מעשה חושב.

עוני
תראה,
לנוכח הידיעה שלשכות עבודה שוכרות עובדים ללשכת עבודה דרך קבלן כח אדם, אני טוענת שאין צורך בלשכות עבודה.
לשכות עבודה יושבות על שטחים גדולים ויקרים במרכזי הערים.
אם תסגור את לשכות העבודה תוכל לבנות על השטח בנינים רבי קומות לדיור לעניים.
תוכל לעשות חוזה עם הקבלן שהבינוי יהיה על חשבונו והוא יקבל 30 אחוז מהדירות בתמורה וכך יהיו עוד עשרות אלפי דירות ללא השקעה כספית למען עניי ארץ ישראל.
אני טוענת שבגלל שאתה רוצה שיהיו עניים כדי להחיל עליהם שדי תרומות כדי שהטייקון שעושק יתרום ובכך יקנה נקיון כפיים ויחשב לאדם טוב וישליך את הלכלוך שלו על האדם שהוא תורם לו, אתה לא תרצה לעשות.


השנים בדין וחשבון מחירי דירות ביחס לשכר על פי הספורות הנוצריות.


שכר ממוצע. מחירי דירות 1999. מחירי דירות 2017. שכר ממוצע 2017.
בנקים.
במשק שהתמחור שלו הוא בועה, שאין קשר לעלות היצור לבין המחיר שאתה מוכר וכשלא העלית את שכר העובדים, שכר העובדים נשחק בדרך כזאת שהרבה מהעובדים לא יכולים לקנות את הסחורות שהם מייצרים, וזאת העת שאתה מכניס את המשקיעים מחוץ לארץ שאתה פועל בה כדי לקנות את מה שתושבי הארץ\העובדים שאתה מעביד לא יכולים לקנות ממך וכך אתה משמר את הבועה ואת המחירים הגבוהים ואת ריווחי היתר. ללא המשקיעים, ההיצע היה עולה על הביקוש בעת שחיקת שכר ומצב כזה היה מאזן את המחירים במשק שהיו מתאימים עצמם מחוסר ברירה ליכולות השכר במשק. המשקיעים למעשה תופסים את מקום הצרכנים המשתכרים שכר נמוך במשק שיצאו ממעגל הצרכנים בכמה וכמה מענפי המשק כמו בתים.

באותה דרך מבקש יצחק STEIN להעביר בכורות של יהודים מזרע יעקב מגבעת עמל לעשו:




חשבתי על עוד משהו בהליכת הבוקר,

איל גולן הוא בדיוק כמו MAC DONALD אוכל לא בריא להמונים, הוא לא מרק בשר תימני עם חילבה וסחוג ולחוח ביום חורף קר…

ASTER AWEKE AVEC MOZART IN EGYPT – INTRO

AVEC מרים כהן AVEC BIZUNESH BEKELE AVEC עפרה חזה AVEC ברכה כהן.



טרפז

131המבנה החברתי הכלכלי שאני מציעה הוא טרפז.. להוריד את הקצה של הפירמידה אתם יודעים…

פשע טרור.

עוופרה..

שכר האדם:

....לפני הימים ההם

עם מעט עזרה מ- THE MARKER והלשכה לסטטיסטיקה ערכתי את דוח השכר כפי שאני חושבת שצריך להבין אותו..(השתמשתי בטעות בנתון שכר לפי השנים הנוצריות 2015 לפי הספורות הנוצריות, במקום 2014 לפי הספורות הנוצריות, אך ברור לכולנו המשמעות של הפערים.. היחסיות היא אותה יחסיות).
שכר ממוצע כלל ארצי והמשמעות שלו מבחינת כלל עוגת השכר במשק:ממוצע שכר כולל 2 עשירונים עליונים.שכר לפי מידע השתכרות עשירונים עליונים ומתוך מקום זה חישוב שכר ממוצע של שארית תושבי ישראל:ממוצע שכר במשק.כפי שאתם רואים, הוצאתי את בני האדם שמרוויחים שכר גבוה מחישוב ממוצע השכר וחישבתי את הממוצע של שאר תושבי ישראל. מכך ניתן ללמוד על השקר שבחישוב הממוצע הכלל ארצי, כפי שאתם יכולים לראות, למשתכרי השכר הגבוה יש השפעה על הממוצע הכללי שלא מעידה על ממוצע השכר האמיתי של רוב העם בישראל יהודים וגרים התושבים עימנו.

