שבירת הקסם שלושים ותשע.

i will be barried in my grave before i will be a slave. and go home to my lord and be free. oh freedom- nevil.

lord lord
בתפילת העבדים: בורא עולם. אדון עולם. אדון אדם. באצולה הבריטית:

וַאֲנִ֗י בְּרֹ֣ב חַ֭סְדְּךָ אָב֣וֹא בֵיתֶ֑ךָ אֶשְׁתַּחֲוֶ֥ה אֶל-הֵֽיכַל-קָ֝דְשְׁךָ֗ בְּיִרְאָתֶֽךָ:

יְהוָ֤ה | נְחֵ֬נִי בְצִדְקָתֶ֗ךָ לְמַ֥עַן שׁוֹרְרָ֑י (הושר) הַיְשַׁ֖ר לְפָנַ֣י דַּרְכֶּֽךָ:

כִּ֤י אֵ֪ין בְּפִ֡יהוּ נְכוֹנָה֮ קִרְבָּ֪ם הַ֫וּ֥וֹת קֶֽבֶר-פָּת֥וּחַ גְּרוֹנָ֑ם לְ֝שׁוֹנָ֗ם יַחֲלִֽיקוּן:

תהלים.

i will be barried in my grave befor i will be a slave. and go home to my lord and be free. קִרְבָּ֪ם הַ֫וּ֥וֹת קֶֽבֶר-פָּת֥וּחַ
בתפילת העבדים. אלחם אתך עד המוות אם ידרש ולא תעשה ממני עבד שלך. אותו אדם שמרוקן עצמו כדי להתמלא ולהתרוקן בעת – BABILON FADING כפי שהסביר ג’ים מוריסון.. השואבים… הערפדים.. יש כאלה שמתפקדים כמגשרים למלא את ה- LORD ואתה רואה אותם עושים את החש עתודות למו.. בתהלים.

חשוב מאוד שאדון אדם יבין שתפילת העבד לא מכוונת שנשמתו תובל לקבר הפתוח בקרבו של אדון אדם.לעתים אדון אדם ששכב את זכר משכבי אשה כדי לפתוח את הקרביים שלו, מדמה את הקרביים החלולים שלו ל- סיר. SIR.

בסופו של יום, 

הבנת שזכר שאיש עשה בו משכבי אשה אינו יכול לשמש כמגשר להגיש את נשמת החיים של הקורבן,  יען כי הקורבן חיב להיות מוגש בכלי טהור. אתה צריך להבין שפעולת הריקון גם היא מטמאת את המגשר שלך. ראיתי את המגשרים שלך רצים כשהם מכווצים את פי הטבעת, מעשה הריקון שלעצמו הוא מעשה תועבה, לכן זכר לא יכול להגיש לך קורבן.

לכן,

פתרת את הצרה באופן חלקי כשהתחלתם לפתוח את עצמכם באמצעות אשה עם דילדו כמו שגאן.

כך שברור לכל שלחות’נים אין טעם להיות “הצל של כלבך”.. שהוא למעשה צמיחת הדור של PASPERTU של פיליאס פוג ממסביב לעולם בשמונים יום..

תראי,

בפעם הבאה שאת שולחת את בעלך לאנוס אשה כדי להבנות ממנה, תקראי שוב את הכתוב בתורה:

וַתֵּרֶא רָחֵל, כִּי לֹא יָלְדָה לְיַעֲקֹב, וַתְּקַנֵּא רָחֵל, בַּאֲחֹתָהּ; וַתֹּאמֶר אֶל-יַעֲקֹב הָבָה-לִּי בָנִים, וְאִם-אַיִן מֵתָה אָנֹכִי. וַיִּחַר-אַף יַעֲקֹב, בְּרָחֵל; וַיֹּאמֶר, הֲתַחַת אֱלֹהִים אָנֹכִי, אֲשֶׁר-מָנַע מִמֵּךְ, פְּרִי-בָטֶן. וַתֹּאמֶר, הִנֵּה אֲמָתִי בִלְהָה בֹּא אֵלֶיהָ; וְתֵלֵד, עַל-בִּרְכַּי, וְאִבָּנֶה גַם-אָנֹכִי, מִמֶּנָּה. וַתִּתֶּן-לוֹ אֶת-בִּלְהָה שִׁפְחָתָהּ, לְאִשָּׁה; וַיָּבֹא אֵלֶיהָ, יַעֲקֹב. וַתַּהַר בִּלְהָה, וַתֵּלֶד לְיַעֲקֹב בֵּן. וַתֹּאמֶר רָחֵל, דָּנַנִּי אֱלֹהִים, וְגַם שָׁמַע בְּקֹלִי, וַיִּתֶּן-לִי בֵּן; עַל-כֵּן קָרְאָה שְׁמוֹ, דָּן. וַתַּהַר עוֹד–וַתֵּלֶד, בִּלְהָה שִׁפְחַת רָחֵל:  בֵּן שֵׁנִי, לְיַעֲקֹב. וַתֹּאמֶר רָחֵל, נַפְתּוּלֵי אֱלֹהִים נִפְתַּלְתִּי עִם-אֲחֹתִי–גַּם-יָכֹלְתִּי; וַתִּקְרָא שְׁמוֹ, נַפְתָּלִי.  וַתֵּרֶא לֵאָה, כִּי עָמְדָה מִלֶּדֶת; וַתִּקַּח אֶת-זִלְפָּה שִׁפְחָתָהּ, וַתִּתֵּן אֹתָהּ לְיַעֲקֹב לְאִשָּׁה.  וַתֵּלֶד, זִלְפָּה שִׁפְחַת לֵאָה–לְיַעֲקֹב בֵּן. וַתֹּאמֶר לֵאָה, בגד (בָּא גָד); וַתִּקְרָא אֶת-שְׁמוֹ, גָּד.  וַתֵּלֶד, זִלְפָּה שִׁפְחַת לֵאָה, בֵּן שֵׁנִי, לְיַעֲקֹב.

