עבדון להון זרזין.

.
אילומיניטי 5אילומיניטי 3עזריאלי

איזון עדין- פוי… ימי הזכרון של ימי הגאולה.
מבנה פרימדיאלי

לכן חשוב לראות את מה שקוראים לו-השורה התחתונה של ההסכם המתגבש. השאלה הנשאלת היא, אם עיתונאים כדוגמת שלדון אדלסון יראו לכם אותה במוסרות שלהם. זאת אומרת שהעבודה כעבדון הון זרזין היא סוג של פרוטקשן שהשולטים על המוסרות לא יחשפו את בושתו של נבחר עם (שהמוסרות של אדלסון הופכות אותו לצי-בור) באם יפעל לטובת אנשים כדוגמת שרון יצחק תשובה. העבדון להון זרזין. זאת אותה חגורת עור שמסתירה את בושתו של הערום.

הנחש. גן עדן.

גז

חסינות

שוד הגז הגדול. 

שוד הגז הגדול-1
אני חושבת שהעם היהודי היה מעדיף לתת את כספו, לעניים תושבי ארץ ישראל ולא לשרון יצחק תשובה.

הֲתָשִׂים אַגְמֹן בְּאַפּוֹ;  איוב.

גז.
.
בא מלוב שרון יצחק תשובה. טריפולי- טרי. 3. טרי עץ. "קן לציפור בין העצים ובקן לה- 3 ביצים" עמ"מי(מנהל מקרקעי ישראל).
.
אפרטהייד"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה33"  קונספיל.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;    הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן.

נובל דםManos hazidkis\Noble Dame

הממונה על "ההגבלים העסקיים" הוא דורש נאמן למען עם ישראל. אני ארחיב את דבריו ואומר: כל הסכם כל ברית עם חברה בשם נובל אנרג'י שניסו  להחיל אותו באמצעות שרון יצחק תשובה במסכת היהודי השחור שהצליח לצאת מעוני, הוא הסדר רע לישראל. וכן כל דור קמים עלנו להורגנו ולא סבן מפרטנר שבא מס'כנדריא מצילנו מידם. ולא האח שו ראש שבא מפרס ומדי. יהוה מצילנו מ-ידדם. והם אותו אביר שיצר את המצב שהוא מצילכם מהיד שלו. כמו  rekanati, שמעדיף לשלוח את אשתו לתרום מאשר לשלם שכר הגון לעבדיו. 


תמונה
רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.
פשרה
אהדוטווהקאט

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).
.
עוני
טל ומטר
הקולות של פיראוסברור לכולנו שעץ המאכל אותו מגדל שרון יצחק תשובה הוא עץ התמר. עץ שהגזע שלו רזה ויבש וצמיחתו היא רק בצמרתו. גבוה גבוה שלא לכולם יש את היכולת לטפס לפרות העץ. עץ התמר הוא עץ מדבר. אני מניחה שבהשראת ורדה אלשייך, שרון יצחק תשובה רוצה לעשות מארץ ישראל מדבר שבראשה עומד שייך. מי יודע, אולי מירי רגב שדבקה במזרחיותה וזאת לאחר שתמכה באשכנזי עידן עופר כשסירבה בכל תוקף שיגדילו את התמלוגים והמיסים שהוא משלם. אותו  עידן עופר המעביד מזרחים כעובדי קבלן ומשלם לחשכ"ל לשעבר ניר גלעד האשכנזי מליונים. (וגם לבייגה ולויקטור מדינה פירגנו תפקידים אצל משפחת עופר..בעצם ויקטור מדינה מsרי..כמו סבן מס'כנדריא..) מי יודע אולי מירי תפרגן לנו קצת אום כול ת'ום ברדיו הציבורי כדי להראות לנו שהיא מזרחית..אתם יודעים שיהיה נחמה לעם במדבר…
.enta wa ochtak wa uladak- sharamit ebnel sharamit


התמונה המצורפת היא תמונה של יצחק תשובה ונוחי דנקנר בעת שהם מפוצצים את מלון פלאז'ה שקנו בווגאס. המלון נקנה באמצעות כספי פנסיות. קצת אחרי ערך הנכס ירד בעקבות משבר הנדל"ן בארה"ב. תשובה שרכש את המלון דרך חברת דלק נדל"ן שהופרדה מבעוד מועד מקבוצת דלק ובכך הפך את קבוצת דלק כלא אחראית על חובותיה של דלק נדל"ן  לא שילם את חובו לחוסכי הפנסיות ונשאר בעל שליטה על הנכס.וזאת בבית המשפט של וורדה אל שייך שמשום מה לא דרשה"הרמת מסך" מעל קבוצת דלק.
קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן
תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה


דמי שתיקה.
אקס פיילס פרומו.

