שולחן כתיבה מ- העשירי לחודש ועד ארבע עשרה לחודש, בחודש השני בשנת שבעים ואחת לקוממיות העם היהודי בארצו..

מחברת כתיבה חודש שני בשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו:

.

צריך לחשוב מדוע ללימודי מכונאות רכב הורי התלמידים לא נדרשים להוסיף כסף ואילו ללימודי מוסיקה ההורים נדרשים לשלם עוד כסף למשרד החינוך.

מבחינה הגיונית לימודי מוסיקה הם יותר זולים למשרד החינוך מלימודי מכונאות רכב. ללימודי מוסיקה נדרשת כיתה רגילה והכלי המוסיקאלי של הילד, ללימודי מכונאות רכב בית הספר נדרש לעשות מוסך בבית הספר.

אני טוענת שהמחיר היקר שגובה משרד החינוך בעבור לימודי מוסיקה בתיכון, הוא לצורך סינון- מי ילמד מוסיקה ומי לא.

אני טוענת שלימודי מוסיקה צריכים להיות נגישים לכל הילדים שיש להם כישרון למוסיקה  ללא תוספת תשלום במוסדות המדינה.

על פי כל הגיון אם כבר תוספת תשלום אז תוספת ללימודי מכונאות רכב.

.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים אֲאַזֶּרְךָ וְלֹא יְדַעְתָּנִי: לְמַעַן יֵדְעוּ מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה כִּי אֶפֶס בִּלְעָדָי אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד: ישעיהו.

בתורה כתוב שאפס בלעדי בורא עולם.

בְּרֵאשִׁ֖ית בָּרָ֣א אֱלֹהִ֑ים אֵ֥ת הַשָּׁמַ֖יִם וְאֵ֥ת הָאָֽרֶץ: וְהָאָ֗רֶץ הָֽיְתָ֥ה תֹ֨הוּ֙ וָבֹ֔הוּ וְח֖שֶׁךְ עַל-פְּנֵ֣י תְה֑וֹם וְר֣וּחַ אֱלֹהִ֔ים מְרַחֶ֖פֶת עַל-פְּנֵ֥י הַמָּֽיִם: בראשית.

ספר בראשית נפתח כשכתוב שבראשית היה תהו ובהו ורוח אלהים ריחפה על פני המים. כך שהראשית אצלנו היא אינה אפס.

לא נכון למספר נקודת התחלה כמו קומה ראשונה בספרה אפס.

כִּי אָפֵס עָרִיץ וְכָלָה לֵץ וְנִכְרְתוּ כָּל שֹׁקְדֵי אָוֶן: ישעיהו.

האפס הידוע לנו בתורה הוא העריץ. האדם שמבקש להיות אלהים על בני אדם הוא אפס.

 שְׁמַע יִשְׂרָאֵל יְהֹוָה אֱלֹהֵינוּ יְהֹוָה אֶחָֽד: דברים.

ובורא עולם הוא אחד ואין עוד.

אם אתה מבקש לתפוס את מקום בורא עולם- אתה אפס.

ואל תשלח אנשים שיגידו שהם מעריצים אותי לאחר דברי אלה.

במעלית של בית חולים וולפסון יש את סמל  FREE MA SON.

.

תראה,

בוולפסון יש מחלקת ריאות ומחלקת צינטור. אין הגיון שאדם שבא לעשות צינטור יאושפז במחלקה פנימית.

(תור, כותבים ת' ולא עם ט' צינטור לא יביא לך את התור).

אין הגיון שאשה עם דלקת ריאות תאושפז במחלקה פנימית.

בדיוק כמו שאין הגיון אצל הדו-בים (שם קוד לדו- מינים) שהם תוקעים את עצמם מאחורה..

מישהי הסבירה לי שמחלקת הריאות בוולפסון היא ברמה מאוד גבוהה.. לא כולם זוכים לקבל טיפול שם…

רפואה אפורה של העיר באפור, אתה יודע…

בסופו של יום לנוכח השינויים החלים בארץ ילדים שיריבו בבית הספר יגידו- קוס אבוק ולא קוס אמק. ובמקום קוס אחתק הם יגידו קוס אחוק…

בשורה התחתונה מהנראה מפה יש הגיון לחשוב שיד נעלמה מכוונת את שחרורה של אימי מבית החולים ב- 19.5 לפי הספורות הנוצריות, ביום הולדתו של ELBERG ויום הולדתה של LIBERMAN. כמבקשים להפוך את השמחה לבית יהודה במועדים שלהם.

