נובל דם.

.

.יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;   הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

מובי דיק

קרינו .. מה אפשר לצפות מבעל מניות בנובל אנרג'י… האם ארה"ב לוחצת או שמא ג'ון קרי לוחץ…בשורה התחתונה ג'ון קרי לוחץ ללחוץ על עם ישראל שיוותר על מיסים , תמלוגים מאוצרותיו של עם ישראל. אני מניחה שהוא גם דואג לאינטרס העתידי של בתו ובנו של שרון יצחק תשובה הגרים בארצו של ג'ון קרי. שם עשה שרון יצחק תשובה את הונו הראשון עם השותף, silverstain. אני מניחה שזאת שאותה השתלטות על אוצרות טבע כמו שהשתלטו על הנפט של העם העיראקי. רק שפה קרי עושה את זה באלגאנט כמו שאומרים.. בלי טילים. אך עם נחש, שרוצה להיות נחש צפע, נחש צפעוני זה טוב. לא טוב שאזעקת נחש צפע הופעלה על עם ישראל במלחמת המפרץ נחש צפע זה נחש ששולח יהוה. מי שקבע את ההתראה נחש צפע לפני האזעקה ושלאחריה לבישת מסכה כמגן ואטימה במלחמת המפרץ קילל את עם ישראל.
כִּי הִנְנִי מְשַׁלֵּחַ בָּכֶם, נְחָשִׁים צִפְעֹנִים, אֲשֶׁר אֵין-לָהֶם, לָחַשׁ; וְנִשְּׁכוּ אֶתְכֶם, נְאֻם-יְהוָה. מַבְלִיגִיתִי, עֲלֵי יָגוֹן; עָלַי, לִבִּי דַוָּי.  הִנֵּה-קוֹל שַׁוְעַת בַּת-עַמִּי, מֵאֶרֶץ מַרְחַקִּים, הַיהוָה אֵין בְּצִיּוֹן, אִם-מַלְכָּהּ אֵין בָּהּ; מַדּוּעַ, הִכְעִסוּנִי בִּפְסִלֵיהֶם–בְּהַבְלֵי נֵכָר.

אֱלֹהֵי מַסֵּכָה, לֹא תַעֲשֶׂה-לָּךְ.

התוספת של זהו ז,ה עם הבאבא בובה שהצחיק את עם ישראל בהחלט לא מבורכת.. עם הנחש צפע בהקשרו בתורה ועם הטילים מארץ מרחקים מעגל כישוף לא טוב. שמלווה עם "זדים הליצוני" מתהלים הבלי נכר..אתם יודעים… אני מניחה שפה יהיה מסר ברור לנתניהו שאם לא יוותר על התמלוגים והמיסים ותחרות, אז ארצות הברית לא תתמוך בישראל. מה שמטריד הוא הנחש צפע כשנקבע במלחמת המפרץ ע"י מוסדות המדינה וארצות הברית כמושיעה כמעשה, תשימון עליו ברית שזה חלק מפעולת העבדה. ואתם יודעים ארה"ב קוראים להם הדוד סם. סמאל. יש להם פירמידות על הדולאר האחד שלהם. וסמאל לפי המתולוגיא האמריקאית הוא אבא  של לילית. האבא של רייז"לה.

למה צחקה מיכל לסמאל.
תמונה

התבוללות. עגל הזהב. זין שחור גדול ויפה של עבד ישראלי.


ABU LELE. כנראה שזאת מהות המילה התבוללות.. לילית. גברת כשדים..ידועה גם בשם nobel dam מהשיר של ניו יורק רוק אנד רול אנסבל.. ידועה גם כ- דומה של ז"ל קינד מלוסי אין דה סקיי וויז דיי-מונד- ספורות מתים. חברה של הילל בן שחר שהורד לבור תחתיות  שבגד ביהוה.. עליהם אמר דוד המלך- לא המתים יהללויה ולא כל יורדי דומה. עוד סיבה טובה להתנגד למילה גיברת..תחשבו על כך….

Manos hazidkis\Noble Dame

She was a lady once of noble name, noble dame.She has a silver ring from her king

(מנו זה יד בשפתו של לוסיפרספרד שם המירו את היהודים. ואתם יודעים אנחנו מלינים על תספורות סטייל הספר שרון יצחק תשובה. שמשון ודלילה אתם יודעים. התספורת, התמלוגים והמסים שהוא והחתן שלו לא רוצים לשלם בעבור אוצרות הטבע של עם ישראל, זה מעשה דלילה לשמשון– עוד שם של נובל דם. אני חושבת שאוצר טבע צריך להיות באחזקת המדינה, הקרן בשפה העברית. לצורך העניין, שרון יצחק תשובה הוא לא מלך של ישראל שלפי התורה מותר למלך שהוא משיח יהוה לשלוט על אוצר טבע בסדר גודל כזה).

ring- el.