האשה שאת רוצה להבנות ממנה חיבת להיות שפחתך ולא שפחה של בעלך ושהיא קניינך במשמעות שהיא לא יכולה לעזוב את העבודה מתי שהיא רוצה, ושיש לך את הזכות למסור אותה לאשה לבעלך. משמע בעלך צריך לשאת את השפחה שאת רוצה להבנות ממנה. כדי שהמשכב איתה יהיה טהור ולא כמעשה פריצות, כדי שהבניה ממנה תהיה טהורה.

לראיה בני השפחות הם משבטי ישראל וגם קבלו ברכות וירושה מיעקב. הן היו שוות לרחל ולאה.

אני טוענת שגם הפיליפינית שמשרתת וגרה בביתך, היא לא קניינך, כי היא יכולה לשחרר עצמה מתי שהיא רוצה. על פי תורתנו ניתן להחזיק שלא ברצון עבד עד השנה השבעית מיום המכירה, בשנה השביעית אם העבד רוצה להשתחרר אסור למנוע זאת ממנו. אם לא רוצה העבד להשתחרר בשנה השביעית הוא רוצע את אוזנו ומעביד עצמו למעבידו לעולם.

בלי כל קשר ניתן ללמוד מהעובדה שלרחל ולאה היו שפחות,  שלנשים נשואות בתורה יש קנין משלהן.

בסופו של יום,

ברור לכל שאם נעשה משאל עם אצל הבריטים בו נשאל את הבריטי מליברפול ולא מ- GOLD AS GREEN:

who is sami ofer

הם יענו-

who’s the fuck is sami.

כך שברור לכולנו שבנו של סמי עופר שקיבל תמורת התרומה הגדולה אי פעם בבריטניא, הוא יורש של:

SIR DEMIKULU.

כמו שאומרים דוברי הלדינו.

ברור לכל שתרומתו של sami ofer לעם האנגלי, היא על חשבון משלמי המיסים בישראל.

תראה,

העובדה שלפיד האב שלח את לפיד הבן לחוג איגרוף לא עושה את לפיד הבן ליחזקאל שיש לתת לו פתחון פה בישראל, וחוג האגרוף לא עושה את לפיד הבן שהתחמק משרות קרבי, לאדם שיכול לעמוד באתגרי המלחמות שהוא ייצר עם זרע ישמעאל בסירובו לעשות איתם שלום. ברור לכל שיצירת יאיר לפיד כבן ממשיך לא עושה את לפיד הבן לנסיך ולא עושה את לפיד האב למלך.

תראה,

אתה יכול להתווכח עימי כמה שאתה רוצה,

אתה לא תתווכח עימי לעיני כל בענין גיל שוויד.

יען כי אתה תראה טיפש כסיל ובור שתנסה לטעון שגיל שוויד שאיים לעזוב את ישראל בגלל המיסים, ראוי לקבל את פרס ישראל.

לנוכח ידיעתינו על פועל המדינה למען טייקונים ברור לכל שהמדינה השלטת בציון ומוסדות המדינה השלטת בציון זאת מדינת כוזר שהתחפשה למדינת ישראל.

תראה,

לנוכח הידיעה שלשכות עבודה שוכרות עובדים ללשכת עבודה דרך קבלן כח אדם, אני טוענת שאין צורך בלשכות עבודה.

לשכות עבודה יושבות על שטחים גדולים ויקרים במרכזי הערים.

אם תסגור את לשכות העבודה תוכל לבנות על השטח בנינים רבי קומות לדיור לעניים.

תוכל לעשות חוזה עם הקבלן שהבינוי יהיה על חשבונו והוא יקבל 30 אחוז מהדירות בתמורה וכך יהיו עוד עשרות אלפי דירות ללא השקעה כספית למען עניי ארץ ישראל.

אני טוענת שבגלל שאתה רוצה שיהיו עניים כדי להחיל עליהם שדי תרומות כדי שהטייקון שעושק יתרום ובכך יקנה נקיון כפיים ויחשב לאדם טוב וישליך את הלכלוך שלו על האדם שהוא תורם לו, אתה לא תרצה לעשות.

BENNET.

