שוואַרצע חַיֶהס:

עדכון- שֵּׁנִי בחודש הַשְּׁמִינִי, בשנת שִׁבְעִים וּשְׁתַּים.

ברור לי ולך שכל המהלכים לאישור מתווה הגז בפרט והפרטה בכלל נעשים גם בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת כדי להכשיר עושק וגזל. זאת מהותה של דת הציונות שאין לה קשר ליהדות שמעבידה את התורה. לכן, כמו שתפשו את אל קפונה על חטאי מס ולא על החטאים שרצו לתפוס אותו, גם כאן ניתן לתפוס אותך ואת חבורתך בחוקי התורה, הנביאים והכתובים וזאת שלא בחטאים שרצינו לתפוס את החבורה שעושקת את עמי העולם.

תכניס גם את המשפטים הבאים לגזר הדין:

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל.

וכולם יודעים שבנימין נתניהו שכב עם בעולת בעל.  אם בנימין נתניהו דורש את הר הבית כמקום שבורא עולם ששמו יְהוָה נתן ליהודים, הוא חייב לקבל עליו את הדין של השוכב עם בעולת בעל. הוא לא יכול להיותמנהיג בישראל. וכמו כחלון הוא לא יוכל לאשר את מתווה הגז.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד;  וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם.
לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם;  עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.
וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם,  וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם;

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת.

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

לֹא-יָבֹא מַמְזֵר, בִּקְהַל יְהוָה:  גַּם דּוֹר עֲשִׂירִי, לֹא-יָבֹא לוֹ בִּקְהַל יְהוָה.

כֹּה אָמַר יְהוָה, הֲרָצַחְתָּ, וְגַם-יָרָשְׁתָּ; וְדִבַּרְתָּ אֵלָיו לֵאמֹר, כֹּה אָמַר יְהוָה, בִּמְקוֹם אֲשֶׁר לָקְקוּ הַכְּלָבִים אֶת-דַּם נָבוֹת, יָלֹקּוּ הַכְּלָבִים אֶת-דָּמְךָ גַּם-אָתָּה.

ברור לי ולך שאלו דינים שלא נגזרים בבית המשפט של ורדה אלשייך או במוסד שקראת לו בג"צ. אלו דינים שנגזרים מהשופט העליון- בורא עולם ששמו יְהוָה ככתוב בתורתנו הקדושה: אֲנִי יְהוָה חֹקֵר לֵב, בֹּחֵן כְּלָיוֹת:  וְלָתֵת לְאִישׁ כִּדְרָכָו, כִּפְרִי מַעֲלָלָיו. לכן כל איש ואִשָּׁה יעשו חשבון נפש ויחליטו מה לעשות. חלק מהחבורה שלך יצטרכו לעשות חיש ונעופה (ללא הגז) לארץ אחרת,  שם דיני התורה לא חלים עֲלֵיהֶם. חלק יצטרכו לעזוב את תפקידם וחלק לא יוכלו לדרוש את מה שאינו שייך להם ואסור להם לדורשו.

האשכנזים לא יהודים, הם גם לא זרע אברהם. אין להם ברית עם יהוה, הם מזרע יפת (הילל יפה- הילל בן שחר שבגד בבורא עולם). כנראה שזאת הסיבה שהם קראו לרחוב הראשי ביפו- יפת. הם פולשים בארצנו. זאת הסיבה שאין חוק יסוד שאומר שהמדינה יהודיה.

וַתִּשְׁמַע אֵשֶׁת אוּרִיָּה, כִּי-מֵת אוּרִיָּה אִישָׁהּ; וַתִּסְפֹּד, עַל-בַּעְלָהּ. וַיַּעֲבֹר הָאֵבֶל, וַיִּשְׁלַח דָּוִד וַיַּאַסְפָהּ אֶל-בֵּיתוֹ וַתְּהִי-לוֹ לְאִשָּׁה, וַתֵּלֶד לוֹ, בֵּן; וַיֵּרַע הַדָּבָר אֲשֶׁר-עָשָׂה דָוִד, בְּעֵינֵי יְהוָה. דוד שכב עם בת שבע אחרי שבעלה מת..ואת מלכות בנם שלמה, בורא עולם קרע, אתה יודע…ולמרות שהדבר שעשה דוד עם בת שבע היה רע בעיניו, בורא עולם לא קרע את ממלכתו של שלמה בימיו למען דוד עבדו. ואתה יודע, שלמה שמלצר (6) מת ביום הראשון למלחמת צוק איתן. בורא עולם קרע את ממלכתו של שלמה בימי בנו.

