵלֶּה תֹּלְדוֹת עֵשָׂו אֲבִי אֱדוֹם בְּהַר שֵׂעִיר:  אֵלֶּה שְׁמוֹת בְּנֵי עֵשָׂו אֱלִיפַז בֶּן עָדָה אֵשֶׁת עֵשָׂו רְעוּאֵל בֶּן בָּשְׂמַת אֵשֶׁת עֵשָׂו: וַיִּהְיוּ בְּנֵי אֱלִיפָז תֵּימָן אוֹמָר צְפוֹ וְגַעְתָּם וּקְנַז:

“בשנת 1982 הוקמה במקום היאחזות נח”ל בשם “נחל אליפז” על ידי גרעין קוצן של השומר הצעיר, והיישוב אוזרח בינואר 1983” WIKIPEDIA.

וְתִמְנַע הָיְתָה פִילֶגֶשׁ לֶאֱלִיפַז בֶּן עֵשָׂו וַתֵּלֶד לֶאֱלִיפַז אֶת עֲמָלֵק אֵלֶּה בְּנֵי עָדָה אֵשֶׁת עֵשָׂו: וְאֵלֶּה בְּנֵי רְעוּאֵל נַחַת וָזֶרַח שַׁמָּה וּמִזָּה אֵלֶּה הָיוּ בְּנֵי בָשְׂמַת אֵשֶׁת עֵשָׂו: וְאֵלֶּה הָיוּ בְּנֵי אָהֳלִיבָמָה בַת עֲנָה בַּת צִבְעוֹן אֵשֶׁת עֵשָׂו וַתֵּלֶד לְעֵשָׂו אֶת (יעיש) יְעוּשׁ וְאֶת יַעְלָם וְאֶת קֹרַח:אֵלֶּה אַלּוּפֵי בְנֵי עֵשָׂו בְּנֵי אֱלִיפַז בְּכוֹר עֵשָׂו אַלּוּף תֵּימָן אַלּוּף אוֹמָר אַלּוּף צְפוֹ אַלּוּף קְנַז: אַלּוּף קֹרַח אַלּוּף גַּעְתָּם אַלּוּף עֲמָלֵק אֵלֶּה אַלּוּפֵי אֱלִיפַז בְּאֶרֶץ אֱדוֹם אֵלֶּה בְּנֵי עָדָה: וְאֵלֶּה בְּנֵי רְעוּאֵל בֶּן עֵשָׂו אַלּוּף נַחַת אַלּוּף זֶרַח אַלּוּף שַׁמָּה אַלּוּף מִזָּה אֵלֶּה אַלּוּפֵי רְעוּאֵל בְּאֶרֶץ אֱדוֹם אֵלֶּה בְּנֵי בָשְׂמַת אֵשֶׁת עֵשָׂו: וְאֵלֶּה בְּנֵי אָהֳלִיבָמָה אֵשֶׁת עֵשָׂו אַלּוּף יְעוּשׁ אַלּוּף יַעְלָם אַלּוּף קֹרַח אֵלֶּה אַלּוּפֵי אָהֳלִיבָמָה בַּת עֲנָה אֵשֶׁת עֵשָׂו: אֵלֶּה בְנֵי עֵשָׂו וְאֵלֶּה אַלּוּפֵיהֶם הוּא אֱדוֹם: אֵלֶּה בְנֵי שֵׂעִיר הַחֹרִי ישְׁבֵי הָאָרֶץ לוֹטָן וְשׁוֹבָל וְצִבְעוֹן וַעֲנָה:

“לוֹטָן הוא קיבוץ בערבה, מצפון לאילת, השייך למועצה אזורית חבל אילות. הקיבוץ הוקם ב-1983 ונקרא על שם אחת המשפחות לשבטי אדום ושֵׂעִיר (מי שניתן לשייכם כבני עשו), אשר גרו באותו האזור בימי המקרא[2]. הקיבוץ הוא הקיבוץ הרפורמי השני בישראל. הקיבוץ הוקם בתחילה כ”יהל ב'”, אחר אימץ את השם לוטֶן ולבסוף שונה השם לשם הנוכחי. הקיבוץ הוקם על ידי גרעיני נח”ל משותפים לנוער תל”ם ולתנועת הנוער נצ”ר עולמי (נוער ציוני רפורמי). ” WIKIPEDIA.