.
בנט 2.

הרצחת וגם ירשת.

אז אתה וודאי מבין שאני לא מתרשמת שכתבו עליך בעיתון שאתה המבוגר האחראי בפרלמנט השתים אפס.  אין אדם בשם נפתלי בנט. אתה מסכה, שחקן שהחליף תפקיד בהצגה, בטלנובלה, בסואופ-אופרה. בגדי המלך החדשים אתה יודע.. שמתנהג בהתאם לקלף החדש שהוא קיבל, לספירה החדשה. אתה עדיין בפרלמנט, ברור לכולם שגם בבגדך החדשים לא תבקש לעשות חוק העסקה ישירה ושלא לדבר על העלאת שכר המינימום.. אתה תעדיף לשמר את עונים כדי שתוכל לשלוט עליהם. שלהוריהם לא תהיה השפעה שבעתיד תתנגד לך, כי מישהו יחדיר להם בראש שאתה המושיע.. אני מניחה שהפ"מיליא מנסה לייצר ממך גולם ביבי חדש. בשפתך- גויילום.. כי אתה גוי, ערל בן ערלים, אתה לא יהודי. יהודי היה דורש העסקה ישירה, נלחם למען העלאת שכר.. תראה מה בורא עולם אמר בענין העוני. ההתגלות של בורא עולם היתה בגלל עוני, אותו עוני שאתה וחורשך יוצרים.

בנט000
72
.
8200

פטמויצ'קה.

.

הידעתם שאברהם אבינו לא אבינו והוא לא היה ישראלי.. הוא גם אבא של ישמעאל, וגם סבא של עשיו.. מאברהם יצאו גויים רבים שאינם ישראלים. אברהם הוא לא אבינו, גם יצחק שהיה אבא של עשיו הוא לא אבינו וגם הוא, לא היה ישראלי. אבינו הוא יעקב שנהיה ישראל. אנחנו הנינים של אברהם והנכדים של יצחק. ומשכך שרה היא לא אימנו,  גם רבקה לא אמנו, רחל ולאה הן אמהותנו. וזה פותח עוד מחשבה. כי אם כך אין לנו את הזכות הבלעדית על מערת המכפלה. יעקב, רחל ולאה היו ישראלים- לא יהודים. 

שָׁמַע אֱלֹהִים, וַיִּתְעַבָּר;    וַיִּמְאַס מְאֹד, בְּיִשְׂרָאֵל.
וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;    אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.
וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;    וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;   אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;   כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;   וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ: לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.
אני אוהבת היחס להנהגתו של דוד כרועה ולא במילה המקבילה למילה גברת- אדון.
הזויהשם יעקב נהיה שם העם והיחוס לשם ישראל הפך מעם לנחלתו של בורא עולם והיורש הוא שבט יהודה. כי בורא עולם מאס בישראל כעם. כשיהודה הוא היורש של יעקב. נושא משך הזרע..כך שאבינו לפי ההגיון הוא יהודה ויעקב הוא סבנו. כשארצנו היא הארץ בה מתקימת הישראליות של העם היהודי. ומשכך אין דבר כזה עם ישראל. אנחנו יהודים. ארצנו היא ישראל. נחלתו של יהוה. וכפי שאנחנו יודעים, יהודה מת, לכן :
כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ: אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. וזאת כי:

שִׁירוּ, לֵאלֹהִים–    זַמְּרוּ שְׁמוֹ:
סֹלּוּ, לָרֹכֵב בָּעֲרָבוֹת–בְּיָהּ שְׁמוֹ;    וְעִלְזוּ לְפָנָיו.
אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת–    אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ.