מצעד גאווה

שמעונה

בסופו של יום למדתי שהאנשים הללו משמרים את העוני כדי להיות אלוהים אחרים, ללא האביונות הם לא יכולים להיות מלכים. ללא העוני לא היה מתקיים הפעם שמקיים את היתרון שלהם שמקיים את השליטה שלהם. זאת מהותו של מלך אביון. ללא העוני לא היה צורך בתרומה.התרומה נועדה ליצור תודעה שמעריכה את פועלם ומשכך בזמנים מסויימים כך הם קנו את אהבת והערכת העמים. לכן הצורך בשם שהם שמים בשלטים במקומות להם הם תורמים. לשמר תודעה שהאנשים הללו טובים. לכן, אסור לאשר אותם. הם האביר שמייצר עוני כדי להציל את העני, כדי שהעני יאהב אותו. בסופו של כנראה יצא השמן עם הסיגר, יגעל שילון, ויאמר- עבדנו עלייכם..למרות שזה "מצחיק, אפילו לי " וולדימיר ויסוצקי, אין לי גם sympathy לאנשים הללו… ככתוב: 

זֵדִים, הֱלִיצֻנִי עַד-מְאֹד;    מִתּוֹרָתְךָ, לֹא נָטִיתִי.
זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יְהוָה;    וָאֶתְנֶחָם.

תהלים- דוד המלך.

מלך אביון

[wpvideo DoRbPHHg]

המבורגר

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

.

ברור לכולנו ש- david azrieli היה גוליאת, סביר להניח שדוד המלך היה עורף את ראשו. ויאיר המבורגר- הוא חושך, לא אור. לכן אני מרשה לעצמי לבוז ולשחוק לאנשים הללו.. הם לא דוד המלך, הם לא אור.. זאת מסכה שהם שמים עליהם, כל יום פורים אתם יודעים..כי אתם יודעים, הכסף שיאיר משחק בו, לא שלו.. וגם הוא כמו שרי, בלי העובדים הוא היה יושב על כיסא המנהלים ומאונן..כי אתם מבינים סולל בונה של אריסון נבנתה באמצעות הסללה של יהודים לעוני בשדה תרומות. ואתה מבין, אני מיכל בת יהודה ולא בת שאול. אחרי שיהודה מת, אימצתי את יהוה– אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת. תהלים דוד המלך.

 וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:

בזמנים מאד מדוייקים יש גם אבן אדם בשם גלבוע שנשכרת לצורך פעולת געילה. אני הכרתי נקבה בשם גלבוע והיא אמרה שהיא רוצה שהכל יהיה ריק.  אחרי כמה וכמה שנים ואחרי שסירבתי לעשות שלום איתה, התברר לי שהיא חברה של חברה של אימי. המקום בו הכרתי את הנקבה גלבוע היה מקום שמאוד מעריץ את  שרי אריסון. הם העדיפו אותה אתה יודע… אני אגיד לך את זה ככה, כשאני רואה הצגה ורואה את קושניר משחק בתפקיד, צ'ה גווארה. אני לא אוהבת את קושניר, אני אוהבת את צ'ה גווארה.

אישית, אני מעדיפה לעשות ביד. כי אתה יודע שהסכם הגז עם האמריקאים הוא  אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת בסטייל קפיטליזמו אימפריאליזמו, קפיטל. אני לעולם לא אתן את ידי ל- לְפוֹטִיפַר סְרִיס פַּרְעֹה, שַׂר הַטַּבָּחִים- פּוֹטִי פֶרַע כֹּהֵן אוֹן.(גיא אוני).

ואתה יודע האלוהים של סריס פוטי היה ring el החבר'ה ששוכבים משכב זכר דרך פי הטבעת באחוריים..הפתח לעולמות הדומה.. סיטרא אחרא אתה יודע..

וזאת הסיבה שאני, מיכל בת יהודה ועתה של יהוה- שוחקת.

יען כי דוד המלך אמר-

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;  וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.
וַאֲנַחְנוּ, נְבָרֵךְ יָהּ–  מֵעַתָּה וְעַד-עוֹלָם:
הַלְלוּ-יָהּ.

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ- פרומו חמישי.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

וַיֹּאמֶר יְהוָה לִשְׁלֹמֹה, יַעַן אֲשֶׁר הָיְתָה-זֹּאת עִמָּךְ, וְלֹא שָׁמַרְתָּ בְּרִיתִי וְחֻקֹּתַי, אֲשֶׁר צִוִּיתִי עָלֶיךָ–קָרֹעַ אֶקְרַע אֶת-הַמַּמְלָכָה מֵעָלֶיךָ, וּנְתַתִּיהָ לְעַבְדֶּךָ.  אַךְ-בְּיָמֶיךָ לֹא אֶעֱשֶׂנָּה, לְמַעַן דָּוִד אָבִיךָ:  מִיַּד בִּנְךָ, אֶקְרָעֶנָּה.   רַק אֶת-כָּל-הַמַּמְלָכָה לֹא אֶקְרָע, שֵׁבֶט אֶחָד אֶתֵּן לִבְנֶךָ:  לְמַעַן דָּוִד עַבְדִּי, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם אֲשֶׁר בָּחָרְתִּי.