וְדִשׁוֹן וְאֵצֶר וְדִישָׁן אֵלֶּה אַלּוּפֵי הַחֹרִי בְּנֵי שֵׂעִיר בְּאֶרֶץ אֱדוֹם:

“דִּישׁוֹן הוא מושב בגליל העליון בין הערים קריית שמונה וצפת וליד הגבול בין ישראל ללבנון והשייך למועצה אזורית מבואות החרמון. היישוב הוקם בשנת 1953 על ידי יהודים ממרוקו וקבוצת רווקים שעלו ממזרח אירופה.” WIKIPEDIA.

וַיִּהְיוּ בְנֵי לוֹטָן חֹרִי וְהֵימָם וַאֲחוֹת לוֹטָן תִּמְנָע: וְאֵלֶּה בְּנֵי שׁוֹבָל עַלְוָן וּמָנַחַת וְעֵיבָל שְׁפוֹ וְאוֹנָם: וְאֵלֶּה בְנֵי צִבְעוֹן וְאַיָּה וַעֲנָה הוּא עֲנָה אֲשֶׁר מָצָא אֶת הַיֵּמִם בַּמִּדְבָּר בִּרְעֹתוֹ אֶת הַחֲמֹרִים לְצִבְעוֹן אָבִיו: וְאֵלֶּה בְנֵי עֲנָה דִּשֹׁן וְאָהֳלִיבָמָה בַּת עֲנָה: וְאֵלֶּה בְּנֵי דִישָׁן חֶמְדָּן וְאֶשְׁבָּן וְיִתְרָן וּכְרָן: אֵלֶּה בְּנֵי אֵצֶר בִּלְהָן וְזַעֲוָן וַעֲקָן: אֵלֶּה בְנֵי דִישָׁן עוּץ וַאֲרָן: אֵלֶּה אַלּוּפֵי הַחֹרִי אַלּוּף לוֹטָן אַלּוּף שׁוֹבָל אַלּוּף צִבְעוֹן אַלּוּף עֲנָה: אַלּוּף דִּשֹׁן אַלּוּף אֵצֶר אַלּוּף דִּישָׁן אֵלֶּה אַלּוּפֵי הַחֹרִי לְאַלֻּפֵיהֶם בְּאֶרֶץ שֵׂעִיר: בראשית.

 “כיום קולט הקיבוץ גרעינים של החברה להגנת הטבע מתוך תפיסה אקולוגיתיהודית.” WIKIPEDIA.

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו: עַד הַגְּבוּל שִׁלְּחוּךָ כֹּל אַנְשֵׁי בְרִיתֶךָ הִשִּׁיאוּךָ יָכְלוּ לְךָ אַנְשֵׁי שְׁלֹמֶךָ לַחְמְךָ יָשִׂימוּ מָזוֹר תַּחְתֶּיךָ אֵין תְּבוּנָה בּוֹ: עובדיה.

“דִּישׁוֹן הוא מושב בגליל העליון בין הערים קריית שמונה וצפת וליד הגבול בין ישראל ללבנון ” WIKIPEDIA.

.

תראה,

ידוע לכל שהאשכנזים הבדילו עצמם ואת נושאי משך זרעם מיהודים. הם אמרו שבגלל שהם באו מגרמניא הם עליונים ובגלל שאנחנו באנו מהמזרח התיכון אנחנו נחותים. לדבר היו גם מעשים, את הילדים שלהם לא סללו למקצועות שכר נמוך כמו את הילדים שלנו, הדבר יצר כיתות עם רוב אשכנזי וכיתות עם רוב מזרחי, ושכונות עם רוב מזרחי ושכונות עם רוב אשכנזי, היתה הבדלה. מדינה אחת שיש בה שני עמים כאלה. והיתה גם את העוינות עד כדי אויבות.