רינג- טבעת. מתייחס לפי הטבעת, באחוריים, סיטרא אחרא. סיט קיצור לסיטי. העיר. זאת הסיבה שקראו לסיטי- דימות בשפה המדוברת בישראל. משכב זכר פותח את צ'קראת המין שפותחת את שוכב משכב הזכר לעולמות הסיטרא אחרא.עולמות הדומה.- לא המתים יהללויה ולא כל יורדי דומה ככתוב בתהלים(.מדובר על ידיעת ספורות מתים והעלתם מעולמות הדומה.יצירת אנרגיא להעשרה לאנשי העיר ועוני של מי שאינו חלק מהם קלפים טובים לאנשי העיר וקלפים לא טובים למי שהם הגדירו נחותים אלטלנה שבאה מאמריקה- נדנדה- מי למעלה מי למטה זאת הסיבה שבנט בישר בפוסט על הקלפים שהוא שולט בספירתם) בדיוק כמו בוני העיר בבל שבורא עולם הרס את שפתם)  mama כפי שכתב קורט ווייל בשירו אל-במה סונג אותה אולד מאמא, אלט מאמא שהם איבדו בגרמניא בשנת 1930 לפי ספירתך. כפי שכתוב בתהלים- בבמותיהם הכעיסוהו.
 אקס פייל.  להכרית מארץ זכרם.

דימות.
נובל דם זה שיר מקביל למשירי ארץ  אהבתי  של לאה גולדברג והאבנים ושמותהן (שטיין בגרמנית זה אבן) על חורבן הבית של המלכה והמלך בליטא. ארועים טרום השואה. הילל בן שחר וגברת כשדים.שימו לב לצירוף השמות המדויק בשותפות הגז. מדובר פה על עבודה זרה, על אלוהים אחרים שמנסים להחיות בארץ ישראל. המוסיקה היא כלי להעברת מסרים – כמו מאקי מסר ואלבמה סונג של גרמניא של שנות השלושים של המאה הקודמת. מאקי מסר השיר הוא עדות לקשר של juden (יותר מתקרב לג'ודי גרדלנד מארץ עוץ מלך הלטאה מ oz אלטלנה) של איוב בגירסתו המודרנית בשם שמעון מאגוס הקוסם השומרוני מגיט"ה אבא שמעון אתם יודעים..c moon מון ספורות) עם הבונים החופשים\אילומינתי שכותב האנציקלופדיא שלהם הוא מאקי. גולדברג כתבה בכתב העת פתח בפולין.
אור כשדים
וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם, וְאֶת-בְּנוֹתֵיהֶם–    לַשֵּׁדִים.
וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם–    אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;
שטון
pa shut. כושי סם-בו.

הממונה על ההגבלים העסקים משרת את עם ישראל נאמנה כשהוא מסרב לחתום על הסכם הגז, יש בו "אלמנט" העבדה רוחנית של עם ישראל.
bb הוא חלק מהכת הזאת אם באבני אדם עם שמות המשרתים את העיר, מעשירים אותה ואת אבניא ובונים יתרון לצד החלשה שמקיימת את שלטונם. מדובר על סדר עולמי חדש.שמהותו אלוהים אחרים עד כמה שישמע לכם "הזוי". כל הסכם כל ברית עם חברה בשם נובל אנרג'י שניסו  להחיל אותו באמצעות שרון יצחק תשובה במסכת היהודי השחור שהצליח לצאת מעוני, הוא הסדר רע לישראל. 