סימוכין:

דה מרקר:

http://www.themarker.com/news/politics/1.2844909

לשכת הסטטיסטיקן:

http://www.cbs.gov.il/www/y_labor/e4_01.pdf

http://www.cbs.gov.il/reader/shnaton/shnatonh_new.htm

חברת ELAL מקדמת עצמה כחברה לאומית ששמה את סמלי וערכי ישראל על דגלה.

אני טוענת שעסקים בישראל אינם מחוברים לעם היהודי וערכיו, אין דבר כזה עסק ישראלי יהודי בישראל, אתה לא יכול לחבר את עסקי משפחת אריסון לעם היהודי וערכיו, בעת הזו יש הרבה עסקים שלא רק שלא מחוברים למקום, הם אויבי העם היהודי והגר התושב עימנו.

לנוכח ידיעתנו שבארץ ישראל יש פערים מאוד קיצוניים כמו שאומרים, זה לא נכון למדוד ממוצע כלל ארצי הכולל בתוכו את העשירונים העליונים…פרופסורים
שכר.גם במקרה זה (כמו במקרה עובדי ועובדות ענף הבינוי שהאשמים בעוניים ובמעשה האיפה והאיפה הם הקבלנים, אנשים כמו שרי אריסון משיכון ובינוי, אנשים כמו לב לבייב מ- DENIA SIBUS אנשיםםם כמו אקירובב מ-אקירוב וכו'),

ביטוח לאומי.
שכר-מעודכן.

גלבוע

30שטראוסהאשמה היא של המעסיקים, של בעלי בתי החרושת, של הקבלנים, האשמה היא של משלמי השכר. בדיוק כמו שמשלמי השכר אשמים בעוניים של עולי אתיופיא, ולא השכנים עולי ארצות המזרח התיכון שעידן עופר הראה מריבה בשכונה בקריית מלאכי בין העולים המזרחים שבאו לפני העדה האתיופית, לבין בני העדה האתיופית. וכל זאת בעת מחאתם של בני העדה האתיופית על הדיכוי והאיפה והאיפה שנעשה ע"י מוסדות המדינה ומוסדות ההון. אשמה.
דיור/כחלון

איחוד דוחות- שכר ומחירי בתים בישראל לאחר כ- אלפיים שנות גלות- שנת 2015 לפי הספורות הנוצריות.דיור/יכולת לקנות דירהדיור...אותו דבר מבחינה גלובלית. עולמית.
"כך נראה אי שוויון // 80 אנשים בעולם עשירים יותר מ-3.5 מיליארד אחרים דו"ח אוקספם: בשנה הבאה יחזיק המאיון העליון יותר ממחצית מהעושר העולמי" דה מרקר. היום. מצ"ב כנ"ל מביא להקמת תאי טרור עולמיים. כמו תאי פשיעה מקומיים. לפעמים גם לאנטישמיות.
תגובתי לועידת דאבוס נשארה כשהייתה:
השמנת יתרמעשה 2(מי שמצא את הדרך למכור ולהרוויח עד בלי די שלא כדרך הבריאה, הוא שרון יצחק תשובה שמבקש לקבע מונופול במחיר יקר ל– חמש עשרה שנה. חשיבה לטווח הארוך כמעשה הבה ונתחכמה לו, כי זה נעשה באמצעות מוסדות המדינה דרך רכישה מחברת החשמל שהעם חייב לצרוך כי אם לא יצרוך מחברת החשמל אין חשמל וזה כמובן יותיר פחות כסף בידי העם לצרוך במבה, ביסלי.. רהיט חדש לבית אם יוכל לקנות בית.. שלא לדבר על חיסכון ללימודים ב"אוניברסיטה"לילדים כמו שמגזר הקיבוצים מעניק לילדיו..).