הנבדלות הזאת היתה גם החינוך בבית, שהם אמרו לילדים שלהם שהם יותר טובים מעימנו כי הם גרמנים ואימצו אורחות חיים גרמנים, אם במוסיקה מאכלים אנשי רוח ספרות, והשפה האידית שהיא למעשה שפה גרמנית עם המוסיקה הגרמנית לעיתים ששומעים שני אנשים שדוברים אידיש הדבר נשמע כאילו הם דוברים גרמנית לאדם שאינו דובר אידיש או גרמנית.

מה שעשו האשכנזים האלה למעשה, הם גירמנו את ילדיהם, הם בנו את ילדיהם עם זהות גרמנית מבחינת התוכן, למרות שהם אמרו שהם יהודים התוכן שלהם היה גרמני.

ברור לכל שהיו ילדי אשכנזים שחשבו כל השנים שהם יהודים וכשנסעו לגרמניא הם הבינו שהם גרמנים.

הם הרגישו בבית בגרמניא.

והם ראו בגרמניא בכל מקום אנשים כמוהם שלא כמו בישראל שהרוב הוא רוב מזרחי ואם מכניסים את הגר אז הרוב מזרחי רב יותר בישראל.

וטוב להם בבית. ובעת הזאת שהזכרון הרגשי של השואה כמעט ונמחק מלב, אין להם בעיא להעתיק את מגוריהם לברלין אהובתם.

שאתה בונה את הילד שלך כגרמני, ברור שהוא ירצה גרמניא.

איפה הבעיא של הילדים של אשכנזי,

הגרמנים לא מחשיבים את ילדיך כגרמנים, בדיוק כמו שהם לא החשיבו כגרמני, להזכירכם נורדאו העיד על עצמו שהוא תמיד הרגיש גרמני תמיד גרמני ואף הציע להכחיד עמים שההגירה מארצם הכרח  היא להם והחשיב אנשים אלה כנחותים שסופם להכחד.

להזכירכם בעתו של נורדאו העם היהודי היה עם שההגירה הכרח היא לו.

ובהמשך ראינו שגם עמו האשכנזי של נורדאו שהתנחל בארץ, רואה אותנו יהודים- נחותים.

אז ברור שעם חינוך כזה מבית, אין פלא  שילדי האשכנזים מתנחלים בגרמניא, כחוזרים הביתה.

.

אני טוענת שהעסקת עובדים דרך סוחר ראשים (שכופים עליהם לשלם מס לניר גלבוע הבן של יורם גלבוע מעוצבת הפלדה),זאת זילות שואה לנוכח ידיעתנו שיהודים הועסקו כעובדי כפיא במפעלים גרמנים.

אני טוענת שהיחס והטיפול המשפיל לניצולי שואה נכי נפש שהושמו במוסד שער מנשה- זאת זילות שואה.

אני טוענת שהתשוקה של אולמרט ובנט למכונית מתוצרת AUDI ולנוכח ידיעתנו שהועסקו במפעל זה עשרים אלף יהודים כעובדי כפיא- זאת זילות שואה.

אני טוענת שקצין בצבא שמתהדר שבזכות השואה הם השיגו הנחה במחיר של הספינות שהוא רכש להגנת אסדות הגז של שרון יצחק תשובה – זאת זילות שואה.

אני טוענת שנכדים של ניצולי שואה שמתחננים לאזרחות בפולין וגרמניא- זאת זילות שואה.

אני טוענת שעורך דין כהנא שכותב שירים על הדרך שהוא השיג אזרחות פולנית “עוד בהיותו צעיר פוחז כמים”- זאת זילות שואה.