להזכירך, בבינה של העת הזאת נולדתי במועד צום שעל פי הנבואות, יהפוך לשמחה לבית יהודה ושמו של אבי היה יהודה. יש הגיון לחשוב שסומנתי ביום שנולדתי. צריך לבדוק מה עלה בגורל הילדים שנולדו בימי הצומות שעל פי הנבואות יהפכו לשמחה ליהודים.

להזכירך סבא של ELBEG עבד במזלגות בנירעם.. שם קוצצו עבותיו- ארבעת אצבעותיו….

יואל אלחנן אמר שהחבר'ה של אור עציון מעבידים את התורה.

הֲמָאֹס מָאַסְתָּ אֶת-יְהוּדָה אִם-בְּצִיּוֹן גָּעֲלָה נַפְשֶׁךָ מַדּוּעַ הִכִּיתָנוּ וְאֵין לָנוּ מַרְפֵּא קַוֵּה לְשָׁלוֹם וְאֵין טוֹב וּלְעֵת מַרְפֵּא וְהִנֵּה בְעָתָֽה: ירמיהו.

ELBERG מבקש לגעול במובן של דרכו יהיה השחרור של אימי מבית החולים וזה ניסיון געילה ובקשה להיוולד ביום שמחה ליהודה לנוכח ידיעתנו שמועד הולדתי הוא אמור היה להיות שמחה לבית יהודה על פי המועדים של התורה, ELBERG מבקש להסב את למועד שלו.

מועדים נוצרים אינם מחוברים למעשה הבריאה. אם הירח ב-19.5. בשנה זו אינו כבמועד השנה שנולדת, אין לכך ערך מבחינה המועד אינו תואם למעשה הבריאה כך שאין אחיזה רוחית.

יש מצב שאתה יודע זאת וכיוונת לדבר מבעוד מועד.

תבין מר ELBERG,

אני לא חיה על פי הסרט שלך, ברור לך שאני רואה את מעשיך בדיוק כמו מעשי המכשפה הרעה שרואים בסרטים כמו אחות של מרלין. אני לא חושבת שיש אחיזה למעשים של משוגעים כמוך. מבחינתי אתה משוגע. הדבר לא ימנע ממני לשחרר את אימי במועד שקבעת מבית החולים.

בפעמים הקודמות אצבעותיו של סבך קוצצו, איבר מינו של בכורך נקרע כך שהבכור שלך פסול והמשכת, אמא שלך שחשבה שאם תחזור בתשובה הבן שלך ינצל, שודכה לדוס שהתגלה כפדופיל. לנוכח העובדה שאמך בגדה באביך שהיתה בעולתו (כמו שאשתך בגדה בך ואחותך בגדה בבעלה) ומשכך יש מצווה לבער אותה מישראל ולהמיתה , נלעג הדבר שאמא שלך נדרה נדר שהיא תחזור בתשובה אם בנך ימשיך לנשום, כך שמאוד מצחיק שהליטאים שדכו לאמא שלך דוס פדופיל לאחר שחזרה בתשובה. בסופו של יום הפדופיל מאס באמך לאחר שכרתו לה את השד וחזר לסורו… והמשכתם גם לאחר קיצוץ הכבד של אחותך. והמשכת גם לאחר שבירת העצמות של בן אחותך שעשית עליו- עת דודים עלייך.

בשורה התחתונה מה שאני אומרת לגברת אסתר שירה קטן ELBERG כרמל משכיל לאיתן, אם את רוצה לשמור תורה ומצוות כחרדה לדבר- תתאבדי.

.

.

בסופו של יום מגוחך הדבר שההומו שנבחר ל- PARLAMENT אוחז בספר התורה בשבועת נאמנות לעם כשכתוב בתורה שהוא תועבה ודמו בו ומות יומת.

ברור לכל שלהומו הימני הקיצוני שדורש 

מוות לערבים וגירושם מירושלים ושדורש למשול בירושלים השלמה  מאוד נוח לשיר בביצוע של סקעאת השוכב את זכר משכבי אשה, את ירושלים של זהב של נעמי שמר. יען כי בורא עולם שציווה להרוג את האיש השוכב את זכר משכבי אשה, לא מוזכר בשיר של נעמי שמר.

אני אסביר לך,

רופא לומד בערך 20 שנה, 12 שנים בחינוך חובה של המדינה.7 שנים לימודי רפואה.