ואתם יודעים שהחבר'ה של חב"ד מברוקלין בחרו לקרוא למלובביץ' אבא. זכותם לבחור מה שהם רוצים. ואם לדעתם מלובביץ' לא מת והוא יחזור שיחשבו מה שהם רוצים. רק שלא יעשו זאת בארץ ישראל כשהם תולים את דמותו של מלובביץ' ברחובות ערי ישראל נחלתו של יהוה-אבינו.
תמונה

לכן אני חושבת שאסור לקבל את דבריו של בנט, אסור שילדי ארץ ישראל יהיו הילדים של בנט. מישהו מכין את בנט כיורש של  bb שהמישהו מקווה שבנט כמו bb שלמרות העוני ולמרות העושק הגדול- הוא יבחר שוב ושוב.

כדי להסביר הכי טוב מי היא מלכות edom או בשמה העיר בבל. המשל הכי הכי טוב היא בובת בבושקה שלא בכדי יש בה את המילה בב (כמו דורותי מארץ עוץ שיש בשמה את המילה דלת) יש מצב שמקור הבבושקה הוא מליטא. מלכות edom כמו הבבושקנ בצורת פירמידה. פירמידה בתוך פירמידה יש את הפירמידה הגדולה, שלדעתי ראשיא יושבים בבילדרברג, מרק צוקרברג וסטן פישר ניצפו שם. שבתוכה פירמדות הפזורות בתבל. לחיצה על הכתובית תפתח את דברי בעניין מלכות edom בארץ ישראל כפרמידה בתוך הפרמידה העולמית:

הו רב..
(כמה ימים לאחר כתיבת דברי בענין בדקתי את הענין, ואכן כן, בובת הבבושקה זאת לא המילה הנכונה ברוסית למה שחשבנו שזאת בבושקה : "טריושקהרוסית: Матрёшка; הנובעת מהשם מטריונה שהיה אחד מהשמות הנפוצים בתחילת המאה העשרים. בעברית מכונה בטעות גם בבושקה, מרוסית: Бабушка, סבתא) היא סדרה של בובות חלולות, עשויות עץ, שנמצאות זו בתוך זו." וויקיפדיא.אתם מבינים מה אני אומרת.איזה מילוי רציתם למלא את הבובות החלולות – מילוי מבב אל וואד..לא המתים יהללויה ולא כל יורדי דומה)
ברור לכולם שמעשים כאלו אסורים במדינת היהודים.
חורש צירים בפולין.
רייזלה.
חורש צירים בארץ ישראל:
בצל 32לפידיזם כמשל.

.
אבא אבןשטוןאבא ארך רגליים.
שרה נתניהו.

מס.

(תיקון – מחיר הקפה עודכן ל 8 שקל ל- 100 גרם כשאני קונה קילו קפה טחון משובח. מבחינת טעם במהלך החודש, אני משתמשת ב כ- 25 אחוז פחות קפה לכל כוס. משמע מחיר הקפה בהשוואה למחיר שטראוס הוא כ- 6 שקל ל- 100 גרם, אני מניחה ששמתי פחות קפה בגלל שאין בקפה מלאנים, חומוס אתם יודעים. יכול להיות שאני טועה בעניין, התפקיד של ה"כימאים" מהאגודה להגנת הצרכן לבדוק).

ביבי

טמבל.

נותנת

זיין קטן

43 2  1

.

זלקינד

חינוך ותרבות. 

חושך ואור.
 אקס פייל.  להכרית מארץ זכרם.

מי הזיז את העוף

זאת אומרת שכמו שכתוב בדה מרקר ובכלכליסט, לא רק לקחו להם את כספי המיסים שמגיעים להם, גם לקחו מהם את הכלים לייצר מזון.
הַרְעִיפוּ שָׁמַיִם מִמַּעַל, וּשְׁחָקִים יִזְּלוּ-צֶדֶק; תִּפְתַּח-אֶרֶץ וְיִפְרוּ-יֶשַׁע, וּצְדָקָה תַצְמִיחַ יַחַד–אֲנִי יְהוָה, בְּרָאתִיו.   הוֹי, רָב אֶת-יֹצְרוֹ–חֶרֶשׂ, אֶת-חַרְשֵׂי אֲדָמָה; הֲיֹאמַר חֹמֶר לְיֹצְרוֹ מַה-תַּעֲשֶׂה, וּפָעָלְךָ אֵין-יָדַיִם לוֹ. 
אפס.
שטיינץ
.
[wpvideo eWnvikOx]
.

Write a Comment