גואטמלה.64
רוצח.
רוצח.

להכרית מארץ זכרם.
סורית פרומו שני
idan-ofer
exodus

גזענות

נאצים/שטרייכר/הבדו
זה לא זה....
מה שאני אומרת לעידן עופר ובני שטיינמץ ודומיהם שיהודים לא יהיו ערֶבים להם… שאם בגינאה ישנאו את בני שטיינמץ , אז ישנאו את בני שטיינמץ ולא את העם היהודי. ואם בגואטמלה שונאים את עידן עופר נושא החטאים של סמי עופר, אז ישנאו את עידן עופר ולא את העם היהודי…
  [wpvideo mc2G6OEa]
מחאה 3 GIF
מעשה 1
בשורה התחתונה משפחת תשובה קיבלה מענקים, הקלות במס, הקלות בתמלוגים , ויתור על חובות, הרבה יותר ממה שתרמה בישראל. בשורה התחתונה, משפחת תשובה חייבת לעם היהודי והגר התושב עימנו.

תיק שרון יצחק תשובה.

שוד הגז הגדול-1

רשיון

"ככלל, באזור חיפה, הקריות וקריית טבעון נרשם שיעור התחלואה בסרטן הגבוה ביותר בישראל." הארץ 2001 (לפי הספורות הנוצריות). "מחקר: ילדים באיזור חיפה סובלים פי 2 מאסתמה בדיקה של 4,000 ילדים מאזור חיפה והקריות מעלה כי שכיחות האסתמה באזור גבוהה פי 2 ויותר מהממוצע הארצי." Y NET 2010 (לפי הספורות הנוצריות).


להכרית מארץ זכרם.
מעשה 6בשורה התחתונה משפחת עופר קיבלה מענקים, הקלות במס ובתמלוגים הרבה הרבה יותר מאשר משפחת עופר תרמה בישראל. בשורה התחתונה- משפחת עופר חייבת לעם היהודי והגר התושב עימנו.
הקולות של פיראוסברור לכולנו שעץ המאכל אותו מגדל שרון יצחק תשובה הוא עץ התמר. עץ שהגזע שלו רזה ויבש וצמיחתו היא רק בצמרתו. גבוה גבוה שלא לכולם יש את היכולת לטפס לפרות העץ. עץ התמר הוא עץ מדבר. אני מניחה שבהשראת ורדה אלשייך, שרון יצחק תשובה רוצה לעשות מארץ ישראל מדבר שבראשה עומד שייך. מי יודע, אולי מירי רגב שדבקה במזרחיותה וזאת לאחר שתמכה באשכנזי עידן עופר כשסירבה בכל תוקף שיגדילו את התמלוגים והמיסים שהוא משלם. אותו  עידן עופר המעביד מזרחים כעובדי קבלן ומשלם לחשכ"ל לשעבר ניר גלעד האשכנזי מליונים. (וגם לבייגה ולויקטור מדינה פירגנו תפקידים אצל משפחת עופר..בעצם ויקטור מדינה מsרי..כמו סבן מס'כנדריא..) מי יודע אולי מירי תפרגן לנו קצת אום כול ת'ום ברדיו הציבורי כדי להראות לנו שהיא מזרחית..אתם יודעים שיהיה נחמה לעם במדבר…

הרכבת הקלה.הרכבת הקלה...
 ATENCIOU ATENCIOU…

לידיעת תושבי חולון, מערבית מכיכר סטרומה מצד שמאל של הרחוב בחנות – טירת הממתקים, ניתן לקנות משקה תותית  מוגז של חברת CRISTAL, שלושה בקבוקים של שני ליטר כל בקבוק במחיר שנים עשר שקלים, כמובן שיש גם בעוד טעמים, גם בטעם COCA, אני יכולה להעיד על התותית שמאוד טעים. לצורך השוואה בקבוק משקה של חברת COCA COLA עולה כ- 6.9 שקל לבקבוק של 1.5 ליטר.