אדם ממוצע בישראל לומד כ- 14 שנה.

משמע רופא לומד פי אחד וחצי זמן מאדם ממוצע.

שכר ממוצע לשעה במשק הוא כ- 50 שקל לשעה.

לפי השקעת הרופא ביחס לשארית העם שכר הרופא צריך להיות כ- 80 לשעה.

לצורך העניין בוא נגיד ששכר רופא (כולל השתלמויות על חשבון קופת חולים) – 200 שקל לשעה (כ- שלושים אלף לחודש).

אדם ממוצע פוגש רופא פעם בחודשים כ- 10 -15 דקות.

בשנה- כ- שעתיים. גם בהגזמה.  זאת אומרת 400 שקל.

שכר דירה לחודש לחדר לרופא הוא כ- 3000 שקל לחודש.

ל- שעתיים-   כ- עשרה שקלים. נכפיל בשתיים בעבור חשמל מים ארנונה וגז- 20 שקל .

זאת אומרת שאדם ממוצע צורך כ- 450 שקל לשנה שרותים רפואיים בפועל. יש הוצאות נלוות פקידות מטפלות נקיון וכו' נכפיל בשתיים- 1000 שקל.

בן אדם ממוצע בישראל משלם כ- 500 שקל דרך השכר לשרותי בריאות , בנוסף בן אדם ממוצע משלם לקופות החולים באופן ישיר בעבור ביטוח מושלם או פלטיניום בממוצע כ- 50 שקל בחודש. משמע- כ- 6000 שקל בשנה..

בן אדם בוגר משלם בממוצע בערך שישים שנה ביטוח כ- 400,000 שקל.

במשך שנות חייו בן אדם ממוצע מאושפז כ- 3 או ארבע פעמים.

ברור לי ולך,

שהתורמים לקופת חולים ובתי החולים לא תורמים לעם.

דברים אלה לא אמורים להפריע לך אם אתה לא מבקש להפעיל את בתי החולים כשדי תרומות לצורך געילה, לצורך האבדת נפשות לצורך השאלת נפשות… לצורך קביעת גורלות- מי למוות, מי לחיים כשאתה מעלה שני מאושפזים על האלטלנה- נדנדה. מי למעלה למטה.

אני ואתה יודעים שהרבה מהאשפוזים משולמים על ידי חברות פרטיות שהרבה בני אדם מבטחים עצמם בעת הזאת.

אני ואתה יודעים שקופות החולים מקבלות בנוסף לתשלומים הישירים של העם, כספים מהמדינה.

אני טוענת שקופת חולים חייבת לעם.

העם לא חייב לשלם בעבור ניהול כלכלי כושל.

זה בדיוק כמו שקניתי שוקו מהמכולת בחמש שקל ובעל המכולת יגיד לי שבגלל שהוא מפסיד כסף ותרמו כסף למכולת , אז התורם לו, תרם לי כשקניתי ממנו.

אותו הדבר עם חיילי ישראל.

אתה לא יכול לאמר  שאדלסון שתורם לבסיס צבאי, תורם לחיילים ולחיילות  שמתנדבים לצבא. החיילים והחיילות  הם מהתורמים לצבא. החיילים והחיילות  הם הנדיבים. החיילים והחיילות תורמים שכר של כ- שנתיים וחצי, שלוש משמרות ביום.

תבין,

מבחינת האמריקאים צוקרברג וסבן ואדלסון הם יהודים, ישראלים. הם גר בארצם.

אם אדלסון משחד שר- הוא גר עוין.

שיבוא נשיא נאמן לעמו באמריקה ויחשוף את פרשות השוחד השחיתות שהגרים היהודים באמריקה התעשרו מהם, ברור לכל שיש מצב שהאמריקאים ידרשו שהיהודים יצאו מאמריקה.

עכשיו תחשוב שלעם האמריקאי יתגלה שאדם יהודי עשק אותם בארצם ומכספי העושק הוא תרם לצבא בישראל.

THE COUSE AND NOT THE SIMPTOM.

נגיד אדם שעשק את העם האמריקאי או קבלן כח אדם ישים תרומה ויחיל תהליך תיקון תוך שהוא מקריב אדם למעשיו, מפיל אשמה על יהודי. נגיד והצליח.

האם הדבר יעצור לאחר הגילוי את האנטישמיות, האם הדבר יטיב עם עובדי הקבלן, האם הדבר יטיב עם העשוקים באמריקה ובישראל.