אני טוענת שרחובות ומוסדות בארץ ישראל בשםנורדאושהעיד על עצמו שהוא “גרמני תמיד גרמני” והציע להכחיד זנים נחותים שחורים ואדומים שבאים כפליטים לארופה- זאת זילות שואה.

גם לקרוא לבן אדם – שווערצע חייעז, זאת זילות שואה.

גם להגדיר, אפילו ללא מילים את האשכנזים כגזע עליון מתוך מקום שהם באו מגרמניא לכן הם עליונים על יהודים שבאו ממרוקו- זאת זילות שואה. וזה גם בוז ולעג לאשכנזים ושלמעשה אשכנזים לועגים לעצמם שהם חושבים כך, כי הגרמנים אמרו להם RAUS.

באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW ‏(DAMF-KRAFT WAGEN) קנה את רוב המניות של אאודי אוטומוביל וורקה“. בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר (WANDERER) לחברה אחת – אוטו אוניון AG ‏(AUTO UNION) סמל החברה – ארבע טבעות שלובות נועד לסמן את איחוד בין ארבע החברות. החברה התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלך מלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים.” וויקיפדיא.

אני טוענת שגם בישראל מעסיקים יהודים כעובדי כפייא, ברור לכל שכל העובדים המועסקים דרך קבלן כח אדם\ ניר גלבוע הם עובדי כפייא.

הרי מה קרה בשיר הפרחה,

הבחורה היתה פרחה ואז היא מצאה בעל לדוגמא והיא כבר לא פרחה.

מה שלא הבינו השרים והשרות בשירה בציבורשפרחה זה שמחה ולכן גם בדור הזה מתקיים העונש:

אֶל-הָאִשָּׁה אָמַר, הַרְבָּה אַרְבֶּה עִצְּבוֹנֵךְ וְהֵרֹנֵךְ–בְּעֶצֶב, תֵּלְדִי בָנִים; וְאֶל-אִישֵׁךְ, תְּשׁוּקָתֵךְ, וְהוּא, יִמְשָׁל-בָּךְ. בראשית.

לכן, כשהרבה אמרו שהם שארלי הבדו, אני אמרתי שאני פרחה..

.

.

תראה,

חבל מאוד לייצר דיסקים ותקליטים, אתם אומרים לחסוך בשימוש בפלסטיק וממשיכים לייצר תקליטים ודיסקים שאין צורך בדבר,הכי טוב זה ה- STRIMER כמו ANGHAMI ו DEEZER.. כמו ה- GET TEXI הדרך החדשה להאזין למוסיקה דרך ANGHAMI ו SPOTIFY פותחת דלתות להרבה אומנים שחברות התקליטים דחו אותם.. לא צריך הרבה השקעה להקליט ולשלוח ל- ANGHAMI שישימו באתר שלהם. והטוב ינצח. ובהתאם להשמעות והורדות יקבלו כסף . לא צריך את ערוץ 2 כדי שישמעו אותך. לא צריך את עוד להיט כדי שישמעו אותך. לא צריך את שדרן הרדיו האשכנזי המשוחד כדי שישמעו אותך. הבעיה הגדולה של המשחדים היא, שלא יהיה טעם לשחד את המשוחדים.

וזאת כשיהיה STRIMER ב- ישראל.

היצירה בישראל נשמעת דלה מאוד ועלובה ונחותה מאוד לעומת עמי האזור במיוחד ולעומת העמים כולם וזאת כי יש הרבה אומנים שלא נשמע קולם ויצירתם.

כבנים של… ברור לך שיצירתו של RAMI KHALIFE מאוד מעליבה את TLV גפן.

אני טוענת שאבא של TLV גפן התיישב על כיסא לא לו, והוריש הכיסא לבנו. אותו הדבר עם טומי לפיד ובנו.

לא כך אצל משפחת KHALIFE.