מתוך מילון יידיש:

ווילדער חַיֶהס:

חיה ( חַיָּה ) : ש"ע חיה ( חיהס ) : די

פרא אדם ( פֶּרֶא אָדָם ) : ש"ע ווילדער ( ווילדע ) :

במהי ( בַּהֲמִי ) : ש"ע ווילדער ( ווילדע ) : דער

וַיָּקֶם יְהוָה שָׂטָן לִשְׁלֹמֹה, אֵת הֲדַד הָאֲדֹמִי:  מִזֶּרַע הַמֶּלֶךְ הוּא, בֶּאֱדוֹם. תורה.

וַיְהִי שָׂטָן לְיִשְׂרָאֵל כָּל-יְמֵי שְׁלֹמֹה, וְאֶת-הָרָעָה אֲשֶׁר הֲדָד; וַיָּקָץ, בְּיִשְׂרָאֵל, וַיִּמְלֹךְ, עַל-אֲרָם. תורה.

מתוך מילון יידיש:

שוואַרצע חַיֶהס:

שחור ( שָׁחוֹר ) : ת שוואַרץ ( שוואַרצע שוואַרצער שוואַרצן ) : אדי

http://www.iddish.co.il/Dictionary.aspx

נשאלת השאלה למה העניש בורא עולם את שלמה המלך בנתינת מלכותו לעבדו ככתוב:

קָרֹעַ אֶקְרַע אֶת-הַמַּמְלָכָה מֵעָלֶיךָ, וּנְתַתִּיהָ לְעַבְדֶּךָ. תורה.

וַיָּשׁוּבוּ וַיְנַסּוּ אֵל;    וּקְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל הִתְווּ. תהלים- דוד המלך.

סלאח שבתי 1.

כי פה הצדק צריך להעשות.

בדיוק כמו שצריך לקרוע את ממלכתם של- שרי אריסון, עידן עופר, אינטל, המבורגר יאיר, יצחק תשובה, ושל כל ה-19 משפחות שעושקות את עם ישראל ולתת את ממלכתם לעשוקים.

המשמעות של סולל בונה, בית החרושת שהקים האבא של שרי אריסון, היא אותה בניא שנבנת מהסללה של בני אדם לעוני יצירת חוזקה שנבנת מהחלשה. מגדל בבל.

אינטל אפרטהייד ישראל תוכנית

"כ-700 אלף עובדי קבלן בישראל" הקואליציא הארצית להעסקה ישירה.

74 73 72

אפס אשכנזי אפס  פילוסופיה

דוח עוני2

אנשי צבא.

300

הברחת כספים לשוויץ.200

3001

3003 3004 ספינות

2002

תשובה 0000

אלעד תשובה

60

סתיו אפס אפס

שמולי 2.

ניתן להגדיל את התמונה ע"י לחיצה עליה:

3006

"קיבוץ ניר עוז מגיע אף הוא להסדר מחיקת חובות פרטני. חובו של הקיבוץ מסתכם ב-35.7 מיליון שקל. בהסדר שהושג עם הבנקים יימחקו 10.7 מיליון שקל, ו-25 מיליון שקל ישולמו במזומן." הזמן הירוק. 2008

"ההסתבכות הגדולה מכולן, בשנות ה-80 וראשית שנות ה-90, ייצרה ל-213 קיבוצים חוב עתק של 27 מיליארד שקל, "חוב בלון" בקוד הקיבוצי, שלא היו יכולים להחזיר. הממשלה, שהבינה כי מגזר שלם עומד להתמוטט ולמוטט אתו גם את הבנקים, בנתה בשיתוף עם הבנקים והתנועות הקיבוציות את הסדר חובות הקיבוצים, השונה מההסדרים הקודמים לא רק בהיקפו, אלא גם באופיו. בחלקו הפיננסי נמחקו לקיבוצים כ-20 מיליארד שקל ונפרסו כ-7 מיליארד" walla. 2008.

http://finance.walla.co.il/?w=//1307943

"כ-180 קיבוצים יחלקו רווחים של מיליארדים; כ-50 מיליון שקל למייסדים או לילדיהם בכל קיבוץ ■ דורון שטיין מ-BDO: "זה מהלך דרמטי; ההון האישי של המייסדים עשוי לגדול בקצב של 50 עד 100 אלף שקל בשנה" גלובס.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000848338

"אין להבין את הפיצוי הניתן למחזיקים בקרקע חקלאית, אלא כתוצאה מוצלחת של לובי שאיחד כוחות בין פוליטיקאים, בעלי ממון, ספסרי קרקעות ומתיישבים חקלאיים בקיבוצים, במושבים ואף בעלי חברות חקלאיות, שמצאו דרך מופלאה לחלק ביניהם את נכסי המדינה. בפועל הנהנים העיקריים מן ההטבה הפסולה למחזיקים בקרקע חקלאית הם סוחרי הקרקעות או ספסרי הקרקעות הרוכשים מן החקלאי את הזכות לנצל הקרקע לבנייה ונוטלים על עצמם להביא לשינוי הייעוד ולפיצוי השערורייתי של המחזיק בקרקע.