כמו כן ניתן לקנות מטירת הממתקים קילו קפה PREMIUM ב- שלושים ושישה שקלים.

השוואת מחירים.

יש שיגידו שהמשקאות הללו לא בריאים, אני יכולה להסכים שבכללי משקאות מסוג זה הם לא בריאים כמו שעושים בבית משקאות מפירות או מים ללא טעמים. אך אנחנו קונים את המשקאות הללו, ואם קונים עדיף כמה שפחות יקר. אני לא חושבת שניתן לטעון ש- COCA COLA יותר בריא מ- CRISTAL ואני לא אאמין אם מישהו יביא מדענים להוכיח בתוכנית בוקר במוסרות של ערוץ 2 שיגיד ההפך. זה בדיוק כמו שהמדינה מאשרת אלכוהול ולא מאשרת מריחואנה והיום למדים שמריחואנה הוא פרח רפואי, כך שאין הגיון לסלול את העם לשכר במיוחד אחרי שלמדנו שמשקאות שכר מעוררים "אלימות" ופשע וגורמים למחלות כבד וכמובן התמכרות למשקה. כנראה של- LOBISTIM של חברות משקאות השכר יש השפעה חזקה על מקבלי החלטות ומחוקקי חוקים במוסדות המדינה.

נקודה למחשבה,

המדינה, מעוררת פשע כשהיא מגדירה את המשתמשים במריחואנה כפושעים. אני לא חושבת שלמדינה יש זכות לקבוע שאדם הצורך מריחואנה הוא פושע כשהיא מאשרת צריכת אלכוהול. אדם לא צריך לראות עצמו כפושע כשהוא צורך מריחואנה ואם המדינה אוסרת או קונסת אדם על שימוש או סחר במריחואנה, אז המדינה פושעת לאזרחים בדיוק כמו שהמדינההמשטרה פושעת כשהיא מכה מלינים ביקר בעניין מתווה הגז. אישור אלכוהול תוך שלא מאשרים מריחואנה זה בדיוק כמו שהמדינה מאשרת לעידן עופר ה"מועדף" להעלים מס במסגרת החוק. בדיוק כמו שהמדינה לא מאשימה את בעלי יורק ומאפשרת לורמוס מנכ"ל פסגות לשלם כופר בעבור הרצת מניות ומעמידה לדין את הכפופים למנכ"ל.

ניר גלעד רגולטור

כמו כן,

משווקי סוכר מדווחים על עליית מחירים קרובה במחירי הסוכר, אין הגיון בעליית מחירים הכי נכון לבדוק מחירי סוכר בפרק זמן של שלושה חודשים כדי לדעת אם יש הגיון בעליית מחירים.

בספטמבר 2016 לפי הספורות הנוצריות מחירי הסוכר היו- כ-600$ (כנראה לטון אני אבדוק את העניין) היום המחיר כ- 490$. גם בהשוואה של שישה חודשים המחיר ביוני לפי הספורות הנוצריות היה כ- 530$ גם בבחינה  של טווח ארוך ב- 2011 לפי הספורות המחיר היה גם כ- 600$.

$ 30/12/2011- 3.82

$ 30/6/2016- 3.84

$ 30/9/2016- 3.75

$ 23/12/2016- 3.81

המועדים לפי הספורות הנוצריות.

"שלא יעבדו עליכם" שטרסלר.

סוכר.