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה, לֹא שָׁנִיתִי; וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב, לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי, וְלֹא שְׁמַרְתֶּם–שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת; וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה נָשׁוּב. הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים, כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי, וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ: הַמַּעֲשֵׂר, וְהַתְּרוּמָה. בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים, וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים–הַגּוֹי, כֻּלּוֹ. הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי, וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם, אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם, וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה, עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל, וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה; וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם: כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

ברור לכל מה אתה חייב לקיים כדי לקבל את זה:

וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם: כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

להמשך קריאה…

skeleton.
בסופו של יום כולם מבינים שלמעשה המנהיגים אמרו שהם טיפשים מכדי לנהל את אוצרות העם ולכן הם מסרו את אוצרות העם לידי הטייקונים.

תראה,

בכללי כמו שאומרים אין לי ענין עם SABAN שמעסיק עובדים דרך קבלן כח אדם בישראל.

SABAN הוא לא ישראלי. SABAN אמריקאי וכמו אלקטרה ותפרון שהעתיקו את בתי החרושת שלהם לסין ואינדונזיא כי יש שם כח עבודה זול, כך גם INTEL ו-SABAN נהנים מכח עבודה זול בישראל.

בני ארצו האמריקאים של SABAN קודמים לישראלים.

אותו הדבר עם IDAN OFFER שהוא אזרח אנגלי ובן לאצולה אנגלית.

כִּי-יִהְיֶה בְךָ אֶבְיוֹן מֵאַחַד אַחֶיךָ, בְּאַחַד שְׁעָרֶיךָ, בְּאַרְצְךָ, אֲשֶׁר- יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ–לֹא תְאַמֵּץ אֶת-לְבָבְךָ, וְלֹא תִקְפֹּץ אֶת-יָדְךָ, מֵאָחִיךָ, הָאֶבְיוֹן. דברים.

אחיך- בני אדם ממשפחתך.

שעריך- בני אדם בנכסים בבעלותך.

ארצך- בני עמך והגר התושב עמך בארצך.

מתוך המקום הזה צריך לחשוב האם בנט, כחלון נתניהו ולפיד הם בני עמנו או פולשים בארצנו.

אני טוענת שבנט ודומיו הם כמו שאומרים המוסלמים בערבית- RANI HARB עשירי מלחמה. שהמלחמה עושה מהם גיבורים ונבחרים. לכן מסכת ילד הפרחים לשעבר – יאיר לפיד שהתחמק משרות קרבי והתקבל לעתון במחנה למרות שלא עמד בתנאי הסף- נצמד לשיוויון בנטל הצבאי ולא לשיווין בצדק כלכלי חברתי.

אחרי שבנט התגאה ששלח את בן עובדת הקבלן למות במנהרות, היה ויכוח בינו לבין BEN NITAY.

NETANYAHU אמר שהוא שלח יותר חיילים למותם מששלח בנט.

one day the enemy will come, and make me a hero- zambra- eddie skoler.

ועם קשר או בלי קשר,

ידוע לכל שאדם שמבקש להיות בעלים במובן של אלוהים אחרים על בני אדם הוא מייצר את תשוקת הזכר אליו בהקשר של- לך אלי תשוקתי.. אני טוענת שהבעלים של האדם כלב הוא זה שיש לו תשוקה לכלב שלו, יען כי עומד לו ושהוא נכנס מאחורה לפי הטבעת (RING EL) של הכלב שלו, הכלב שלו הוא זה שמספק את תשוקת אדוניו. אם אתה לא תיתן כסף לכלב שלך אחרי שהוא מחזיר את המקל, בפעם הבאה הוא לא יחזור אחרי שתזרוק את המקל..

משמע, התשוקה של הכלב אדם שלך שיורד על ארבע ואתה מחדיר לו את אבר זכרותך לפי טבעתו, היא לא אליך, היא לכסף שאתה נותן לו אחרי שהוא מספק את תשוקתך.

דוברי הלדינו יגידו שאתה אלוהים אחרים- DEMIKULO…

ברור לכולם שכינוס של בני אדם שחברים בה אישים  (כמו ישיבת OR ETZYON שהנציג שלה  בכינוס הוא BENNET) השוכבים את זכר משכבי אשהלא יכול להקרא, כנסת ישראל. את השם ישראל בורא עולם כינה את עם ישראל, ובורא עולם אמר בפירוש שדמם של אישים השוכבים את זכר משכבי אשהבראשם

בשורה התחתונה,

איציק שמולי עושה “דראג שואו” לצ’ה גווארה. הוא לא באמת.. בסופו של יום, כמו כל סטנד אפיסט, הוא מוריד את המסכה מעליו. צ’ה גווארה נלחם באלוהים אחרים, שמולי קיבל כסף לעשות שדה תרומות כדי לייצר מחשבה שנוחי דנקנר הוא אדם טוב וזאת בעת שהוא לבש את מסכת צ’ה גווארה כששתל עצמו כמנהיג מחאה שהחלה דפני ליף.

וכמו שהעיראקים אומרים על מעשיו של שמולי:

חרא ב’זבק.

.