סריס פרעה.

.

המהירות או מה שאתם קוראים לו הזריזות של bb לאשר את הסכם  הגז היא אותה פעולה שכתב אונקלוס בתרגומו לתורתנו, שם הוא מנחה את המאמינים בתורתו מה לעשות כשהם נהיים ערומים, מה לעשות כשחרב הבושה מאיימת על צווארו של האדם שמבין שהוא ערום:

הסכם הגז
למרות שאני לא נוהגת לכתוב את מיספור הפסוקים והפרקים מהתורה, אעשה זאת כדי שתוכלו להבין יותר את מה שאני אומרת:
תורה בראשית ג, פסוק ז'.
וַתִּפָּקַחְנָה, עֵינֵי שְׁנֵיהֶם, וַיֵּדְעוּ, כִּי עֵירֻמִּם הֵם; וַיִּתְפְּרוּ עֲלֵה תְאֵנָה, וַיַּעֲשׂוּ לָהֶם חֲגֹרֹת.
אונקלוס בראשית ג' פסוק ז'.
וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין.
אתם מבינים ש-bb חושף עצמו במעשיו כבובה של בעלי (בעלים לפי התורה הם אלוהים אחרים) הון שהוא המשרת שלהם. אתם לא יכולים להתעלם כסוס כפרד אין הבין ש bb בפועלו למעשה משתחווה לאלוהים אחרים. תראו את מבטו של ביבי לשרון יצחק תשובה – כְעֵינֵי עֲבָדִים, אֶל-יַד אֲדוֹנֵיהֶם- תהלים.
אילומיניטי 5תשובה יצחק בנימין נתניהו

אם במבנה חברות פרימדיאלי עסקיינן. ביבי הוא מה שנקרא סריס פרעה.
במלחמתו של bb נגד תושבי ארץ ישראל, bb חייב לעבוד באופן יותר מתוחכם על התודעה שלכם שתאשר הסכם גז עם שרון יצחק תשובה.יש מצב שגם הכישלון בקרב של bb לאשר את הסכם הגז הוא חלק מעבודה על התודעה שלכם, הוא קרב שנותב לכישלון. כך שלמרות שנראה לכם שביבי הפסיד ביבי ניצח. כי הכישלון של ביבי בקרב הוא חלק מיעד שהוצב מראש. וזאת כחלק ממלחמה שבסופה יאושר הסכם שלנוכח המלחמה שראיתם בערוץ 2, אתם תרגישו שהסדר הגז טוב. כי הייתה מלחמה. בדיוק כמו שכר המינימום- זה ברור לכולנו שהמלחמה של ניסקורן שבסופה הכריזו על ניסקורן בערוץ 2 כמנצח, לא הייתה ניצחון לתושבי ארץ ישראל משתכרי שכר המינימום. 5000 שקל לחודש בפעימות עד 2017, זהו הפסד. הנצחון של ניסקורן היה שהוא הצליח לשדר לכם שהנצחון שלו זה הנצחון של:
כשש מאות ארבעים אלף הורים בישראל המשתכרים שכר מינימום שבנט המתנגד לחוק העסקה ישירה, רוצה שילדהם חסרי המזל (כהגדרתו של בנט את הילדים שלא נולדו להורים עשירים) יהיו ילדיו כשר חינוך שהיה שר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה.

לכן חשוב לראות את מה שקוראים לו-השורה התחתונה של ההסכם המתגבש. השאלה הנשאלת היא, אם עיתונאים כדוגמת שלדון אדלסון יראו לכם אותה במוסרות שלהם. זאת אומרת שהעבודה כעבדון הון זרזין היא סוג של פרוטקשן שהשולטים על המוסרות לא יחשפו את בושתו של נבחר עם (שהמוסרות של אדלסון הופכות אותו לצי-בור) באם יפעל לטובת אנשים כדוגמת שרון יצחק תשובה. העבדון להון זרזין. זאת אותה חגורת עור שמסתירה את בושתו של הערום.

הנחש. גן עדן.

לגבי שיטת התגמול, לאחר שנבחר עם פורש לעשות לביתו, יש מיקרים שבעל הון X מתגמל נבחר עם שפעל למען בעל הון Y ולהפך. כדי ל"טשטש" עקבות. מה שנקרא- אחוקים (קים הוא אל היום של שבט המאיא- גירסא מאוחרת של בוני מגדל בבל, אני חושבת שבוני מגדל בבל הם גירסא מוקדמת של בוני הפרמידות- הפרעונים, שהיו גירסא מוקדמת ל-edom) אחים אתם יודעים. חסמבה..(עוד שם של- pa-shut) של יגאל מוסינ-זון. 

מה אני אומרת, נקווה כולנו שמלכות edom (כי אתם יודעים קרי בעל מניות בנובל אנרג'י ושר החוץ של ארה"ב שמקפץ אצל מנהיגי המזרח התיכון, מאוד לא מרוצהלא תארגן לביבי סיבה למלחמה  אתם יודעים, חטופים.. הרוגים.. פיגוע..וטילים בצפון או בדרום שיהממו את העם. ואז BENJAMIN NETANYAHU ו BENNET ילבשו את ה,"בטלדרס" וביבי יבליט את הצלקת מימיו בסיירת, ובנט יתהדר בהוראה כזאת או אחרת שבאה ממנו וידגיש שהוא מיחידת ציפור מגלן.

ומי ישלם את המחיר, הילדים חסרי המזל כתפישתו של בנט שרצה להיות אבא שלהם….

אלטלנה.  שוטי.

74

גוליאת במסכת דוד

עזריאלי

.

Write a Comment