kosher.

לא מילה מהתורה.

כשר זאת לא מילה בעברית, זאת מילה מאונקלוס(יפר). כך שלפי תורת ישראל, תורת העברים אין ערך להכשר שאתם מכשירים, פעולת שווא. בדיוק כמו שתלמידי הישיבות שופכים זרעם, לימודיהם- לשווא. כמו שהמלחמה מייצרת שכר לעשירים לטייקונים ואת בחירתו של בנט, כך המילה כשר מייצרת שכר לתלמידי ישיבות.

נבחן מה אומר לוציפר בעניין.
אונקלוס.
עֲטָרוֹת וְדִיבוֹן וְיַעְזֵר וְנִמְרָה, וְחֶשְׁבּוֹן וְאֶלְעָלֵה, וּשְׂבָם וּנְבוֹ, וּבְעוֹן.  אַרְעָא, דִּמְחָא יְיָ יָת יָתְבַהָא קֳדָם כְּנִשְׁתָּא דְּיִשְׂרָאֵל–אֲרַע כָּשְׁרָא לְבֵית בְּעִיר, הִיא; וּלְעַבְדָךְ, אִית בְּעִיר.
תורה.
עֲטָרוֹת וְדִיבֹן וְיַעְזֵר וְנִמְרָה, וְחֶשְׁבּוֹן וְאֶלְעָלֵה, וּשְׂבָם וּנְבוֹ, וּבְעֹן. הָאָרֶץ, אֲשֶׁר הִכָּה יְהוָה לִפְנֵי עֲדַת יִשְׂרָאֵל–אֶרֶץ מִקְנֶה, הִוא; וְלַעֲבָדֶיךָ, מִקְנֶה.
ג'ון לנון צדק כשאמר – woman is the niger of the world האשה היא העבד של העולם.
באונקלוס יש הרבה את המילה הון. שיוחסה לטייקונים כ- בעלי ההון.
בעל זה אלוהים אחרים.
ההון, הכסף לא שלהם באמת, קבלתם, הכשרתם כאוכלוסיא מועדפת יצרה את היותם בעלים, אלוהים אחרים שמתוקף מעמד זה, הם מרשים לעצמם לקחת כאוות נפשם את אוצרות העמים ולא בזכות.
פינטו ורנטגן היה אדם כזה, שהכשיר את דנקנר בתודעת עם ישראל, הוא אמר עליו שהוא צדיק. פינטו גם הכשיר את אלשטיין מחליפו.
מלובביץ' תמונה
.
מה זה אומר מבחינת אונקלוס:
וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין. 
תורה:
וַתִּפָּקַחְנָה, עֵינֵי שְׁנֵיהֶם, וַיֵּדְעוּ, כִּי עֵירֻמִּם הֵם; וַיִּתְפְּרוּ עֲלֵה תְאֵנָה, וַיַּעֲשׂוּ לָהֶם חֲגֹרֹת.
סמל הבונים, ה free ma son:
אילומיניטי 2אילומיניטי 3אילומיניטי 6בונים חופשיים 3
 
 
…….
 
אם תסתכלו על הסמלים של האילומינתי, תראו שמה שאתם קוראים לו משקפים, אני קוראת לכלי שמגן מהשמש- מגן שמש לעינים. זה מותר, כמו סוכה שמגנה מפני השמש.
אחת הפעולות שנתקלתי בהם לצורך פעולת שיטנה,  היא שימוש במשקפיים. באנגלית- glases / זכוכית. לרוב פעולה שמלווה עם שאלה- לשאול מזבול לו. כאמור- זבל זאת לא מילה נכונה לאשפה. כי מאשפות ירים אביון, כך כתוב בתורה שלנו.
אם שאלתם עצמכם, למה דהר הילד לכיוון הזכוכית, דהירה שהובילה להתנגשות עם הזכוכית ולמוות- זאת הסיבה.
מי שעושה דברים כאלו כנראה לוקח בחשבון שדברים כאלו יקרו.
כדי להבין את מהות הבגידה של אנשי הילל בן שחר ביהוה, הסמל של האילומינתי\הבונים הוא – 666 הם חילקו את היום לפי שישיות. ששים שניות שמרכיבות דקה, שישים דקות שמרכיבות שעה וארבע כפול שש שמרכיבים יום. למה ארבע כפול שש. מלכות רביעית.
הזמנים של היהדות מדברים על שבע. שבעה ימים בשבוע. המועדים  בתורה הם מהחודש הראשון ועד החודש השביעי. החודש הראשון הוא חודש האביב. חודש פסח הוא לא חודש ניסן . חג פסח הוא החג הראשון בשנה. חג השבועות בא שבעה שבועות אחריו. זה נסיון להחיל ספירה שאינה ספירת יהוה.
שבזי.
סימניו של אבא שמעון, נראו גם בתימן. שמעון מאגוס השומרוני. יש שיר, אבא שמעון. יש תימנים שהם ערב רב ויש תימנים שהם כמו הרב שבזי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל אונקלוס עוסק בהמרה, אני מניחה שממנו נבע ספר הזוהר, ממנו נבע ספר היצירה. אני לא מקבלת את תרגום אונקלוס, אונקלוס מייצר סתימה בצינור אתם יודעים בורא עולם מדבר איתנו בעברית לא בארמית. אני לא מקבלת את ספר הזוהר זה ספר של כישופים והכשרת מלכות edom שבורא עולם אמר שזעם עולם כלפיהם, והם יבנו והוא יהרוס. ספר הזוהר סותר את התורה כשהוא מדמיין שמלכות edom תשלוט על כנסת ישראל. ספר הזוהר עוסק בכשפים. גם אסתר שהמושיע שלה הוא האח שו ראש, התעסקה בהמרות ופור ואתם יודעים. לא שלנו. יהיה לכם קצת קשה לקבל את מה שאני אומרת אחרי שהתרגלתם לחגוג את חג פורים ולשבח ולהודות ולפאר את האח שו ראש. וליחס לחודש ניסן שהוא קבע את שמו את חודש הושעת עם ישראל.
בשורה התחתונה- תשובה לקח כל הכסף. ואתם מסטולים מאלכוהול שאנשי האח שו ראש המציאו  ולא בראש טוב מהקנביס שבורא עולם ברא. אני עסקתי בעבודת האדמה, ואני מודעת ליכולת של אנשי הדוקטור הילל בן שחר לשנות את תכונותיו המקוריות של הקנביס. בדרך שהוא ימסטל אתכם כמו האלכוהול. כדי שתקבלו את זה:
אִנּוּן מֵי מַצּוּתָא, דִּנְצוֹ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל קֳדָם יְיָ; וְאִתְקַדַּשׁ, בְּהוֹן.
מהורוביץ של חברת טבע שמעסיקה כ- 3000-5000 עובדים דרך קבלן כח אדם..אתם יודעים:
וּנְטַלוּ, מֵרְקַם; וַאֲתוֹ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כָּל כְּנִשְׁתָּא, לְהוֹר טוּרָא.
ותהיו עבדים אתם יודעים..
וַעֲבַד מֹשֶׁה, כְּמָא דְּפַקֵּיד יְיָ; וּסְלִיקוּ לְהוֹר טוּרָא, לְעֵינֵי כָּל כְּנִשְׁתָּא.
.
 

Write a Comment