מלצ'יקי מלצ'יקי- פטום.

יצרן כוכבים.
מה שאני אומרת זה- שעדיף אותו לחן עם מילים משתנות מאשר לחן משתנה ואותן מילים בערך..לא משנה איזו מסכה הם שמים על עצמם, לא משנה באמצעות איזו במה שהם משתמשים, הם מיצרים אצלי את אותה תגובה את אותה תחושה את אותה התנגדות. אני מאוד מקפידה לא להכנס למשחק, אני מקפידה להשתמש ביצירה שלי בדרך כזאת שבאותה יצירה שיצרתי לומר את דברי למסכה הישנה- אני אומרת את דברי למסכה החדשה, או למסכה ששינתה פניא ושלמעשה פועלת למען אותה מטרה. אני מאוד מקפידה לא ליצור התנגדות חדשה למסכה החדשה בשמה החדש, בתפקידה החדש.  כי זאת תהיה הסכמה לשיטה. אני עושה מה שעושה נגן על גיטרה או על אלטו סקסופון – כיונונים. אני מכוונת את היצירה שלי, את אותה ההתנגדות למסכה הישנה למסכה החדשה, לבגדי המלך החדשים.

ולנוכח מעגל- במה, צביקה הדר, ונינט טייב- בת ישראל  מגת (שלמרות שבת עירם זכתה בתחרות הם עדיין מועסקים כעובדי קבלן שמישהו בלם את הטל והמטר שיזרום אליהם באופן ישיר באינטל שתורמת לעיר) וערוץ 2 ,לא ניתן להתעלם מהמעגל שיוצר את זה:
צבי זה שם של בהמה..
 

ג'אז.


לצורך הענין סנו דיי לא טוב. אני מוציאה את המדבקה של היצרן לפני המריחה. אני לא קוראת לפעולה- לגלול את הנוזל שדוחה יתושים על הגוף.
אלשטיין
מה שאתם רואים בפרלמנט השתיים אפס זה לא פרלמנט חדש, אתם רואים פרלמנט שמנסה לחזור לגן עדן ללא התוהו ובוהו הנדרש. שמנסה לייצר חדש תוך שהוא שומר על ההשגים הישנים.

ארץ עוץ. אחרית הימים.


הון שלטון תקשורת
כת הציונות.
מלכות אדוםזאת אומרת, שהפרלמנט ה-19, גמר. הוא לא הגיע לאביונה והפרלמנט השתיים אפס מנסה להבנות עליו. וזה מה  שאמר שלמה המלך- מה שהיה הוא שיהיה ושאין חדש תחת השמש. ואתם יודעים, בורא עולם קרע את ממלכתו של שלמה המלך ונתנה לעבדו.

יום חדש מתחיל.

הרצחת וגם ירשת.
כי אתם מבינים, אנחנו היהודים, מלכות דוד, אנחנו לא מוותרים על הגעה לאביונה. אנחנו מאוד קשי עורף בענין.זין שחור ויפה של עבד ישראלי.

.

מחשבות.

.
אני אגיד לכם  את זה ככה:
אני חושבת שזה מעורר גיחוך שהנוער של היום חושב שלהתנתק מהפייסבוק זה מעשה אמיץ מבחינה רעיונית אידיאולוגת וזה לא אומר שאני אומרת שהוא טועה. הוא צודק, אך לא מהטעמים הנכונים.
אני חושבת שלרבים מכם אין את התודעה להבין עד כמה נורא שפרלמן הכניס לשפה את המילה גברת בהקשרה הלא נכון. אני חושבת שפרלמן, מי שאתם קוראים לו מילון בן יהודה, שנא נשים וזה אומר המון על העתיד שבא אחרי.
למרות שהרבה מכם אומרים הללויה אתם נמצאים, כולל הדוסים שבכם, בתודעה של אברהם אבינו לא מעט זמן לפני שאברם התוודע ליהוה.
שיהיה המשך שבוע טוב,
מרדיו זמן השלום.


מלכות edom-  סיום הגשת הטיעונים.
.
כשהייתי ילדה צעירה בשנים, יום אחד לא הרגשתי טוב ונשארתי בבית. ואבי נשאר בבית לשמור עלי. וככה ישבנו הוא ואני והוא סיפר לי על ימיו בפלמ"ח. היו לו חברים שבאו מרוסיא ונלחמו ביחד איתו לקוממיות ישראל בארץ ישראל והם היו להם שירי מלחמה מהצבא הרוסי שהם לימדו אותו והוא לימד אותי את השיר, אני לא מוצאת את השיר ביו טיוב, כל יוצא רוסיא מכיר אותו, אתם יודעים פטמוי פטמויצ'קה מיפילוטי עם הסמלוטי.. בסוף השיר הלוחמים אומרים עכשיו מלחמה- אדייבוצ'קה אדייבוצ'קה פטום, יענו, בנות בנות אחר כך. ומה אני אומרת, אני אומרת- מלצ'יקי מלצ'יקי פטום.

פסחבראשית. גן עדן.


נעם
.

Write a Comment