world of once upon a time.

“make us forget this time
Leave us in the world of once upon a time”.

.

יש חבר'ה מה- SEVENTIES שבחרו להשאר בעולם של – ONCE UPON A TIME.

יש כאלה שהתפלחו כסוכני חרש לעולם הזה ב- SEVENTIES..

וגם הם בחרו להשאר כסוכנים בעולם ה- SEVENTIES גם כשנהיה עולם של- ONCE UPON A TIME.

ילדי הבעל זבוב.

ה- MESHIGINE COP.

ילדי הבעל זבוב.

ה- MESHIGINE COP.

בועז כהן הוא כזה.. (יש גם כהן פרעה וגם כהן מדין, לא כל כהן הוא כהן משבט הלוי).

בועז כהן הוא לא העני, הוא ה- SERVENT.

יונתן גפן הוא כזה .

בנו הוא הסוכן שלבש את בגדי המורד ומוביל עדר מורדים שיש דברים שהוא לא מוביל אותם למרוד בהם.

יונתן גפן ובנו הם- SOLDIER OF FORTUN.

היות לכל ילד וילדה בישראל.

גם בן רד שידר מרד תוך שהוא מטיס את המורדים לאמסטרדם לעשן חשיש בחסות בורוביץ'.

ברכה, מברך, מבורך, מתברך.

.

מה שעשו חנוך וגפן ואבא של דילן גפן, הוא מאוד מתוחכם.
הם הכניסו עצמם לסיפור של אמריקה בישראל. הם ספרו עצמם כדורשי חופש האדם בסיפור של אמריקה. בסיפור של אמריקה הם שמו עצמם בצד של ג'ון באאז או בוב דילן כדורשים צדק לעבד אפריקאי השחור באמריקה.
וזאת מסכה מתוחכמת שלעתים אושרה ככזאת על ידי העבדים בישראל. קל להם לחבר את המסכה האמריקאית לישראל כדורשי שלום כדי להשלים מסכה מלאה של- PEACE LOVE FREEDOM כשאת ה- FREEDOM הם דורשים לשחור האפריקאי. בעוד שקיבוצו של מאיר אריאל ושלום חנוך עשקו את העובד המזרחי מעיירת הפיתוח שהם לא נהגו לתת לו שכר כשווה להם. לשחור האפריקאי היהודי כהשגתם, הם קראו- מרוקאי סכין ועארס. אני לא יודעת מי זה ג'וג'ו חלסטרה, בעיני הוא נראה אשכנזי מפגר ולא מזרחי.. הוא לא נראה כמו החבר'ה שגדלתי איתם בשכונה.
אשכנזי, העובדה שאתה הולך יחף, לא עושה אותך עני.. אתה וחבריך הידוענים של דורך- לא משוררינו , אתם לא משוררי ישראל.
אשכנזי, אני לא יודעת במי אתה מורד שאתה עושה ראסטות, פירסינג או צובע את השיער בצבע ורוד ומגלח צד אחד וצד שני משאיר ארוך עם חימצון….או שאתה לובש סרבל צמוד אדום כמו TLV GEFEN  שנראה כמו אנדרוגינוס בהופעות שלו. השירים שלכם ולחניהם ודרככם היא דרכו של הלבן באמריקה. אתה לא כתבת למען השחור שהקיבוץ שלך ושל אבא שלך עשק ועושק בעת הזאת כשהוא סוחר בעובדים דרך חברה למסחר בבני אדם – סיעודית 2000. בישראל לקבוצה הזאת אתה שייך, לאותו לבן שהכה גם בנפש את האפרו אמריקאי שהוא הביא מאפריקה לעבוד אותו.
אשכנזי,
אתה לא כעסת על גולדה שאמרה על המזרחים שהם לא נחמדים.
לא ראית את עצמך כבן עמנו, מבחינתך המזרחי הלא נחמד כהשגת גולדה, הוא לא מהקבוצה שלך. גולדה לא העליבה אותך כשהיא אמרה על יהודים  דורשי צדק כלכלי חברתי שהם לא נחמדים ושדת אשכנז הבדילה עצמה מהם. אתם מתפקדים כקבוצת כח שמבדילה עצמה בקרב העמים שהיא באה לארצם לעשוק את אוצרותיהם.
כשאתה עושה זאת בישראל, אתה מעיד שאתה לא יהודי.
וכן, חשוב להאיר את עיני העמים ולהסביר להם שהם לא שונאים יהודים , הם שונאים אשכנזים שהתחפשו ליהודים ומפילים את אשמותיהם על יהודים.
.
.
צריך לבדוק אם יונתן, חנוך ו- TLV והחבר'ה קיבלו אישור לגראס רפואי ובעבור איזו מחלה… אני מציעה לעשות בדיקה מי מהמקבלים אישור כזה בקרב שני העשירונים הכי עשירים.
ואסביר.
אני הייתי בעת בינוי של מגדל מגורים בשכונת רמת אביב מטעם העבודה. אותו בנין שקנה שם שקדי.. והיה שם מישהו , רופא שקנה לבת שלו דירה בבנין והיתה לו תלונה שלא יכולתי לעזור לו והוא אמר לי שכדאי לי לעזור לו כי הוא רופא שמטפל בבעיות כאבים.. מאלה שנותנים אישור לגראס.. אתה יודע..
.
אני טוענת שאתם באופן שיטתי ועל ידי הסללה מדכאים  את המשוררים האלה של ישראל:
.
וַיֹּאמֶר יְהֹוָה אֶל מֹשֶׁה הִנְּךָ שֹׁכֵב עִם אֲבֹתֶיךָ וְקָם הָעָם הַזֶּה וְזָנָה אַחֲרֵי אֱלֹהֵי נֵכַר הָאָרֶץ אֲשֶׁר הוּא בָא שָׁמָּה בְּקִרְבּוֹ וַעֲזָבַנִי וְהֵפֵר אֶת בְּרִיתִי אֲשֶׁר כָּרַתִּי אִתּוֹ: וְחָרָה אַפִּי בוֹ בַיּוֹם הַהוּא וַעֲזַבְתִּים וְהִסְתַּרְתִּי פָנַי מֵהֶם וְהָיָה לֶאֱכֹל וּמְצָאֻהוּ רָעוֹת רַבּוֹת וְצָרוֹת וְאָמַר בַּיּוֹם הַהוּא הֲלֹא עַל כִּי אֵין אֱלֹהַי בְּקִרְבִּי מְצָאוּנִי הָרָעוֹת הָאֵלֶּה: וְאָנֹכִי הַסְתֵּר וְאָֽנֹכִי הַסְתֵּר אַסְתִּיר פָּנַי בַּיּוֹם הַהוּא עַל כָּל הָרָעָה אֲשֶׁר עָשָׂה כִּי פָנָה אֶל אֱלֹהִים אֲחֵרִים: וְעַתָּה כִּתְבוּ לָכֶם אֶת הַשִּׁירָה הַזֹּאת וְלַמְּדָהּ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל שִׂימָהּ בְּפִיהֶם לְמַעַן תִּהְיֶה לִּי הַשִּׁירָה הַזֹּאת לְעֵד בִּבְנֵי יִשְׂרָאֵל: כִּי אֲבִיאֶנּוּ אֶל הָאֲדָמָה אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְתִּי לַאֲבֹתָיו זָבַת חָלָב וּדְבַשׁ וְאָכַל וְשָׂבַע וְדָשֵׁן וּפָנָה אֶל אֱלֹהִים אֲחֵרִים וַעֲבָדוּם וְנִאֲצוּנִי וְהֵפֵר אֶת בְּרִיתִי: וְהָיָה כִּי תִמְצֶאןָ אֹתוֹ רָעוֹת רַבּוֹת וְצָרוֹת וְעָנְתָה הַשִּׁירָה הַזֹּאת לְפָנָיו לְעֵד כִּי לֹא תִשָּׁכַח מִפִּי זַרְעוֹ כִּי יָדַעְתִּי אֶת יִצְרוֹ אֲשֶׁר הוּא עֹשֶׂה הַיּוֹם בְּטֶרֶם אֲבִיאֶנּוּ אֶל הָאָרֶץ אֲשֶׁר נִשְׁבָּעְתִּי: וַיִּכְתֹּב מֹשֶׁה אֶת הַשִּׁירָה הַזֹּאת בַּיּוֹם הַהוּא וַיְלַמְּדָהּ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל:
.
ושמים במקומם את המשוררים שלכם. מבחינתי איל גולן הוא משלכם.