ברור לי ולך שלא.

לכן,

מה שתורם, נדיב שאין לו תשועה עושה במעשים מסוג זה הוא, להפיל את העם שהוא מנהל בו שדה תרומות לצורך קניית נפש, לצורך קניית ניקיון כפיים שלאחריו הוא נשאר עם כספי העושק. הוא מכשיר בדרך הזאת את הכסף שהוא עשק. ואת מחיר השנאה ולעיתים גם את המלחמה שבאה לאחר הפלת האשמה- משלם העם.

בִּשְׁנַ֨ת עֶשְׂרִ֤ים וְשָׁלֹשׁ֙ שָׁנָ֔ה לְיוֹאָ֥שׁ בֶּן-אֲחַזְיָ֖הוּ מֶ֣לֶךְ יְהוּדָ֑ה מָ֠לַךְ יְהוֹאָחָ֨ז בֶּן-יֵה֤וּא עַל-יִשְׂרָאֵל֙ בְּשֹׁ֣מְר֔וֹן שְׁבַ֥ע עֶשְׂרֵ֖ה שָׁנָֽה: וַיַּ֥עַשׂ הָרַ֖ע בְּעֵינֵ֣י יְהוָ֑ה וַ֠יֵּלֶךְ אַחַ֨ר חַטֹּ֜את יָרָבְעָ֧ם בֶּן-נְבָ֛ט אֲשֶׁר-הֶחֱטִ֥יא אֶת-יִשְׂרָאֵ֖ל לֹא-סָ֥ר מִמֶּֽנָּה: וַיִּֽחַר-אַ֥ף יְהוָ֖ה בְּיִשְׂרָאֵ֑ל וַֽיִּתְּנֵ֞ם בְּיַ֣ד | חֲזָאֵ֣ל מֶֽלֶךְ-אֲרָ֗ם וּבְיַ֛ד בֶּן-הֲדַ֥ד בֶּן-חֲזָאֵ֖ל כָּל-הַיָּמִֽים: מלכים.

(לאחר שהמלך מחטיא את העם המלך יורד ובא מנהיג שונא. המלך שהחטיא לא נשאר למלוך אחרי שעשה זאת).

ברור לי ולך שהדבר יעורר שנאה גדולה לעם היהודי בישראל כשיגלו שעשירים שעושקים אותם תורמים לצבא בישראל, בדיוק כמו שפרשת מימן סאלם מובראק פרס ושותפות הגז עוררה שנאה לישראל במצרים.

במצרים השלום שהתחיל כשלום בין עמים, צמח לשלום בין אנשי עסקים בשידוך מנהיגים כמו פרס ואולמרט, המנהיגים במצרים בעת הזאת מרסנים מלחמה.

יש מצב שיעלה נשיא חדש במצרים תוך שבמסע הבחירות שלו הוא יבנה מהשנאה לעוני של העם המיצרי כשהוא מתעל שנאה זאת לישראל ובהאשמת ישראל על מעשיו של מימן בשותפות עם סאלם.

זאת הדרך שעלה היטלר לשלטון.

לאחר שייבחר הוא יכול לקבל הסכמה מאוד גדולה מהעם המצרי להפרת השלום עם ישראל ומלחמה עם ישראל. והצבא המצרי זה לא חמאס או חיזבאלה שני אירגונים קטנים שהצליחו להגיע להתקפת עומק לתוך ישראל ולהם אין מטוסים… עכשיו תאר לך שצבא עם מטוסים נלחם בישראל כשאתה זוכר שהחמאס בלי מטוסים התיש את ישראל חמישים ימים.

ושרי אריסון מפרשת הלבנת הכספים של עשירים יהודים באמריקה באמצעות בנק הפועלים (שאבא של TLV גפן מפרסם אותו) תראה את המלחמה הזאת ב- CBS ביחד עם TLV גפן שלא עשה צבא.

בנק ישראל שהעביר להעסקה ישירה עובדת קבלן לאחר שאבדה את בנה, אמר לה- גברת, הבנק מודה לך שהקרבת בן, עכשיו בזכות הקרבה זאת הבנק יעלה אותך בדרגה ותעבדי בהעסקה ישירה.

לי אין ילדים להקריב במלחמה. לכם יש.

אני כותבת הרבה שנים בעניין עובדי הקבלן, גם כשהשתכרתי 10,000 שקל.

