מעוררי שנאה על יהודים.

תראה,

גוגל/אנדרואיד התוודו שיש להם יכולת לעקוב אחריכם גם אם המכשיר שלכם ללא סים.

נשאלת השאלה למה לה לגוגל לבנות את האפשרות הזאת.

ברור שגוגל רוצה לעקוב אחרי בני אדם כמבקשת לעצמה כלי שליטה.

למה לה לגוגל לעקוב אחרי יהודים בישראל.

אני טוענת שצריך להכריז על תאגיד גוגל כתאגיד עוין לאנושות.

אותו הדבר עם צוקרברג.

יש בני אדם שנשתלים בקרב מפגינים נגד עושקים אלה כדי להטות הפגנות נגד עושקים עם מסכת יהודים להבעת שנאה נגד כל היהודים. להפגנה אנטישמית.

הדבר משחק לידיהם של אנשים אלה, כי קל להשתיק הפגנה עם ריח אנטישמי.

לפושעים אלה שמחופשים ליהודים יש להם לאן לברוח בעת זעם, והם מפילים את הדין של אשמותיהם על יהודים תמימים גם במקרה זה. הדבר רצוי בעיניהם. ולמעשה הם אלה ששותלים בני אדם מטעמם שיטו את התלונה לפגיעה ביהודים כנושאי חטאת של אנשים אלה.

ברור לכולם שהיכולת של אנדרואיד להכנס למכשיר הטלפון שלכם גם ללא סים, שמה את טלגראס ככלי שאין לו ערך כמציע תקשורת מוצנעת מעין עויינת.

יהודי שבחר לחיות ולהחיות ממנו באמריקה או בצרפת, שקרן שהוא מתלונן על אנטישמיות. אם היהודים היו סובלים בעת הזאת בארצות הנכר הם היו עולים לארץ. העובדה שהם לא עולים לארץ מעידה שהעם הצרפתי והעם האמריקאי- טובים לגרים היהודים בארצותיהם. האנטישמיות שהם מתלוננים עליה היא כשוא חומה המגנה עליהם לעתים גם מפשעים שהם פושעים לעמים שמארחים אותם בארצותיהם. למרות שהעם הגואטמלי האשים את היהודים על מעשיו של עידן עופר בגואטמלה, אסור שהעם היהודי יערוב לעידן עופר רק בגלל שהיתה הפגנה אנטישמית נגד עידן עופר.

האנטישמיות נובעת מפשעים כלכליים שעושים אנשים במסכת יהודים.

לא שמעתי מילים בגנות בט מידלר או ברברה סטרייסנד.

אז יש מידי פעם פעולות של קיצונים שאינם מעידים על הכלל באמריקה וצרפת, אתם יודעים כמו החבר’ה מהישיבה של ההומואים של מוטי אלון ושל בנט וטרופר, שמידי פעם שורפים מסגד וכותבים מוחמד חזיר… קיצונים אתם יודעים..

התלונה היא על הבנקאים… על אנשים כמו צוקרברג והשולטים על גוגל וכו’…

כמו גליא מאור שפשעה לעם האמריקאי באמצעות בנק לאומי אמריקה. בבית המשפט האמריקאי גליא מאור באה באשמה, בישראל בחרו שלא להושיב אותה בכלא והפיצוי לעם האמריקאי שולם על ידי הבנק שלמדינה יש מניות בו.

וברור לכל שצוקרברג וההוא מגוגל, הם לא משלנו.. ברור לכל שצוקרברג אם ידרש יתן ואולי כבר נתן ספורות של יהודים שכותבים בפייסבוק.

טחינת פני עניים.

תראה החבר’ה של מלובביץ’ יצאו בפרסום חדש שמלובביץ’ אמר שאף יהודי לא ישאר בגלות.

להזכירך מלובביץ’ לא עלה לישראל. הוא לא אמר- אחרי וקדימה…

ההתיחסות למלובביץ’ כרב קדוש מעוררת גיחוך לנוכח הידיעה שהוא לא היה לוי ולא היה כהן.

לאחר מותו ציבור מאמיניו תולה פוסטרים שלו עם הכיתוב – יחי המשיח.

אצלנו היהודים, הישראלים ושבט הלוי, נביא של בורא עולם מושח את המשיח לאחר שבורא עולם אמר לו מי המשיח כמו עם דוד וכמו עם שאול.

האנשים האלה מתעים אתכם בתוהו וכצאן למוות רועים אתכם.

נגיעה בקבר.

כהן הוא אדם שנולד לכהן משבט הלוי מבת ישראל, בתולה ולא גרושה. נקודה. מרחם של אשה לא בתולה ושהכהן לא ביתק את בתוליה- לא יוולד כהן. לצורך העניין גם ממני לא יבנה כהן גם אם אתחתן עם כהן. אני לא זרה לכהנים, אך לא יכולה להוליד כהן. אתה לא יכול לספור עצמך בספורותי ואשתך לא יכולה להבנות ממני.

לא כל בן שבט הלוי הוא כהן.

אני טוענת שצוקרברג לא יהודי.

ואם צוקרברג יהודי שהתחתן עם אשה שאינה משבטי ישראל ושאינה בתולה ילדיו אינם יהודים על פי דבר תורה.

היפנים הם לא מהעמים שכתוב בתורה שאסור להתחתן איתם אך התנאי למשך זרע יהודי מאשה זרה הוא שהאשה צריכה להיות בתולה.

בנות ישראל זכרו זאת.

אם אתן רוצות ילדים יהודים וכסף הוא לא האלהים שלכם, לא להתחתן עם הילדים של צוקרברג כשיגדלו אם יגדלו. יש מצב שיגמרו אותו לפני שיגדלו.. קרו דברים אתם יודעים.

וַיֹּ֥אמֶר אֲלֵיהֶ֖ם מֹשֶׁ֑ה הַֽחִיִּיתֶ֖ם כָּל-נְקֵבָֽה: הֵ֣ן הֵ֜נָּה הָי֨וּ לִבְנֵ֤י יִשְׂרָאֵל֙ בִּדְבַ֣ר בִּלְעָ֔ם לִמְסָר-מַ֥עַל בַּֽיהֹוָ֖ה עַל-דְּבַר-פְּע֑וֹר וַתְּהִ֥י הַמַּגֵּפָ֖ה בַּֽעֲדַ֥ת יְהֹוָֽה: וְעַתָּ֕ה הִרְג֥וּ כָל-זָכָ֖ר בַּטָּ֑ף וְכָל-אִשָּׁ֗ה יֹדַ֥עַת אִ֛ישׁ לְמִשְׁכַּ֥ב זָכָ֖ר הֲרֹֽגוּ: וְכֹל֙ הַטַּ֣ף בַּנָּשִׁ֔ים אֲשֶׁ֥ר לֹֽא-יָדְע֖וּ מִשְׁכַּ֣ב זָכָ֑ר הַֽחֲי֖וּ לָכֶֽם: פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.

וְכֹל֙ הַטַּ֣ף בַּנָּשִׁ֔ים אֲשֶׁ֥ר לֹֽא-יָדְע֖וּ מִשְׁכַּ֣ב זָכָ֑ר הַֽחֲי֖וּ לָכֶֽם:

לישראל אסור להתחתן עם נשים לא בתולות שאינן מישראל.