באתר INVESTING יוכלו מנהלי חנויות המכולת לבדוק את אמיתות דבר משווקי הסוכר ועוד חומרי גלם בישראל, בדיוק כמו שלמדנו במחאה שלמרות ירידה במחיר הקקאו, הגברת שטראוס העלתה את מחירי הקקאו.

סוכר היא אינה מילה בעברית. אני מציעה חידוש לשון- מותק, משורש מ.ת.ק. בהטיית הפועל מתוק, מתוקתי מתוקתנו…

וְאַתָּה אֱנוֹשׁ כְּעֶרְכִּי;  אַלּוּפִי, וּמְיֻדָּעִי.
אֲשֶׁר יַחְדָּו, נַמְתִּיק סוֹד;  בְּבֵית אֱלֹהִים, נְהַלֵּךְ בְּרָגֶשׁ.

תהלים.

108ברור לכולנו שיש להטיל דופי באודי אנג'ל הטייקון שגם מייצר את פועלי הבמה ברימון וגם שולט על הבמה בערוץ 2.

43
הקלות המס שניתנו לטייקונים היו מכסות את הבור בתקציב…. 
128

בשורה התחתונה אינטל קיבלה מישראל יותר מענקים מאשר תרמה. בשורה התחתונה אינטל חייבת לעם היהודי ולגר התושב עימנו.

הפרדת העם מהמדינה.

ברור לכולנו שהתודעה הנרכשת במוסדות המדינה (בניהולו של נפתלי בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה) לא תלמד את העם היהודי והגר התושב עימנו שעידן עופר– אויבנו. ברור לכולנו שהערים שהוקמו בנגב הן ערי עבדים לשרות הקיבוצניקים ומפעלי טייקונים. ולא כמו שמציע ספר הלימוד של משרד החינוך בראשותו של שר הכלכלה לשעבר.

הכל לטובה. 

עופר... כסף שהיה יכול לעזור לעניים. point of vewe


מגדל בבל/הסללה.

מלחמות מהונדסות

. . . . . . . . . . . . . . מה שאתם רואים בטבלה, הוא איסוף מידע מכמה עיתונים בזמנים שונים ביחידה אחת שיכולה ללמד אותנו לראות נכון יותר את "מציאות" חיינו ..ולהבין את מעשיהם של השולטים על העם בישראל וגם על העמים כולם… יש מצב שכמו שהימנים משתמשים בשלי יחימוביץ' כדי להרתיע את בוחריהם מדבריה בעניין מתווה הגז, כך גם ערוץ 7 משתמש בערבים שמתנגדים למתווה הגז כדי לייצר תמיכה של הציבור הדתי במתווה הגז..(לנוכח ידיעתנו על תמיכת שלי בקיום מונופול נשר כמונופול, יש מצב שהיא מביעה התנגדות למונופול הגז כשהיא לא ממש מתנגדת, אלא רק בובה\גולם שנועד לייצר תמיכה במתווה הגז בהפוך על הפוך- טכניקת הטעייה). . . . . . . . . .
נקודת ראות.
בוש

השבר הסורי האפריקאי.
אפשר ככה ואפשר ככה…

שלושה דרכים להראות את דבריו של ליברמן:
הדרך ששוקן מציע:ליברמן ההומו.
דרך אחת שאני מציעה:ארדואן הגבר.
פאינה\אור עציון\קיבוצים\מתנחלים. קיבוצים. בנט.
ודרך שנית שאני מציעה:ליברמן הפחדן.
SHARON YTZHAK TSHUVA. גבעת עמל. 