אני טוענת שהסיבה היא שמקבלים ללימודי המוסיקה אנשים שיש להם כסף.. וכן, יש גם אינטגרציא שבאה להצדיק את העוול.. או לטשטש עקבות של הטיית גורלות.

וכן TLV גפן- אתה וחבריך האשכנזים דור מזויין .. שמגפן סדום גפנם ומשדמות עמורה. ותלכו מפה כמו שאתם רוצים. ואל תחזרו.

וכן, בן ארצי- אתה אפס. כמו אבא שלך.

כִּי אָפֵס עָרִיץ וְכָלָה לֵץ וְנִכְרְתוּ כָּל שֹׁקְדֵי אָוֶן:

אתה לא ילד פרחים מר גפן, לא אתה ואבא שלך, אתם המועדפים העשירים האשכנזים הלבנים שסירסתם את ה- NIGER בישראל , אתה שייך לקבוצת האנשים  שילדי הפרחים התנגדו להם, נוח לך לצעוק שלום, זה לא מפריע לעידן עופר, אתה לא תצעק שעידן עופר משלם שכר נמוך למזרחים, אתה לא תצעק ששרי אריסון מורידה בהינף יש את שכר עובדי הקבלן. מהכסף שהיא הורידה לעובדי הקבלן היא שילמה לאבא שלך , כמו שהיא שילמה לפרסקי החבר של מימן.

ה- LA BOHEM שלכם מכסית לא קשור לעם.. לא מחובר לעם, הרים עצמו מעם.

יונתן גפן הגזים בהתחנפותו לטייקונים כשאמר שהחרם על הקוטג’ מזכיר לו את השואה.

הכי מצחיק שאיל גולן מספק לכם כסות חטאה שהוא לפרגן לכם חברות עימו.. שתראו כאילו אתם לא גזענים.

RAMI KHALIFE הוא כמו המזרחי שבלבנון הוא יכול להיות ושלא היה מתאפשר לו ולאביו להיות אם הם היו יהודים בישראל לאחר הגלות.

ששומעים את המוסיקאים מארצות המזרח בעת הזאת, ניתן ללמוד מה מנעתם שיהיה..

אין אדם משלכם שהגיע לרמת כתיבה כמו שלום שבזי בן העדה התימנית. אם הרב שלום שבזי היה היה מגיע לישראל בימים הראשונים, היו אומרים לו- שווערצע חייעז, ויש מצב שהיו חוטפים את בנו. איל גולן טוב לך, כי שירתו הלא מזרחית (גם גיל חובב מדבר בחטא ועין) לא מאיימת עליך. ו- TLV גפן נראה חכם לידו.

הטייקון (אודי) שם אתכם בערוץ 2 בדרך שגם שהוא שם מזרחים האשכנזים נראים מכובדים יותר… בעלי דיעה..

מוסיקאי אמיתי לא היה מסכים ללמד בבית ספר של אודי.

מצויין שהמנהל הקורס אצל אודי- אשכנזי.

תלונת המזרחי בפיו של קליסקי נשמעת כמבקשת לייצר את קליסקי כצדיק בסדום של דת אשכנז.

מזרחים אל תתנו לאשכנזי את המקום שהוא לקח למזרחי. אל תלמדו אצלו. הוא יסרס אתכם.

מוסיקה מזרחית- מנהל קורס מזרחי.

ואל תלמדו ברימון שאלה דרכיהם. אסור לאשר את המוסד האפל הזה.

בשורה התחתונה הרועים האשכנזים שהצלחתם לשתול כרועים של מזרחים שמתלוננים את תלונת המזרחים ובכך נבחרים, לא הטיבו עם מזרחים, עם העניים. הגיע הזמן שיבינו המזרחים שביבי הוא לא משלנו, הוא שייך להם. שלא תחשבו שגנץ יותר טוב ממנו. וכחלון זה לא בגין. כחלון מקדם את המתווה… את עושק ישראל.

.