.אין כל בחינה משפטית ורעיונית המסוגלת להכשיר את ההטבות הניתנות לחקלאים על חשבון מיגזרים אחרים הנדחקים למעגל קסמים מרושע  של מצוקה כלכלית, חינוך לקוי, העדר מעורבות בחיי המדינה והחברה, חוסר אונים פוליטי וחברתי.

החלטות אלו של מועצת מינהל מקרקעי מנוגדות לעיקרון השויון הקובע את זכותם השווה של כלל אזרחי המדינה להנות מנכסי המדינה, הם נכסיו של הציבור כולו. חלוקת משאב יקר ערך ומוגבל כקרקע המדינה למגזר אחד מותירה מחוץ למעגל הנהנים ציבורים רחבים הזקוקים לפתרונות מגורים ודיור.

הן נתקבלו ללא שנשקלו כלל השיקולים הרלוונטיים – שיקולי תכנון, משמעויות כלכליות וחברתיות, ועלות לאוצר המדינה, ובלא שהובאו בחשבון האינטרסים של כלל קבוצות האוכלוסיה במדינה.

לא רק שציבורים מסויימים מועדפים על פני אחרים אלא שבויתורה של המדינה על השליטה בקרקעותיה מצומצמת במידה ניכרת האפשרות העתידית למצוא פתרונות מספקים לכלל האוכלוסיה."

דברי הקשת המזרחית מתוך פרוטוקול עתירה בבג"ץ.


http://www.court.org.il/nato/nato6.htm

 

ימין ושמאל..

"בכנס "שבתרבות" שהתקיים היום בקיבוץ בית השיטה אמרה ח"כ סתיו שפיר: "הצלחנו לעצור שוחד פוליטי שנעשה לאור היום. באופן מיידי יבוטלו 13 מיליון שקלים שתוכננו לעבור ליו"ש כדי לקנות קולות בפריימריז בליכוד ובבית היהודי." גלובס.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000997993

.

כיל 1

2005 - עותק כיל 2

2006 כיל 5 כיל 6 כיל 7

2007 כיל 3

כיל 4

קבוצת עידן עופר מאיימת לפני ה"בחירות" לפטר עובדים…

23

102

104

ברור לכולנו שאין מה לשאול מדוע שרי אריסון מעבירה כספים לעמותה שפועלת נגד בני אדם שמלאכתם למען זכויות אדם בישראל.

108

אות רדיו זמן השלום.

.

אתם מוזמנים להקשיב לתוכניות רדיו זמן השלום:

8200.

איוב ודוד.

בורא עולם מתגלה אלינו במקומות שהכי לא צפויים. לדוגמא, שבט הזולו. לכאורה שבט עובד אלילים.. לא מאמין ביהוה.. אבל.. ברבות הימים שבט הזולו המיט קלון, חרפה, בושה, על האפרטהייד.

בזכות שבט הזולו האפרטהייד הוא שם משל לאות קין.

שלטון שמגדירים אותו שלטון בעל ניחוח אפרטהיידי הוא שלטון שמאוד מתבייש בהגדרה זו.

שבט הזולו בראשות נלסון מנדלה ניצח את האפרטהייד שרבים מהם היו יהודים מאמינים חובשי כיפה הולכים לבית כנסת בשבת ולומדים בבית הספר קינג דיויד ביוהנסבורג..

ובכל זאת מהלכי האל הובילו לטובת שבט הזולו.

שאוצרות אדמתם נגזלו ע"י האפרטהייד.

בדיוק כמו ששטינמץ גוזל את אוצרות העם הגינאי המדינה העשירה בתבל באוצרות טבע אך אחת המדינות העניות בעולם.

בדיוק כמו שפוטאש רוצה להוביל למהלכים שים המלח יהיה בחזקתה לצורך שליטה על אוצר האשלאג בעולם.

לצורך העניין שמו של נלסון מנדלה בקריאה עברית מכיל את המילה- דל ה' – רמז להמצאותו של האל יהוה בשטח.. אל דל ואביון יהוה.

"יָחֹס, עַל-דַּל וְאֶבְיוֹן; וְנַפְשׁוֹת אֶבְיוֹנִים יוֹשִׁיעַ. יד מִתּוֹךְ וּמֵחָמָס, יִגְאַל נַפְשָׁם; וְיֵיקַר דָּמָם בְּעֵינָיו." תהילים.

2012

.

.