אתה מבין שאתה מפעיל בתי חרושת מאוד גדולים כולל כח אדם כדי לעזור לחיות הרבה הרבה יותר ממה שאתה עוזר לבני אדם. ברור לנו שמדובר פה בחולי חברתי שיש קבוצה של אנשים שאוהבת חיות יותר משהיא אוהבת בני אדם. אתה לא יכול להרגיש טוב בעת הזו שעזרת לחיות כשיש כל כך הרבה בני אדם שזקוקים לעזרה, אני טוענת שאתה בדרגת רשע כשאתה עושה זאת. אתם יודעים כמה יחידות דיור ניתן היה לבנות לבני אדם חסרי בית רק בשטח של צער בעלי חיים ב- TLV.. ברור לכולנו שלא יהי אדם מכם שידרוש לפנות את הכלבים ממרכז TLV ולהעבירם לנגב. ברור לכולנו שהאנשים שעובדים עם חיות ב- TLV מאוד יתנגדו לעניין, כי איך יראו שהם טובים לחיות בנגב…אני דורשת לפנות את המקום שהקצת לחיות במרכז TLV ובמרכזי הערים ולהעבירם לנגב ולבנות במקומם בתים לבני אדם חסרי בית. יש מצב שאתה תשלח את אורנה בנאי מערוץ 2 לזרוק עלי אבנים…
צער 6ברור לי ולך שליבא כלב סיבירי לארץ ישראל, זה להתעלל בנפש בהמה. הרי ברור לי ולך שמה שיצר את הצורך בספרי כלבים זה היבוא של כלבים מארצות קרות לארץ חמה כמו ישראל. אתה יודע שביקור אצל הספר זה סבל לבהמה מסוג כלב. ברור לי ולך ששוק חיות המחמד (אתה יודע, יצרני "עצמות", יצרני מזון לכלבים, וטרינרים עירוניים, יצרני שמיכות לכלבים, יצרני מלבושים לכלבים וכו') לא יגידו לך שזה לא טוב להביא כלבים לעיר, הם גם לא יגידו לך שזה לא טוב להרבות כלבים כדי ליצור ביקושים וצורך לאמץ\להציל חיות כדי לקיים את שוק "חיות המחמד" שסביר להניח "מגלגל מליארדים". כך שברור לי ולך מדוע הם לא יגידו שמקומם של הכלבים ביערות וכו'.


וְשַׂמְתֶּם אֶת-דְּבָרַי אֵלֶּה, עַל-לְבַבְכֶם וְעַל-נַפְשְׁכֶם; וּקְשַׁרְתֶּם אֹתָם לְאוֹת עַל-יֶדְכֶם, וְהָיוּ לְטוֹטָפֹת בֵּין עֵינֵיכֶם. וְלִמַּדְתֶּם אֹתָם אֶת-בְּנֵיכֶם, לְדַבֵּר בָּם, בְּשִׁבְתְּךָ בְּבֵיתֶךָ וּבְלֶכְתְּךָ בַדֶּרֶךְ, וּבְשָׁכְבְּךָ וּבְקוּמֶךָ. וּכְתַבְתָּם עַל-מְזוּזוֹת בֵּיתֶךָ, וּבִשְׁעָרֶיךָ. דברים. אני טוענת שלנוכח הציווי לשים את דבר הבורא על מזוזות ושערי הבתים, יש חשיבות לשמירת טוהר המזוזות והשערים , לכן לא טוב שיש שתן של כלבים על מזוזות ושערי הבתים.
מעשה 9
כשבוחנים את שוק הזנות מבחינה כלכלית, ברור לכולם שצרכן זנות יכול להיות רק מארבעת העשירונים העליונים.

והריקותי לכם ברכה עד בלי די.

צריכה\צמיחה\אשראי.

חשוב מאוד ששרי תלך להתייעץ עם רפתן ותשאל אותו מה קורה לפרה שלא נחלבה ומה קורה לחלב שלא נחלב מגופה של הפרה.
ברור לי ולך שבסופו של יום גם הבינה שאתה לומד ומלמד ממנה-
אה
דו
טווה
קאט
לא מאשרת אותך.
כי בסופו יום כמו בתחילתו של יום:
הכל מבורא עולם-
יהוה.

.

Write a Comment