היות לכל ילד וילדה בישראל.

הבן של איל גולן יתקבל למגמת מוסיקה וילמד ביחד עם ילדים שלאבותיהם יש כסף להוסיף בעבור לימודים אלה. ברור לכם שמכיתות אלה לא יכתבו את תלונת העני בשירתם.

ברור לי ולך שאתה יודע שאתה לא יכול לנהל שיח עימי להצדיק את עצמך. 

בדיוק כמו מוטי אלון, שלא יכול לנהל עימי שיח תורני בעניין האיסור שאדם כמותו ישב על כיסא רב בישראל כשהוא איש השוכב את זכר משכבי אשה. אין לו את היכולת להצדיק עצמו בשיח תורה.

מוטי אלון לא יכול להתפרס מאומנות תורת ישראל. התורה היא אינה אומנותו ואומנות ישיבתו. והם מנסים לשמור על הפרנסה.

בדיוק כמו איציק שמולי שלא יכול לשבת בבית מחוקקים ששמו ישראל.

להזכירכם בורא עולם כינה את יעקב בשם ישראל. ישראל לא היה השם שנתנו אביו ואימו של יעקב ליעקב. בורא עולם נתן ליעקב וזרעו את השם ישראל.

שיסעו שמולי והישיבה של מוטי אלון ללונדון או אולי לברוקלין, הם עוד לא מצאו מחליף למלובביץ'…

.

יהיה מאוד נחמד שהבן של ליבוביץ יראין את הבחור שהתלונן על מוטי אלון והישיבה של מוטי אלון הראתה את הדרך החוצה.

יכול להיות שאומץ ליבו של הבחור יתן אומץ לעוד בחורים שישיבתו של דרוקמן פגעה בהם וגירשה אותם כשהתלוננו.

הוא מראיין מצוין שידע לעזור לבחור לדבר ללבכם.

ישיבתו של דרוקמן בחרה לרחם על הרשע ולהתאכזר לצדיק.

.

חשוב שידעו הפלסטינאים שמי שהורג את ילדיהם מהמטוס אלה עשיו ששתלו עצמם בצבא ישראל ובתחפושת של יהודים הם מפילים את אשמותיהם על יהודים.

שקדי מפקד חיל האויר רצח ילדי פלסטינאים, שקדי אכזר ליהודים כמו שהוא אכזר לפלסטינאים.