הסמלים של הפרימאסון המעידים על הבנים של דומה -פירמידה עם עין גדולה הם הסמלים מופיעים על הדולאר אותם חילק מלובביץ' כקמע כברכה למאמיניו. רב יהודי לא היה מחלק כסף עם הספרה 1 כשפירמידה ותמונת נשיא ארה"ב עליו. זאת עבודה זרה.
קצרצרים 37
הבעיה שאני נתקלת בה בבואי להסביר את קיומה של העיר מגדל בבל, בישראל היא שההסתרה כל כך גדולה  שהם משתמשים בהרבה סמלים ובהרבה דרכים לתקשר בינהם בארץ ובעולם. ואני אומר זאת שוב מדובר פה במלחמה רבת שנים בין יהוה לבין הילל בן שחר\לוציפר\נחש\לוסיפר\לוספוג\מלך הלטאה מארץ עוץ\שמעון מאגוס הקוסם השומרוני מגיטה. וגם גברת כשדים. המלכה והמלך שדיברה עליהם לאה גולדברג. כפי שראיתם,דרך פעולותהם מוזכרת בתורה. הם עושים זאת בדרך שתאהבו את פיליאס פוג,את הנסיך מסינדרלה ואת האחשוורוש ממגילת אסתר. בשורה התחתונה השגהם מתמצים בכך ששמונים מפרנסי העיר מחזיקים באותו הון שמחזיקים שלושה מליארד וחמש מאות מליון בני אדם בעולם המוגדרים כדרגה הנמוכה מבחינה כלכלית, אני נזהרת לא להתשמש במילה "חציון תחתון". ההון שהם מחזיקים מתועל לטובת אנשי העיר, אוכלוסיא מועדפת שמקבלת את האלוהים שלהם והפילוסופיא שלהם שמהותה- סוף-יה. (כפי שאתם רואים אני שמתי את האות א' בסוף מילה, גם במילה סיגריא) בארץ ובעולם. ברור לכולם שאם הם יגידו במילים ברורות שזאת דרכם אתם לא תבחרו ב- bb וגם בעולם, רוב בני האדם בעולם מאמינים ביהוה. כל רב יהודי אמיתי יאמר לכם שהפעולות שהם עושים הם פעולות המרת רוח. כך שקיום תפילתי  ש- שהמליארדרים הללו ימותו תציל כ- שלושה מליארד וחמש מאוד מליון בני אדם. בארץ ובעולם.
אותה המרה שדוד המלך כתב : על כן, לא נירא בהמיר ארץ. אם באבן זבולון המר עסקיינן. 
מה שאתם רואים למעשה בפרלמנט השתים אפס, זאת קבוצת אנשים- הון שלטון תקשורת שרוצים לחזור לגן עדן מבלי התוהו ובוהו הנדרש. יענו, להשאר עם שקלי הכסף שהשיגו בחֶטְאָם וחטא אֲבוֹתָם. לכן השם סמי עופר מככב בתודעה החיובית שלכם כשאתם רואים משחק כדור- רגל.. כדי שלא תבוא ה- לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם:  כמובטח.

יש מצב ש- בלום פילד- בלום שדה כשדה תרומות שימש ל- עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; עדיו של עם ישראל אתם יודעים..אבני האדם של לאה גולד(זהב) ברג(הר) אתם יודעים.. מייצרים הר זהב… נראה לי שאתם צריכים לחפש וויסקי בר חדש..ואתם יודעים לא ניתן להעביר את ים המלח ומאגרי הגז לאוגנדה.. אבני האדם של לאה גולדברג  אתם יודעים.. מייצרים את הטלנובלה, הסואופ אופרה של מה שאתם קוראים לו חים.. מציאות..ומשכך את דעתכם ובחירתכם שמייצרת הר זהב לאבנים של לאה גולדברג ולכם- עוני הרוח והחומר. מגדל בבל..בבילון..
.
אפס.
אילומיניטי 5

אפרטהייד


רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.
אקס פיילס פרומו.

 
הממונה על "ההגבלים העסקיים" הוא דורש נאמן למען עם ישראל. אני ארחיב את דבריו ואומר: כל הסכם כל ברית עם חברה בשם נובל אנרג'י שניסו  להחיל אותו באמצעות שרון יצחק תשובה במסכת היהודי השחור שהצליח לצאת מעוני, הוא הסדר רע לישראל. וכן כל דור קמים עלנו להורגנו ולא סבן מפרטנר מצילנו מידם. ולא האח שו ראש. יהוה מצילנו מ-ידדם. והם אותו אביר שיצר את המצב שהוא מצילכם מהיד שלו. כמו  rekanati, שמעדיף לשלוח את אשתו לתרום מאשר לשלם שכר הגון לעבדיו.
 
רצח רבין.
שרה נתניהו.
ביבי
מס.

טמבל.

נותנת

זיין קטן

43 2  1
עוני

הנחש. גן עדן.


זלקינד
חינוך ותרבות. 

חושך ואור.
 אקס פייל.  להכרית מארץ זכרם.

עת השלום

.

Write a Comment