צמיחת דור ילדי ניצולי השואה.

העם הגרמני של שנות השלושים וארבעים לפי הספורות הנוצריות- צדקו.

אשכנזים/ השבט ה- 13:

אתם חארות של בני אדם.

אתם לא יהודים.

אתם לא נחמדים.

צמיחת הדור של הסללה.

אַל תִּירָא כִּי יַעֲשִׁר אִישׁ כִּי יִרְבֶּה כְּבוֹד בֵּיתוֹ: כִּי לֹא בְמוֹתוֹ יִקַּח הַכֹּל לֹא יֵרֵד אַחֲרָיו כְּבוֹדוֹ:  כִּי נַפְשׁוֹ בְּחַיָּיו יְבָרֵךְ וְיוֹדֻךָ כִּי תֵיטִיב לָךְ:  תָּבוֹא עַד דּוֹר אֲבוֹתָיו עַד נֵצַח לֹא יִרְאוּ אוֹר:  אָדָם בִּיקָר וְלֹא יָבִין נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ: תהלים.

תראה אבא של TLV גפן , יונתן, טען שהחרם על הקוטג' מזכיר לו את השואה לכן הוא התנגד לחרם.

ומה שאמרת ליונתן הערל בן הערלים, שהשואה לא נותנת לעדתך את הזכות לעשוק את העמים. אתם משתמשים בשואה כדי להצדיק את חטאיכם לאחר השואה ואתם טוענים שהעמים שמתנגדים שתעשקו אותם אנטישמים ומנסים לתת להם להרגיש אשמים שהם גזענים שהם לא מאשרים שתעשקו אותם ולא מאשרים שתשאלו נפשות מהעמים שאתם מתנחלים בארצותיהם, כשאתם משלחים את הזאבים שלכם שמוצבים בכל מקום בערים כמקיימים את הערים כיער וסכנותיו לאדם שחי בעיר שהפכה ליער.

מאז שגרמניא גרשה אתכם,  גרמניא הצליחה להביא שלום לעם הגרמני וצדק כלכלי חברתי לעם הגרמני.

כפי שזוכרים כולם הטענה המרכזית של הגרמנים נגד האשכנזים שהם עושקים ומעניים אותם. לנוכח הגזענות של האשכנזים שסללו יהודים לעוני בישראל, ברור לכל שזאת היתה דרכם בגרמניא. אתם עשירי מלחמה. בכל מקום אליו אתם מגיעים יש מלחמות מתמשכות שלא צריכות להמשך ועוני מהונדס.

מר דרוקמן, תוציא את ההומואים שלך מירושלים ויהודה ושומרון, תפרק את ההתנחלויות של ההומואים שלך מישראל ותצא בחוץ כלב בן כלב. ערל בן ערל. תועבה.

מושחתים- נמאסתם.

אני טוענת שהגרמנים הביאו את היכולת לעשות שלום בארופה.

.