אני טוענת שהם הכריזו עלי כעובדת עויינת. מעשה שהיה כך היה.

תגובה שהגבתי למאמר בעתון מעריב בשם שמעונה מדימונה.

וכדי שנצחק.

ותזכור שמימן עשק גם את העם היהודי והגר התושב עימנו.

אותו הדבר לגבי עידן עופר ושנאת העם הגואטמלי אליו שתועלה לשנאת יהודים.

אני טוענת שתיעול השנאה לעם היהודי היא דבר רצוי בעיני עידן עופר, אני טוענת שלעידן עופר מאוד נוח שהעם היהודי יהיה הקורבן למעשיו.

אני טוענת שהוצאת אנשים אלה מיהודה תמנע את השואה הבאה.

שיטת השקשוקה.

כדי שנסגור את הסרט, אני לא יהודיה. אני משבט הלוי. העם היהודי לא יכול להקריב אותי מטעמו למען הטייקונים שתורמים לו.

.

אני אסביר לך,

רופא לומד בערך 20 שנה, 12 שנים בחינוך חובה של המדינה.7 שנים לימודי רפואה.

אדם ממוצע בישראל לומד כ- 14 שנה.

משמע רופא לומד פי אחד וחצי זמן מאדם ממוצע.

שכר ממוצע לשעה במשק הוא כ- 50 שקל לשעה.

לפי השקעת הרופא ביחס לשארית העם שכר הרופא צריך להיות כ- 80 לשעה.

לצורך העניין בוא נגיד ששכר רופא (כולל השתלמויות על חשבון קופת חולים) – 200 שקל לשעה (כ- שלושים אלף לחודש).

אדם ממוצא פוגש רופא פעם בחודשים כ- 10 -15 דקות.

בשנה- כ- שעתיים. גם בהגזמה.  זאת אומרת 400 שקל.

שכר דירה לחודש לחדר לרופא הוא כ- 3000 שקל לחודש.

ל- שעתיים-   כ- עשרה שקלים. נכפיל בשתיים בעבור חשמל מים ארנונה וגז- 20 שקל .

זאת אומרת שאדם ממוצע צורך כ- 450 שקל לשנה שרותים רפואיים בפועל. יש הוצאות נלוות פקידות מטפלות נקיון וכו' נכפיל בשתיים- 1000 שקל.

בן אדם ממוצע בישראל משלם כ- 500 שקל דרך השכר לשרותי בריאות , בנוסף בן אדם ממוצע משלם לקופות החולים באופן ישיר בעבור ביטוח מושלם או פלטיניום בממוצע כ- 50 שקל בחודש. משמע- כ- 6000 שקל בשנה..

בן אדם בוגר משלם בממוצע בערך שישים שנה ביטוח כ- 400,000 שקל.

במשך שנות חייו בן אדם ממוצע מאושפז כ- 3 או ארבע פעמים.

ברור לי ולך,

שהתורמים לקופת חולים ובתי החולים לא תורמים לעם.

דברים אלה לא אמורים להפריע לך אם אתה לא מבקש להפעיל את בתי החולים כשדי תרומות לצורך געילה, לצורך האבדת נפשות לצורך השאלת נפשות… לצורך קביעת גורלות- מי למוות, מי לחיים כשאתה מעלה שני מאושפזים על האלטלנה- נדנדה. מי למעלה למטה.

אני ואתה יודעים שהרבה מהאישפוזים משולמי על ידי חברות פרטיות שהרבה בני אדם מבטחים עצמם בעת הזאת.

אני ואתה יודעים שקופות החולים מקבלות בנוסף לתשלומים הישירים של העם, כספים מהמדינה.

אני טוענת שקופת חולים חייבת לעם.

העם לא חייב לשלם בעבור ניהול כלכלי כושל.

זה בדיוק כמו שקניתי שוקו מהמכולת בחמש שקל ובעל המכולת יגיד לי שבגלל שהוא מפסיד כסף ותרמו כסף למכולת , אז התורם לו, תרם לי כשקניתי ממנו.

אותו הדבר עם חילי ישראל.

אתה לא יכול לאמר  שאדלסון שתורם לבסיס צבאי, תורם לחיילים ולחיילות  שמתנדבים לצבא. החיילים והחילות  הם מהתורמים לצבא. החיילים והחיילות  הם הנדיבים. החיילים והחיילות תורמים שכר של כ- שנתיים וחצי, שלוש משמרות ביום.

.